Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wierność w małżeństwie jest nudą!

Polecane posty

Gość gość
Dzieci mamy 4 pracujemy oboje ja mam pracę zmianową a pomysłów że czasu nam brakuje co do adrenaliny itd z nowym czy nową po paru razach znów trzeba szukać kogoś nowego? Po cholerę być w związku w takim razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprócz tego to nie ja zazdroszczę ale to mi zazdroszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze ci w ani jedno słowo . my mamy 2 dzieci pracujemy i nam się nie chce seksu bo nie mamy kiedy albo do 2 w nocy byśmy musieli czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyśl, po co miałbym łgać przecież się nie znamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123131
„nowym czy nową po paru razach znów trzeba szukać kogoś nowego? Po cholerę być w związku w takim razie?” x Nie ma sensu ci tłumaczyć, konserwatystów sie nie przekona. Tutaj takie dyskusje ciągną sie co chwile... Strata czasu dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze to fakt że wcale nie uważam się za konserwatystę a i święci też nie jesteśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przyznaję,podziwiam 70 Latków idąc trzymających się za ręce i uśmiechających się do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123131
Ale nie rozumiesz, a to takie proste, zeby to ogarnąć :) Wystarczy pomysleć, albo poczytać stare wątki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty potrafisz ogarnąć, że ktoś może mieć inne zdanie i doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekoniecznie wierności jest nudna. Przed ślubem spałam z dziewięcioma facetami i przekonałam się jak wygląda seks w różnych odcieniach. Jedni byli gorsi, inni lepsi, ale wcale za nimi nie tęsknię. Jak brakuje mi czegoś w seksie z mężem to wolę wibrator niż zdradzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123131
Zgadzam sie, ze ktos moze mieć inne zdanie. W takim razie dlaczego sie pyta o to, skoro ma wyrobione zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123131
„Przed ślubem spałam z dziewięcioma facetami i przekonałam się jak wygląda seks w różnych odcieniach. Jedni byli gorsi, inni lepsi, ale wcale za nimi nie tęsknię.” X Nie kazdy miał taka możliwość i doświadczenie. Poza tym sa ludzie z dużym libido...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo macie na to czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie z takiego samego powodu się pyta z jakiego ty na siłę każdemu wciskasz swoje racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość123131 dziś „Przed ślubem spałam z dziewięcioma facetami i przekonałam się jak wygląda seks w różnych odcieniach. Jedni byli gorsi, inni lepsi, ale wcale za nimi nie tęsknię.” X Nie kazdy miał taka możliwość i doświadczenie. Poza tym sa ludzie z dużym libido... X Trzeba szaleć przed poważnym związkiem. Mam wysokie libido stąd tylu partnerów przed mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://e-masturbacja.pl/ Dla wszystkich z problemem masturbacji polecam, Rób to w końcu z kimś, poznaj laski/ facetów dziś, powyżej 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×