Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu Bog nie wysluchuje? pyt. do wierzacych

Polecane posty

Gość gość
14.28 dziekuje :) ale moze jednak wcale taka fajna nie jestem lub moze musze jeszcze cos zmienic w zyciu. Czuje sie jakbym utknela w martwym punkcie i nie za bardzo wiem jak ruszyc do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Nawiązuj do pytania. Uważasz zatem, że ci którym się dobrze powodzi są blisko Boga, nawet jeśli nie są?A Jezus? On tż cierpiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałem ksiazke co dziennik duchowy lenczewskiej i tam jezus powiedział im wiekszy sukces odniosłeś w oczach świata tym jest większa twoja klęska serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No z tym się zgodzę... ale co to ma do rzeczy? Pragnienie posiadania rodziny, danie siebie innym to za dużo? Ty masz własnąrodzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boga nie ma i co zrobicie kupe haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
merkaba ja chcę zaznać tylko trochę też szczęścia tutaj na ziemi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przestan grzeszyc bo tylko Bóg daje szczescie nikt inny więcej tylko je/zu/s a nie człowiek oczywic jjezeli to bodzie wola boga to bedziesz szczesliwa wystarczy go prosic tutaj marcin zielinski takze muwi ze cierpienie jes spowodowane przez demony Cierpienie w posłudze uzdrowienia | Marcin Zieliński https://www.youtube.com/watch?v=2H_x7vhC9Ek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
merkaba dziś Ciągle to samo...a odpowiedzi zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cierpienie to cos co nigdy nie moze byc doswiadczone, czyli tego zwyczajnie nie ma, jest wszystko co doswiadcza mylnie przekonamym o swoim obieckcie doświadczenia . Samsara Maja to bardzo potezne pole urzeczywistnienia ktore ma miejsce na koncu czasu, bo kazdy jest bogiem. z mala rozncia, ten ostateczny Amitajus zawsze jest Wybrancem ktory jest takoscia oswiecenie w kazdej chwili a wy nie jestescie tym co ostatecznie przejawia sie w swiecie ktory Urzeczywistnia. Ra bóg słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O.r.ę.d.z.ie iz M.e.d.z.i.u.g.o.r.j.e, 2. listopad 2017r. - O.r.ę.d.z.ie dla Mirjany „Drogie dziec****atrząc na was wszystkich, zgromadzonych wokół mnie, swojej Matki, widzę wiele czystych d.u.sz, poszukujących miłości i pociechy, której nikt im nie daje. Widzę również tych, którzy czynią zło, gdyż nie mają dobrych przykładów. Nie poznali mojego Syna. To dobro, które jest milczące, szerzy się poprzez czyste d.u.s.ze i jest siłą podtrzymującą ten świat. Jest wiele g.r.z.echów ale jest też miłość. Mój Syn posyła wam mnie, Matkę, tę samą dla was wszystkich, abym nauczyła was miłować, byście zrozumieli, że jesteście braćmi. Pragnę wam pomóc. A.p.o.stołowie mojej miłości, wystarczy żywe pragnienie w.i.ary i miłości, a mój Syn je przyjmie, lecz musicie być godni, mieć dobrą wolę i otwarte serce. Mój Syn przychodzi do otwartych serc. Ja, jako Matka pragnę, abyście jak najlepiej poznali mojego Syna, B.o.g.a zrodzonego z B.o.g.a, abyście poznali wielkość Jego miłości, której tak bardzo potrzebujecie. On wziął na siebie wasze g.r.z.echy, uzyskał dla was odkupienie, a w zamian żąda byście się wzajemnie miłowali. Mój Syn jest miłością. On, nie czyniąc różnicy, kocha wszystkich ludzi ze wszystkich krajów i narodów. Gdybyście, moje dzieci, żyli miłością mojego Syna, Jego Królestwo już byłoby na ziemi. Dlatego więc a.p.o.stołowie mojej miłości, m.ó.d.l.c.ie się. M.ó.d.l.cie się, aby mój Syn i Jego miłość była jak najbliżej was, abyście stali się przykładem miłości i pomogli tym wszystkim, którzy nie poznali mojego Syna. Nigdy nie zapominajcie, że mój Syn w T.r.ójcy Ś.w.iętej jedyny, kocha was. Miłujcie swoich pasterzy i m.ó.d.l.c.i.e się za nich. Dziękuję wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×