Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qserta

Elin wycofany??? Pomocy!

Polecane posty

Gość gość
Dzisiaj powinnam wziąć pierwszą tabletkę po przerwie i co? I nie mam tabletek. Podobno są w jeszcze jednej aptece, jutro z rana do niej pojadę, mam nadzieję że skończy się na 10 godzinach opóźnienia. Najśmieszniejsze jest to, że za cholere nie mogę sobie przypomnieć, czy miałam pełny stosunek w ciągu ostatnich 7 dni. Mieliśmy z partnerem trudny okres (praca, problemy finansowe) i ten tydzień zleciał tak szybko, że nie nie pamiętam, czy uprawialismy seks w niedzielę, poniedziałek, wtorek czy w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W okolicach Trójmiasta oraz sieciówki w województwie pomorskim obdzwonione - nie ma ani jednego opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, nie ma go w aptekach ale ma podobno wrócić, ginekolog wypisała mi na razie vines na 3 miesiące i zobaczymy jak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do tej apteki, to powiedzieli mi właśnie, że przyjmują odpisy tylko z ich sieci i tyle . Kazała załatwić nowa receptę jeśli chce kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karla86wodzik
Masakra o co kaman ?? Na Śląsku nie było problemu z odpisem z innej sieci aptek to to za zasady pytam , poszukaj w necie przez wojka google ja tak podkupilam 2 opak. I szybka wysyłka była Ewkaaa to do Ciebie bo 12 tuż tuż...I życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trefta
Taki handel lekami poza apteką jest nielegalny i karalny. Może podzwońcie po aptekach i poczekajcie na dostawę, albo jakiś zamiennik. Ja nie miałam póki co problemu, w mojej aptece normalnie elin był dostępny jak chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie nie ma.miałam dzisiaj wizytę i dostałam jakieś nowe tabletki.zobaczymy jakie będą .szkoda tego Elinu.wcześniej Cilest teraz Elin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam do producenta i będą dopiero dostępne w drugiej połowie stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to niech się walą... przechodzę na inne. muszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma któraś z was kobietki może świeże informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwoniłam dziś na infolinię do Polpharmy i Pan z działu obsługi klienta mnie zbył i stwierdził, że nadal nie są w dystrybucji...tylko tyle dowiedziałam się o wznowieniu sprzedaży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to jest niepoważne. Powinni wystosować jakąś notę informującą o tym kiedy konkretnie elin wróci do sprzedaży. Lubię te tabletki, dobrze się po nich czuję i wolałabym uniknąć przechodzenia na inne. Tymczasem się stresuję czy zdążą je dostarczyć, żebym mogła kupić w odpowiednim czasie.. Jestem w połowie swojej ostatniej paczki.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzwoniłam do Polpharmy kilka dni temu i dostałam informację, że mają wrócić 15 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ginekolog była zdziwiona że nie mogę ich dostać ale zamieniła mi receptę na tabletki vines, dostałam je bez problemu a podobno też dobre są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również dostałam informację, iż Elin ma wrócić w połowie stycznia, ale jak pytam w aptekach to mówią że może marzec... dlatego rezygnuję i zmieniam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu racja! To jest kpina z pacjentek!!!! Brałam elin to i miałam problem że skora z głowy. Teraz od 2 m-cy nie mam śliny i mam masakre!!!! A najgorsze jest to zbywanie....bedzue w listopadzie potem w grudniu A teraz w połowie stycznia...oby był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może zamiast się stresować, to warto zmienić tabletki ? Dziewczyny tutaj sugerują vines, bo mają mało hormonów, po co tyle czekać i się stresować idź do ginekologa najlepiej i popros o inne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karla86wodzik
No faktycznie wraca powoli bo się od razu jak świeże bułeczki sprzedaje , mam znajoma która pracuje w aptece i mowi że dostawy są ale szybko się rozchodzą, więc glowa do góry bo wróciły Elinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak.rychło w czas .jak zaczęłam stosować inne.ale jak są to chyba do nich wrócę po trzech miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż przeszedł po 4 aptekach i w piątej dopiero zamówił na jutro . Całe szczęście wiec jest dostępny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajna ta strona -- właśnie zarezerwowałam sobie 3 opakowania Elinek i mam problem z głowy do kwietnia (a później i tak mamy z mężem inne plany... xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam wrażenie, że przy "nowym" Elinie czuję się gorzej. Zaczęły drętwieć mi nogi, lewa ręka, prawie codziennie boli mnie głowa :( tragedia. Wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy znów jest to samo z brakiem w hurtowniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce elin. Nie chce byc jak sierra leone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdzałam są, opakowania zbiorcze, ponoć na tych tabletkach nadal sa placeba, nie dzialaja jak powinny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olać recepty na Elin są niepełnowartościowe tabletki non stop po tym są krwawienia już niby przeszło i znów wsadzać sobie tampon głęboko lub palec krwawię skupić się na tabletkach dostępnych w europie już w czasach Cilest/Elin coś z tym startowali, wtedy moim zdaniem trafiało się na tabletki całkowicie placebowe jest jeszcze wersja , że do Elinu dodano żelazo, ale to już chyba pójdziemy na podpis psychiatryczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem w opakowaniach zbiorczych i nie tylko są tabletki z gumek złączonych placebo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla osób szukających informacji gdzie kupić lek. Odpowiedź: NIGDZIE. Po raz kolejny robią z ludzi idiotów i nie można nigdzie dostać opakowania. Kończę wspieranie tego burdelu. Firma to dno, tak się nie postępuje z pacjentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×