Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ja wysoka on malutki

Polecane posty

Gość gość
to co ma sobie nogi odrabac:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze jedno o czym nie wspomniałem. podziwiam tego chgłopaka. sttanowi wyjątek wśród facetów byc może dlatego ze jeszcze nie dostał po łapach. wiekszosc niższych facetów nie wystartuje do wyższej kobiety czyli że tracisz na zainteresowaniu i popularności. do wyboru zostana ci tylko kolesie którzy dysponują jedynie wzrostem. czyli ze ich ojcowie nie byli odważni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mówie o niej. jak dla mnie moze nawet wyjśc za maż za chorwackiego koszykarza. w zasadzie stanie sie wyposażeniem druzyny bo nigdzie indziej nie bedzie sie czuła normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale widze z e niekoniecznie zalezy wam na powaznej rozmowie. bardziej na jakims bulwersie czego wam nie zapewnie dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tego ona sobie sama upatrzyla i do niego wystartowala, wiec kto tu sie bulwesuje:P? na zartach sie nie znasz i tyle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ proszę kontynuuj. To jak wyglądałyby dzieci moje z kimś wysokim. A jak z tym małym chłopakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie. Jakaś rada jak do gościa wystartować? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o dzieci to oczywiste, ze lepiej jak bedziesz miala z tym malym, bo z wysokim beda jeszcze wyzsze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mu sie podobasz to sam pewnie wystartuje. nic na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba ze widzieliście kiedys jakiegos 2 metrowego nobliste? to nie jest tak że wzrost to tylko wieksza wersja mniejszych ludzi. wysokość to jest jeden wymiar. dochodzi drugi i trzeci. to już jest objetosc. a obijętosc rzay gęstość to jest masa czy tam waga dla uproszczenia. dla ułatwienia zrozumienia weźcie sobie pojemnik na wode metr na 10 cm na 10 cm i taki 2 metry na 20 cm na 20 cm. jak wam wyjdzie że w tym drugim jest dwa razy wiecej wody to sie możecie cieszyc ze wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja przy swoim wzroście jestem w miarę proporcjonalna. Chyba jest zbyt nieśmiały na to. Jakoś go trzeba pchnąć do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od razu powiem że jest tam 8 razy wiecej wody chociaż jest jedynie 2 razy wyższy i wizualnie proporcjonalny do tego mniejszego. tu sie nie ma co wysmiewać z chorób bo gęstosc kości wcale nie jest wieksza. mogą byc najwyżej objętosciowo wieksze co nie zapewnia im tych samych właściwości przy zwiekszeniu długości. jakby wielkośc przynosiła same korzyści to kazde zwierze na tej ziemi byłoby woielkości godziilli. z jakiegos powodu tak nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym ci nie pomoge, bo ja sie nie znam na pchaniu ani do przodu ani do tylu:D jestem pacyfistka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz jakis problem z moim wzrostem. Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ciebie trzeba pchnnac skoro odczuwasz potrzebe pchania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To popchnięcie to metafora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestan facet bredzic, bo nikt sie z chorob nie wysmiewa! powiedzialam jej tylko jakie sa zagrozenia przy tak wysokim wzroscie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co masz na myśli z tym pchaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam zadnych problemów. jestem idealnie szczęsliwym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To popchnięcie to metafora usmiech.gif V wiem, zartowalam :D musisz go jakos oczarowac. moze macie wspolne zainteresowania, jakies hobby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie lubią chadzać z głowa w chmurach. mogłaby go wziąc na baranda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem, ja to głównie sport, a on mi na sportowca nie wygląda :D Może wspólne bieganie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bieganie sobie odpusc, bo stawy ci poleca:O podpytaj jakie ma zainteresowania. moze lubicie te sama muze, ksiazki, filmy, tance etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On widzę coś czyta, ja to nie bardzo, prędzej seriale. To go wezmę na trening zapasów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ew. zapros go na urodziny i moze sie cos wyklaruje;) sama musisz byc kreatywna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapasy:D> serio? a jak sie wystraszy:D? najpierw moze wybadaj co lubi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cholera juz sie jakis zbok przypaletal:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosunek powierzchni do objętości. P1=4x(100cmx10cm)+2x(10cmx10cm)=4000cm2 + 200cm2=4200cm2 V1=100cmx10cmx10cm=10 000cm3 P2=4x(200cmx20cm)+2x(20cmx20cm)=16 000cm2 + 800cm2= 16800cm2 V2=20cmx20cmx200cm=80cm3 P1/V1=4200/10000=0,42 P2/V2=10 000/ 16 800= 0,59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wróć P2/V2=16800/80000=0,21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli wychodzi na to ze jedyne co sie zmienia wraz ze "wzrostem" a tak naprawde objętościa liniowo odwrotnieproporcjonalnie to stosunek powierzchni do objętości bo tam sie chyba kwadraty skracją. a jak sie skracja do -1 to se odwrócta i bedziecie mieli jakieś dziwne rzeczy nad którymi musze sie zastanowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×