Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tak wygląda typowa, przeciętna Polka po 40stce, taka prawda

Polecane posty

@ gość dziś Próżnoś repliki się spodziewał Nie dam ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet "Pies cię jebał", bo to mezalians byłby dla psa. 00 Tuwim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam ten cytat z Tuwima. Napisałeś pannie , że jest suką, to ciebie dyskwalifikuje jako rozmówcę. Naprawdę sobie coś wsadź w d... to może przestaniesz ściskać poślady, bo to jak widać bolesne. Wielbiciel rozmów na poziomie...heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda na ciebie klawiatury. Szczekaj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 40 lat i wyglądam trochę podobnie do tej pani z tego pierwszego zdjęcia, tzn. ona wygląda troszkę młodziej ode mnie. A mój ukochany nosiłby mnie na rękach, gdybym mu tylko pozwoliła, ale ja go kocham i nie chcę, żeby mu się jakaś przepuklina zrobiła. W ogóle to jest nam super. I żaden desperat z tego forum nigdy nie zrozumie takiego szczęścia, jakie nam zostało dane. Ale to musi być porozumienie, wynikające z odbierania tych samych fal z otoczenia :) Cała reszta, to tylko jakaś starzejąca się materia, która w przypadku prawdziwej miłości znaczy niewiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może cie to zdziwi ale więcej niż jeden gość wypowiedział się w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psy to jakiś twój fetysz 0RK? ciągle tylko o psach, sukach, szczekaniu, je...przez psa, dziwne upodobania jak na faceta hetero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imaginare
Zastanawiam się jaki cel ma ktoś, kto zakłada taki bezsensowny temat. Sama jestem po 40 stce,czasami jestem nietuzinkowa kobieta a czasami wolałabym się ukryć :)i zależy to od naprawdę wielu rzeczy. Na pewno nie jestem bezbarwna ale czy to stanowi o tym jakim jestem człowiekiem,kobieta,żona przyjacielem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po to zeby dokuczać i obrażać, albo gdzieś upuścić trochę złości na zycie, kobiety, siebie, świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×