Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość lightworker

Cos Ty ze mna porobila?

Polecane posty

Gość gość
Wiesz, że to dobrze pobyć tak samemu ze sobą. Masz czas na zrobienie rozrachunku swojego życia, przemyślenia gdzie się zrobiło błąd i dlaczego nie możesz zrealizować miłości, która do Ciebie przyszła. Trochę refleksji i wyciągnięcie wniosków, które posłużą do ułożenia lepszego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lightworker
Oboje byliśmy w nieudanych zwiazkach malzenskich w ktorych bylo po jednym dziecku.Ja z tego zrezygnowalem,ona wciaz w tym tkwi choc chciala odejsc.No coz...zostawiam to pomiedzy innymi wlasnie przez to tez.Wyznalismy sobie uczucia swojego czasu wiec bylem jej pewny.Wyszlo inaczej z jakiegos powodu ktorego nie znam. Postapilem zgodnie z sumieniem wiec na tym poziomie czuje sie spokojny.Nie potrafie klamac w tak waznych sprawach dlatego tez odszedlem od eks.Inni brna w jakies romanse itp.Ja bym tak nie potrafil.Poprostu.Sniezynka ze mna gada ale ona doskonale wie ze to tylko rozmowa i wymiana doswiadczen.Nic wiecej z tego nie bedzie poza kolezenstwem jezeli bedzie chciala.I ona doskonale sobie zdaje z tego sprawe. Dziekuje za rady ale nie widze zebym popelnil gdzies blad.Czuje ze wlasnie postepuje prawidlowo.Nikomu krzywdy nie robie.Nikogo do niczego nie zmuszam.Jedyny bol to ktory musze przepracowac to byc sam ze soba szczesliwy.Nie chce naprawde niczego i niczego tez nie szukam.Bo juz znalazlem.W sumie przyznaje szczerze ze samo sie znalazlo.Tak wlasnie samo.Bo i niczego nie szukalem tez wczesniej...zanim ja poznalem.Zajme sie soba i naucze sie zyc z ta miloscia.Juz w sumie sie jakos nauczyłem ;) Acha i wyjasniam odrazu ze nie spalismy ze soba.Nawet sie nie pocalowalismy.Poprostu doskonale porozumienie na tym wyzszym,głębszym duchowym poziomie.Tym wazniejszym niz fizycznosc i seksualnosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lightworker
Jestem struty to prawda :( Bo uwazam ze otoczenie mialo duzy wplyw na to ze jest teraz tak jak jest.Wszyscy znudzeni swoim zyciem szukajacy afery mieszaja sie w nie swoje sprawy nie wiedzac jakie zlo czynia.Nie wiedzac ze przeciwstawiaja sie czemus wiekszemu niz ludzkie zycie.Czemus co pochodzi wprost od Boga.Czemus czego Bog chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona pewnie nawet nie wie ze zone masz tylko na papierku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lightworker
Wie ze sie wyprowadzilem i jestem sam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz dlaczego tkwi w nieudanym związku? Co ja trzyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lightworker
Nie wiem :( Nic nie wiem :( Musi miec na nia jakiegos powaznego haka chyba :( Gdybym wiedzial o co chodzi juz dawno bym to ogarnal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, dlaczego nie rozwodzisz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lightworker
Wiem.Byly pewne problemy przez co sie wszystko przeciagnelo :( W sumie nadal sa :( Ale juz dluzej czekac nie zamierzam... Zdaje sobie sprawe z tego ze to moze byc powazna przeszkoda by byc z nia.Ale wiem czego chce i rozwod bedzie napewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tu i tam
No właśnie. Jedni się rozwodzą inni nie. Skąd masz pewność, że ta miłość pochodzi od Boga? A nie przyszło Ci do głowy, że to może szatan z Ciebie zadrwił i uwikłał Cię w niespełnioną miłość. Że chce rozerwać Twoje małżeństwo. Może powinieneś coś żonie wybaczyć i jednak się z nią na nowo połączyć. Może ta Ona nie jest taka jak sobie ją idealizujesz. Czy to nie wytwór Twojego mózgu jak nic Cię fizycznie z nią nie łączyło. Jest wiele pytań, które powinieneś sobie postawić i na nie odpowiedzieć. To nie Ona coś z Tobą porobiła to Ty sam uwikłałeś się w nieodpowiednią miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kitek
Czy jesteś wierzący, a ona jakie ma zasady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdość
nie wierzcie mu, łga jak pieseł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z innym pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym miała się rozwiesc,zrobilabym to już wtedy.Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleś mieszka z mamą i jest po 30stce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.03 skad to wszystko wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tu i tam
Już dawno to zauważyłam, że plącze się w wyznaniach. Ehh ... szkoda czasu na takich. Po kilku zadanych trudnych dla Niego pytaniach uciekł. Widać, że gość drwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kitek
To pieseł zakłada tematy by dobrze zarobić. Ile mu płacą od posta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plącze sie, bo jest totalnie zagubiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już się nie odezwie Bo się boi ze więcej danych się powie na jego temat.baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tu i tam
Nie pisz pod gościem, czego się boisz. Baj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lightworker
Jestem jestem :D Mam niezly ubaw z tych rzekomych moich danych :D Czekam na wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdość
nie boj sie. ja nic nie powiem a oni nie wiedza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzuć urok na tego kto śmiał zhejtować Ci temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lightworker
Gosc dosc kim jestes :) Urokow nie bede rzucal bo nie umiem :) no chyba ze ktoras spojrzy mi w oczy hahaha :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie masz szkaradne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś brzydki,masz brzydki nos i rozum na minusie.Do tego źle traktujesz kobiety,a potem płaczesz na forum i setkach portalach randkowych które zalozyles.Żal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:56 Nikomu krzywdy nie robię postępuje słusznie Czyli dziecka nie masz,nie masz nic a to historia podkoloryzowana.Idiota.P********z z drogi że głową boli.Ona ma faceta i teraz ją posówa,a ty idioto tu beczysz boś sie w mezatce zakochał .Chyba wiesz co to seks i ze ludzie go uprawiają prawda? Ona też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastepny, który wszystko wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor to chyba debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×