Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jola18jola

Modny zegarek jaki?

Polecane posty

Gość jola18jola

Przyjaciółka za miesiąc ma 18 a ja nie mam pojęcia co jej kupić. Nie chcę takich gadgetów typowo 18nastkowych. Chcę jej coś podarować coś przydatnego. Myślałam nad dobrej jakości zegarkiem, nawet przeglądałam kilka asortymentów sklepowych m.in na e-zegarek ale no nie znam się na modzie zegarkowej i nie wiem jaki się teraz nosi? A jak nie zegarek to jakie inne pomysły macie na prezent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milkaasa
Zegarki Karen Millen są ostatnio w modzie, jeśli chodzi o damskie. Kupiłam sobie za 400zł ostatnio ładny model, zobacz modele w e-zegarek.pl są w rożnych cenach tanie też znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulka22
Smartwache są drogie, a ludzie w wieku zbliżonym do 18 lat raczej takich pieniedzy nie mają. Zwykły zegarek świetny pomysł, gustowny i elegancki prezent, na 18 w sam raz, oryginalnie i z klasą. A dobry zegarek nawet do 300/400zł można kupić, popatrzcie zegarki z http://e-zegarek.pl/ marek Karen Millen, Anne Klein, Cheapo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się straszecznie podobają ostatnio miugo i wydaje mi się że na prezent to fajny pomysł, bo na stronie możesz stworzyć zegarek specjalnie pod daną osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jaki masz budżet, ale to bardzo dobry pomysł na prezent. Zawsze można się z kimś złożyć i dać przyjaciółce coś naprawdę wyjątkowego. Ostatnio kupowałam mamie na urodziny w sklepie pasujemi -> https://pasujemi.pl/ubrania/akcesoria-zegarki?limit=96 Zerknij, myślę, że znajdziesz też coś dla swojej przyjaciółki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup zwykły taki codzienny zegarek. Tak jak ktoś wyżej doradza na e-zegarek.pl masz spory wybór modnych zegarków. Cenowo również są o dużo tańsze niż chciałabyś kupić w sklepie stacjonarnym. sama jakiś czas temu zamawiałam zegarek online także jest taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa
Moja koleżanka ostatnio też obchodziła urodziny, nie lubi nosić żadnej biżuterii ani zegarków, za to uwielbia czytać. Złożyliśmy się ze znajomymi na PocketBook.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uindia
Teraz bardzo fajne modele ma Jordan Kerr, nowoczesne, sportowe modele. Na szczęście marka niezbyt droga :) mam juz 3 zegarki tej firmy, każdy inny i na swój sposób oryginalny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looplop
Moim zdaniem genialne rzeczy robi miugo - dają dodatowo opcję konfiguratora - można sobie samemu wybrać kolory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika91
Autorka pyta o zegarek na 18-stkę , więc uważam, że idealny będzie zegarek marki Anne Klein. Poszukaj tutaj https://e-zegarek.pl/ , zegarki tej marki zaczynają się od 250zł w górę. Są śliczne i idealne kobiet ceniących elegancję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze korzystam ze stronki http://sklepok.pl/ Mozesz naprawdę dorwać coś za niskie pieniadze np. ostatnio był Telewizor za 99zł 32cali, pralka nowa za 70zł, gra playstation za 45zł. telefon iphon za 18zł aparaty fotograficzne za 15zł nowa z grą, masakra taniej niz alliexpres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzika
Modne dla kobiet są ostatnio zegarki Karen Millen, albo Anne Klein. W e-zegarek.pl można takie kupić w dobrych cenach ;) zamawiałam sobie ostatnio i planuję mamie kupić na święta zegarek Karen Millen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale94ala
Nie wiem czy zegarek to dziś taki przydatny prezent. Jak ja kupowałam bardziej chodziło mi o coś co będzie się dobrze prezentować. Tu mają spory wybór i udało mi się znaleźć coś dla siebie. https://modile.pl/moda-damska/zegarki-damskie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eline22
Może jakiś fajny Smartwatch, dużym powodzeniem cieszy się w śród młodzieży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rolex najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miugo jest fajne i ma ciekawe wzory, mozna samemu wybrać tarczę i pasek, no i teraz -25% na wszystkie zegarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorus - piękny, klasyczny i dobrej jakości z średniej półki cenowej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponowałabym jakiegoś niedrogiego smartwatcha np. Garett G22 dostępny np. w sferisie. Dobrze wykonane i z zewnątrz prezentują się jak klasycznie zegarki. Dobra alternatywa to sportowa opaska typu FIT np. do biegania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mega mi się podobają zegarki od Miugo ;) zakupiłam na prezent dla dwoch kolezanek. Jest fajny zestaw- lawenda, herbata i ciastko no i do tego promocja - 30 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bermuszka
Też mnie interesuje jakiś modny zegarek damski z tym, że nie mam pojęcia co jest w tym sezonie w modzie. Przeglądam ofertę sklepu e-zegarek.pl i na wielu modelach jest właśnie 20% promocji a czasem nawet i więcej co byście polecali wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zegarek Perfect, New Yorker i Casio, stylowe, tanie za 30 zł, mam na sprzedaż, piszcie mój email: psr1student@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie miałam polecić MIugo, ale widzę, że ktoś mnie już ubiegł ;) Mam ten zegarek od dłuższego czasu i co chwilę ktoś nowy mnie pyta skąd go mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×