Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość lightworker

Cos Ty ze mna porobila?

Polecane posty

Gość gość lightworker
Mam zone tylko na papierku... Sniezynko dystansuje sie do mysli.Trzeba zachowac jakas jasnosc umyslu ;) Taka obrona przed totalnym rozczarowaniem ;) naturalne wzmocnienie psychiczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ależ właśnie dlatego oni wydaja wam się półbogami który rozumieją wsze myśli w pół zdanie, że nic lub prawie nic o nich nie wiecie. ludzie...leudzieńki, opanujta się, nie ma ludzi idealnych to my w głowach ich tak oceniamy. gdybyście z nim/nią mieszkali i weszli po niej do kibla i poczuli zapach jej kupy, usłyszeli jak puszcza śmierdzącego bąka przez san albo jak mu śmierdzą skarpety, albo jedzie z ust bo nie myje zębów regularnie albo nie tylko albo jak pod wpływem emocji bluzga czy wyprowadza wszystkich z pogodnego stanu w szał to by wam klapki opadły i znów szukalibyście swoich ideałów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ależ właśnie dlatego oni wydaja wam się półbogami który rozumieją wsze myśli w pół zdanie, że nic lub prawie nic o nich nie wiecie. ludzie...leudzieńki, opanujta się, nie ma ludzi idealnych to my w głowach ich tak oceniamy. gdybyście z nim/nią mieszkali i weszli po niej do kibla i poczuli zapach jej kupy, usłyszeli jak puszcza śmierdzącego bąka przez san albo jak mu śmierdzą skarpety, albo jedzie z ust bo nie myje zębów regularnie albo nie tylko albo jak pod wpływem emocji bluzga czy wyprowadza wszystkich z pogodnego stanu w szał to by wam klapki opadły i znów szukalibyście swoich ideałów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śnież ynka
22.33 Tak,niesamowita więz duchowa i pełne porozumienie nawet na odległość.My mamy problem by to zdefiniować a co dopiero ci ,którzy tego nie doświadczyli..ja się nie dziwię że tego nie rozumieją sama kiedyś z niedowierzania wypłakałam sporo łez-szczęscia bo nie potrafiłam uwierzyć w to co mnie spotkało a co dopiero zrozumieć.Wiem co czuję i w którą stronę chcę isc dokładnie jak Ty ,bowiem to uczucie daje 100 procentową pewność w ocenie tego co chcemy a co nie. 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
który to jest poziom, polej woda ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśnieżynka ze stoku
Też się ciągle za Niego modlę,proszę Boga by Go strzegł i mu Błogosławił gdziekolwiek jest i cokolwiek robi..proszę o zdrowie dla niego i opiekę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lightworker
Kolego powyzej :) ehhh :) te wszystkie rzeczy ktore opisujesz powyzej np o wejsciu do toaletu po niej itp... Nie zrozumiesz dopoki nie zrozumiesz ze jestes taki sam i robisz tak samo :D Który to poziom?nie wiem.Ale chyba ten wyzszy niz wiekszosc go ma ;) Mysle ze jest on mi dany po to by pomagac innym na nizszym poziomie w ciezkich sprawach zyciowych :) Jednoczesnie szukam kogos kto jest na wyzszym poziomie ode mnie ;) Szczerze uwazam ze Ona jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśnieżynka ze stoku
22.49 nie wiesz o czym piszesz .Wiem o nim prawie wszystko i nie przeraża mnie Jego fizjologia .Można nawet powiedzieć że juz to przeszłam w pewnym sensie i jakoś nie zmieniło to moich uczuć ...ani trochę.Powiedzmy że zastałam łazienke po grypie żołądkiowo jelitowej i wiesz co?było mi go cholernie żal i smutno że cierpi nic więcej.Nie poczułam najmniejszego wstrętu czy coś z tych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśnieżynka ze stoku
Uzasadnij swoją wypowiedz Ona jest bo?;-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lightworker- i kolejne podobieństwo - on tez pomaga ludziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co wisi papier toaletowy w kibelku, wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśnieżynka ze stoku
