Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie odzywa się

Polecane posty

Gość gość

Umówiłem się na spotkanie w piątek z dziewczyną. Problem jest w tym ze przestała się odzywać , nic nie piszę, minęły już 4 dni jak się nie odzywa. Nie wiem co jest grane ale jeśli się nie odezwię do piątku to to skończę. Nic nie będę pisał ciekawe czy w piątek się odezwie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałem już pisać, ale lepiej będzie jak poczekam do piątku. Zobaczymy jak się to rozwinie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pisz jak sie nie odezwie w piątek to ją olej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie angażuj się ciagle ty, niech dziewczyna tez coś wykrzesi z siebie. A jak nie to jej nie zalezy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jestes naiwny laska cię ewidentnie oszukała :D:D:D hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
one tak robią, okręcają wokół palca, a jak znajdzie się lepszy to odchodzą, ty jeszcze póki co jesteś w dobrej sytuacji, możesz zwiać, tym bardziej że dziewczyna przestała się odzywać, :D :D nie pakuj się w to bagno i czasem nie pisz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od początku wydawała mi sie jakas dziwna.... i że tak szybko zgodziła się na randkę ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to widzisz uciekaj póki czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli na już na początku wydawała ci się niepewna , to po co z nią pisałeś?! Przez internet nie poznasz ciekawej dziewczyny, tylko same oszustki, które najchętniej by przyprawiały rogi , robiły jelenia, z takich właśnie co to się daja okręcić wokół. Jak wdepniesz w g****o to ciężej będzie ci z niego wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaa, dziwna laska, pisała z tobą i się umówiła :classic_cool: kolego nie pisz już nic więcej tylko weź w rękę słownik i studiuj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robi Cię w c***a !!! Olej ją szkoda nerwów i Twojego czasu a jak się odezwie powiedz ,że zapomniałeś o tym spotkaniu i zaproponuj inny termin .nie daj się i trzym się twardo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inny termin ? jeśli teraz nie pisze to po co ustalać inny termin ? już i tak się niepotrzebnie denerwuje. Ta dziewczyna jest dziwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po to żeby zrobić to samo co Ona . Przestać się odzywac i niech czuje to co Ty . I niech spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To głupie takie robienie komuś na złość, dziecinsda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A po to żeby zrobić to samo co Ona . Przestać się odzywac i niech czuje to co Ty . I niech spada Po co komus dać inny termin jak nie potrafi nawet przyjść na umówiony dla mnie to jest żenada. Tym bardziej że jak nie pisze to nie okazuje szacunku. A to chyba ważne żeby relacja się prawidłowo rozwijała. Zresztą jak ona od początku wydawała sie dziwna , to chyba nic się nie zmieni w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisałem jej że nie mam czasu (bo faktycznie wtedy nie miałem) ona odpowiedziała "ok". A była dostępna i jakos nie pisała. A na początku takie miała świeczki w oczach jak pisałem o randce. Sam się napaliłem na to.. teraz jestem zły i wściekły na nią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj jej szansę, może ona intuicyjnie czuje że coś nie jest tak i się wycofuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia 84
Daj spokój sobie z nią . Z jej strony całkowity brak szacunku dla Ciebie . Nie warto się denerwować jest mnóstwo fajnych dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Daj jej szansę, może ona intuicyjnie czuje że coś nie jest tak i się wycofuje... Ona czuje że coś jest nie tak? .... To ja od początku przeczuwałem że ona jest dziwna. Bronienie jej jest żałosne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewidentnie sobie pogrywa... :x powiedz jej że kończysz tą szopkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po za tym jak proponowałem jej kawiarnie to było tak że ta zła bo coś tam, ta zła bo brzydka, ta bo znowu do d**y, a ta znowu bo jej nie lubie .... szlak jasny mnei trafił w końcu trafiło na jedną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po takim czymś to odechciało by mi się spotykać z taką a co Ona taka idealna ,że ma takie wygórowane wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem w końcu przystało na jedną a i tak były problemy bo powiedziała ze pewnie będzie drogo, a ja jej mówię ze kawa nie kosztuje krocia , i że zapałace i za nią, skoro ją tak boli wydać koło 8 zł, na kawę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest jakaś dziwna i dziecinna ile ma lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest rok młodsza ode , ma 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedojrzałe dziewczę i tyle .a dzwoniles do niej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co się w ogóle taką przejmować i z taką zadawać. Mało to dziewczyn na świecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pisałem , nie dzwoniłem nie mam jej nr. telefonu, od początku to ja zawsze pierwszy pisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×