Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qserta

Elin wycofany??? Pomocy!

Polecane posty

Gość Qserta

Hej. Od kilku miesiecy biore tabletki anty Elin. Czuje sie po nich swietnie. Czy slyszalyscie moze o tym ze zostaly wycofane?? Mam problem z realizacja recepty. W kazdej aptece mowia ze brak w hurtowniach. Prosze o wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzmi jakbyś była na głodzie. Uzależniłaś się? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny! Miałam ten sam problem ... w żadnej aptece nie było tabletek Elin. Zadzwoniłam dzisiaj do dystrybutora (adres i numer telefonu są w ulotce) i uzyskałam informację, że najprawdopodobniej w okolicach 10 grudnia Elin pojawi się znów w sprzedaży. Absolutnie nie jest wycofywany lecz jakieś problemy z wewnętrzną dystrybucją spowodowały takie braki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1222222
Mam dokładnie taki sam problem, z czego farmaceuta poinformował mnie ze około pół roku może go nie być? Na pewno informacje o tym 10.12 udzieliła osoba z polpharmy? To były jak dotąd najlepsze hormony dla mnie, zero skutków ubocznych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qserta
Dziekuje za odpowiedzi. Dla mnie to najlepsze tabletki. Mialam wiele innych i zawsze mialam dokuczliwe efekty uboczne... Mam nadzieje ze beda dostepne. Piszcie jak cos wiecej wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po Elinie czułam się podle, bol glowy nie do zniesienia, ból sutków miałam tak ogromny, ze siedzialam i płakałam. Zazdroszcze braku skutkow ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qserta
Dobor tabletek do sprawa indywidualna. Ja czulam sie dobrze zarowno po Cilescie jak i Elin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najlepiej przyswajałam stary jak swiat i tani jak barszcz Microgynon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qserta
Ja nie probowalam tych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nastawiajcie sie na tabletki, ginekolodzy odchodza od przepisywania, ponoc bylo sporo problemow z jakas przenikalnoscia substancji, cilest zostal wycofany,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też brałam Elin, jednak nie można ich teraz dostać. Ginekolog przepisał mi Vibin, zacznę go brać jak dostanę fizjologiczną miesiączkę. Boję się że będę mieć jakieś efekty uboczne po Vibin. Po Elin czułam się dobrze, jedynie przy pierwszym opakowaniu czułam ból głowy nic więcej. Jak oceniacie Vibin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również otrzymałam wczoraj informację w aptece, że w przyszłym miesiącu mogę mieć problemy z dostaniem opakowania Elinu. Nie mam po nim skutków ubocznych, libido bardzo wysokie. Boję się zmiany na inne. Mam nadzieję, że nie zostaną wycofane, bo są dobre i jeszcze koszt do zniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jednak beda w sprzedazy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W środę mam wizytę u ginekologa, ma mi przepisać tabletki. Elin biorę juz dwa miesiące i wszystko było okej mimo bólu piersi, czy ginekolog zmieni mi tabletki na inne skoro nie można ich dostać ? A jeśli zmieni to dalej będę zabezpieczona przy nowych tabletkach ? Czy znowu muszę się zabezpieczać przez 7 dni od rozpoczęcia nowych tabletek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze że macie takie informacje na temat dostępności gdyż ja w Panice o braku Elinu , jechałam 30 km po opakowania , jak na razie udało mi się "za towarować" przynajmniej do Kwietnia 2018 i mam nadzieje że będzie w Aptekach ...nie zamierzam zmieniać bo dobrze się po nich czuję .Miałam zmianę jak wycofali Cilest ( brałam Cilest 10 lat ) i źle to zniosłam , więc gdy usłyszałam że wraca pod nazwą Elin ( od 2-óch lat biorę ) znów mogłam wrócić do swojej wagi ( bo po zmianach przybyło mi 15 kg ! ) Tak więc moje Panie ! Cieszę się na informację że nie wycofują Elinu i że wrócą na półki Apteczne. :) Pozdrawiam Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć! też mam ten sam problem... już w sierpniu było ciężko z ich dostępnością. powiedziałam to mojej ginekolog, to dziś zapisała mi w razie czego nowe tabletki - vibin. jednak ciągle mam nadzieję, że magicznie elin pojawi się w aptekach bo boję się zmieniać tabletki, które dobrze na mnie działały na nieznane dla mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nastawiajcie sie na Elin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi dzisiaj w aptece Pani powiedziała że Elin już wycofali a jak zapytałam czy wiadomo dlaczego to powiedziała że zdarzały się zgony :/ ale czy to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karla86wodzik
Eee pewnie jakaś ściema... Może teraz mają apteki i farmaceuc***arcie na inny produkt bo mają z tego profity i ścienna z wycofaniem elinu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgony? no mysle ze bylaby informacja w mediach i jakies ostrzezenie a nie ot tak znika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie ja biorę Elin już od półtora roku i wszystko było super, a wczoraj poszłam z nową receptą do apteki i mi powiedziano, że już wycofali i że nawet zamienników nie dostanę... Muszę jak najszybciej się zapisać ponownie do ginekologa, żeby to wyjaśnić i znaleźć coś innego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie najgorsze to, że nie ma zamienników. ginekolog przepisała mi go, ponieważ po wcześniejszych tabletkach miałam plamienia i inne nieprzyjemne rzeczy. i po nim było wszystko super. więc super, jeśli go wycofali... naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno mają wrócić w grudniu, tak mi powiedziała ginekolog. Dostałam od niej jedno darmowe opakowanie za to że nie ma w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogłam go już dostać we wrześniu a przecież nie będę jechać nie wiadomo ile po tabletki, poszłam do ginekolog i wypisała mi vines, też są ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już w sierpniu mialam problemy. dostalam go dopiero w aptece oddalonej o 300 km ode mnie - jechalam akurat na wakacje i po drodze znalazlam... no nic, to trzeba bedzie zmienic na inne. wielka szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elin ma być w aptekach koło 20 grudnia, jest już wyprodukowany. Aktualnie go sprawdzają. Taka informacje dostałam z hurtowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia !! Ale jak masz odpis i jest brak to w każdej aptece w której go mają to muszą ci wydać taka samą miałam sytuacje więc odpis byle gdzie wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×