kurcze wiesz ,ja też mam ciągłą potrzebę pomagania ludziom.Dziś na wykładach koleżanka zle sie poczuła,od razu wiedziałam że muszę zareagować ,żal mi ludzi którzy chorują czy cierpią..czy to na ciele czy to na duszy,czasem dobre słowo juz samo w sobie podnosi na duchu..kocham to robić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lightworker
Sniezynko bo mnie obudzila :) bo dzieki niej dopiero zobaczylem jaki jest swiat naprawde :) bo wszedlem na glebszy poziom duchowy...to co sie ze mna dzialo przy niej jest niewytlumaczalne :) tak mialem tylko przy niej :) nigdy wczesniej ani pozniej czegos takiego nie doswiadczylem :) czas stawal i to dosłownie :) wszystko wokol przestawalo jakby istniec,szum otoczenia zanikal i byla ta tylko zlota poswiata wokol :) i co to bylo??? Wdg mnie radosc dusz :) najprawdziwsza milosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byliście para?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej cisza która trwa hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lightworker
To wszystko jest paranormalne a zarazem tak piekne :) To sa zjawiska ktore uwazam za Boskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, naprawdę czujesz sie radosny gdy o Niej piszesz. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo przybieżeli do Betlejem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam z nim tak samo, szkoda, ze go dawno nie widziałam, bardzo za nim tęsknię i nie mogę zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśnieżynka ze stoku
23.25 lepiej bym tego nie ujęła..on zawsze był lepszy w definiowaniu moich myśli i to też jest niesamowite.;-)Co to było hmm? inny wymiar..czas faktycznie stawał w miejscu i nie liczyło się nic więcej,Czasem chwytaliśmy swoje spojrzenia w locie jak uchwycony kadr..dwie pary oczu i automatyczne zawieszenie ,ktoś mógł coś mówić wołać coś pokazywać a my jak w jakimś letargu mieliśmy tylko tę chwilę i siebie do głębi..W domu gdy tylko ktoś wymówił Jego imię to automatycznie wszystko leciało mi z rąk..śmiali się ze mnie i pytali co się ze mną dzieje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśnieżynka ze stoku
23.30 też tak uważam;-)To jest ponadludzkie coś jedynie dane z góry..ogromny dar,pełnia szczęscia spokoju radości miłości zrozumienia troski ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jakie piękne porozumienie dusz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytrafiły wam się bliźniacze dusze no to zazdrościmy i nie wierzymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lightworker
Potrafilismy sobie gadac i zartowac w taki sposob ze smialismy sie do bolu podczas gdy z oczu towarzystwa plynelo jakies niezrozumienie :) zazdrość czy juz sam nie wiem co :) odczuwalem ze to jest tylko nasz poziom a inni sa jakby zli ze nie moga w nim byc :) nie moga bo nie rozumieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśnieżynka ze stoku
a ja dzięki Niemu dopiero zobaczyłam jaki świat jest piękny,On mnie uszlachetnia ..ma na mnie zbawienny wpływ przywołuje mnie do porządku ale w sposób zawsze taki do zaakceptowania zawsze czule łagodnie i z racją bez krytyki czy osądzania..Jem mu z ręki i choć bywam porywcza to przy nim jestem łagodna jak baranek;-)rozkłada mnie na łopatki swoim urokiem i podejsciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.35 nie bądż taki zazdrosny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśnieżynka ze stoku
tzn,,czas przeszły tak było..a teraz jest pustka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lightworker
23.44... Gdyby ktos jeszcze pare lat temu powiedzial mi o Blizniaczych Duszach to powiedzialbym tak tak...i zyl bym dalej swoim zyciem ;) jeszcze pare lat temu nie wiedziałem ze istnieje cos takiego jak Blizniacza Dusza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśnieżynka ze stoku
23.44 może masz racje ,w sumie jest coś w dacie naszych urodzin co nas łączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli masz pustkę, byłaś na mizernym poziomie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×