Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jola18jola

Modny zegarek jaki?

Polecane posty

Gość gość
Zegarek jest bardzo popularnym prezentem, możliwe że go dostanie od kogoś z rodziny. Ja ze znajomymi złożyliśmy się na voucher do tunelu aerodynamicznego speedfly. To jest niedaleko wro w Mirosławicach. Prezent super, przyjaciółka lubi adrenalinę i bardziej ekstremalne sporty, więc strzał w dziesiątke. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siatkarka_24
Przejrzyj sobie te zegarki https://volantis.pl/75-damskie :) Duży jest wybór :) Ja kupowałam swojej przyjaciółce taki jakiś czas temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza104
Ja lubię zegarki z Lorus. Nie są drogie, a stylowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasja222
Ja uważam, że wybór zegarka to dość indywidualna kwestia. Każdy ma inny gust i każdemu podoba się coś innego, no chyba, że dobrze znamy upodobania obdarowywanego. Tutaj https://www.czaszegarkow.pl/ mają spory wybór. Może akurat coś wpadnie Ci w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Zegarki są idealnym rozwiązaniem na prezent dla bliskiej osoby. Jesteśmy w stanie kupić coś praktycznego dla osoby,którą kochamy i nie powinniśmy zwracać uwagi na to co ile kosztuje. Podsyłam link do artykułu dotyczącego tego tematu -> http://mattrans.com.pl/2018/10/08/jaki-zegarek-wybrac/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaW45
Ciężko powiedzieć, ja bym jednak szła w kierunku zegarków które Tobie się podobają, a nie są modne. Jednak w obu przypadkach na pewno znajdziesz szeroki wybór producentów i modeli w sklepie https://timeontime.pl/ w którym kupiłam nie tak dawno zegarek sportowy do biegania dla siebie, ale i męża. Do tego mają jedne z najlepszych cen i zawsze zapewniają sprawną dostawę, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukając modnego pozostaje zwrócić się w kierunku jakiegoś smartwatcha. Np. coś takiego jak Garmin Vivoactive który jest dostępny na przykład w sferisie. Zegarek wygląda klasycznie a przy tym jest nowoczesny i funkcjonalny (nada się także jako opaska sportowa dla osób które są aktywne fizycznie np. biegają).  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Dostałam na dzień mamy zegarek Lacoste, nie spodziewałam się, jestem zadowolona z prezentu. Zegarek bardzo uniwersalny, na każdą okazję. Podpytałam syna gdzie kupił, powiedział, że w Time Trend, musze się tam wybrać. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Też mam Lorusa i też z Time Trend, zegarek bardzo wygodny i ładny, rzuca się w oczy 😄 Cena też myślę, że była w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

Lorus jest bardzo modny, w Time Trend mają bardzo bogatą ofertę zegarków, zawsze kupuję tylko u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereska

Jordan Kerr ma śliczne damskie modele ❤️ i nawet nie drogie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk

W Time Trend jest sporo modnych zegarków, mogę polecić salon. Wcześniej nie wiedziałem , że taki istnieje , ale po tym jak dostałem na urodziny tak dobry zegarek jakim jest Casio musiałem spytać skąd on pochodzi, aby robić innym tak fajne prezenty 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbf

Lorus i tylko Lorus tylko w Time Trend! Nic do dodania nie mam , kto korzystał z salonu ten wie, że warto skorzystać i też poleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość york

Też polecam Time Trenda, jest sporo salonów ale tak dużego asortymentu nie ma nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość york

Też polecam Time Trenda, jest sporo salonów ale tak dużego asortymentu nie ma nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość york

Też polecam Time Trenda, jest sporo salonów ale tak dużego asortymentu nie ma nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba

Lorus od zawsze rzucał mi się pierwszy w oczy, zegarek bardzo fajny, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Smartwatch to bardzo dobry pomysł. Ja niedawno kupiłam dla siostry smartwatch garett woman Diana i jest z niego bardzo ale to bardzo zadowolona. Jest bardzo elegancki przez co nie wygląda jak typowy smartwatch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk

Zegarki bardzo nowoczesne znajdziecie w Time Trend, modne, uniwersalne, myślę, że dla każdego zarówno osób młodszych jak i starszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ares

Mam blisko domu salon Time Trend od czasu do czasu wchodzę lubię jak są nowe kolekcje, jestem miłośnikiem zegarków, salon godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupieniem smarwatcha. Zastanawiam się nad jakimś fajnym modelem. Nie chce jednak przepłacac. Zależy mi na mierzeniu tętna, płatnościach itp....

Jakie modele polecicie? Zastanawiam sie nad apple. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że rozsądnym zakupem będzie Watch SE (SE2), chyba, że zależy Ci na bajerach z głównej serii jak EKG i odrobinę większym ekranie. (to chyba najważniejsze różnice, ale nie śledzę ekosystemu Apple).

https://ispot.pl/apple-watch-se-44mm

Jak widzisz obecnie model jest w dobrej cenie na Ispot, sama obecnie mam ten model, jestem bardzo zadowolona.Brałam pod uwagę jeszcze Garmina oraz Huawei. I jestem jednak zadowolona, ze dołożyłam
  Apple to apple! 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×