Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość lightworker

Cos Ty ze mna porobila?

Polecane posty

Gość gośćśnieżynka ze stoku
23.53 ja też i dodam ze Od pierwszej sekundy jego spotkania czułam że juz gdzieś wcześniej się spotkaliśmy był mi nadzwyczaj bliski choć nowopoznany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lightworker
Swiat jest piekny...zdefiniuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśnieżynka ze stoku
Puste odczuwam z racji tego ze nie mam Go obok siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzyzwiezy
Sniezynka i autor to ta sama osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lightworker
A ja tak nie mialem sniezynko.To ona ciagle zabiegala o spotkania :) codziennie kawa itp. :) rozmowy na rozne tematy :) sama mi opowiedziala doslownie swoje zycie wlacznie z tymi intymnymi sprawami.Bylem w szoku ze to robi i zapytalem ja dlaczego mi to mowi.Powiedziala ze nie wie ale poprostu wie ze nigdy jej nie zranie :) Tymczasem dzialy sie ze mna bardzo dziwne niezrozumiale dla mnie rzeczy.Mysle ze Ona mnie rozpoznala pierwsza ;) A teraz ucieka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lightworker
Jerzy z wiezy dlaczego tak uwazasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśnieżynka ze stoku
Nagle zobaczyłam że świat jest pełny kolorów obrazów cudnych widoków bajecznej przyrody ,ludzi którzy nas potrzebują..pełen błękitnego nieba ,letniego wiatru świergotu ptaków,zapachów ,smaków,harmonii i miłości..on jakby wyczulił mnie na to by zaczęła dostrzegać to wszystko a jednocześnie czułam się jak wybudzona ze snu pstryk tadam i już tak jakbym nagle z niewidomej zaczęła widzieć i postrzegać w innych kategoriach wszystko wokół a to potęgowało uczucie radości i błogostanu...człowiek stąpa po ziemi ale jakby ponad nią był.Jest lekko i przyjemnie.Nie umiem tego nazwać.Od tamtej pory z czułością większą niż przedtem pochylam się nad każdym drzewem kwiatkiem ptaszkiem dzieckiem staruszkiem czy osobą chorą.Czuję wdzięczność i wiem że powinnam się dzielić tym co otrzymałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krótko i zwięźle...moja ścieżka życia tak, świat jest piękny, ale nie do końca....cóż, wszystkiego nie można mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśnieżynka ze stoku
u nas to On zabiegał o spotkania.Nigdy nie piliśmy razem kawy.Zawsze twierdził ze uciekam i ze mi nie zależy .Kiedyś też powiedziałam ze wiem że On nie zrobi mi krzywdy ze nie mógłby tego zrobić,ufałam mu i chyba nadal ufam mimo że zadrwił sobie z moich uczuć doceniając inną i podejmując decyzje o tym ze chce z nią być.To była trauma..potem przeżyłam w związku z nim dużo gorszą traumę kiedy myślałam ze nie żyje ..straciłam wtedy poczucie sensu dalszego życia ,chciałam zasnąć na Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lightworker
Sniezynko to prawda :) Ale Ona otworzyla mi oczy na to jak bardzo swiat jest okrutny i pokazala mi ze zyjemy jak niewolnicy ktorymi rzadza pewne zasady i system.Dzieki temu zobaczylem jak sie od tego uwolnic i zaczac czynic dobro w inny sposob :) wiem...brzmi troche nienormalnie ale czuje sie jak Neo obudzony z Matrixa :) Jednak wiem ze bez tego calego niewolniczego systemu swiat moze byc rajem :) i to sa te rzeczy o ktorych Ty piszesz :) stad tez moj nick ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśnieżynka ze stoku
światło,nosisz je w sobie...nie zgaśnie choćbyś chciał,wiesz z czego to?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważaj, bo cię żar spali hehe idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśnieżynka ze stoku
raj na ziemi..;-) bo jeśli miłość jest rajem to ja chcę tak kochać ..choć czy muszę chcieć ..nie bo ja już po prostu od dawna tak kocham tylko nie umiem tego wyrazić dostatecznie i nie zawsze tak jak bym chciała.;-)wiem że zawiłe ale jestem jakby zaczarowana..mam jakąś blokadę w doborze odpowiednich słów ,ciągle czegoś mi brak w tym moim nazywaniu miłości po imieniu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
harlekinow się naczytalas, normalni ludzie idą do baru, zzeraja wiesmaka, do kina do chałupy na noc a z rana do roboty, reszta to fantazja...... bar wykwintną restauracją, wieśmak kolacją przy świecach dla dwojga, kino pejzaż górskiego urwiska nad falami rozbijającymi brzeg oceanu, chałupa komnata z łożem obitym moskitierą , noc owe łoże połyskujące wewnętrznym blaskiem odbijających się w świetle księżyca stulonych ciał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.32 hahahah idź juz lepiej spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z chęcią lenie :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baj bajkopisarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lightworker
00.32 Tak wlasnie dziala system.Tak jak piszesz ;) A teraz wyobraz sobie tylko to uczucie i ktorym piszesz pod koniec ;) Nazwiesz je szczesciem czy raczej nazwiesz szczesciem to co piszesz na poczatku postu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lightworker
Otoz to sniezynko :) ciesze sie ze to rozumiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśnieżynka ze stoku
oczywiście nazwę szczęściem jedno i drugie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśnieżynka ze stoku
Rozumiem;-) jak nie jak tak;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lightworker
Jak nie jak tak :) moje slowa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśnieżynka ze stoku
00.54 Nieprawda bo moje,Twoje dopiero później no nie?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lightworker
Jedno i drugie... Zadam pytanie inaczej ;) Gdybys miala do wyboru zaciagnac kredyt na milion zlotych i potem do konca zycia splacac go ale mialabys dom samochod rodzine i prace oraz splacalabys ten kredyt co miesiac powiedzmy wydajac na niego polowe wyplaty a zyc w spokoju samodzielnie starajac sie o wszystkie te dobra bo tak naprawde masz cos bezcennego?to co bys wybrala? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśnieżynka ze stoku
Pozwoliłam sobie wkleic te piosenkę w ramach żartu.;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśnieżynka ze stoku
minka mi nie wyszła wykreśl literęP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśnieżynka ze stoku
ciężki wybór bo nie decyduję jedynie o sobie ale myślę ze to drugie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lightworker
00.58 :) Sniezynko ja zawsze tak mowilem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×