Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aitorkkaaa tematu

KOnflikt w szkole corki z kolezankami

Polecane posty

Gość aitorkkaaa tematu

Moja córka chodzi do 3 klasy.Dzis bylo zebranie ale nie moglam na nim byc.Bo nie mialam z kim zostawic corki a cos zle sie czuła.A niechcialam zostawiac jej samej w domu na 3 h.Oczywiscie jak nie pojde to zawsze sa jakies cyrki.Zadzownila do mnie znajoma i powiedziala mi o tym co sie dzieje w szkole.Zadzwonilam do wychowawcy- corka ma konflikt z dziecmi z klasy i na swietlicy.Głowny problem jest taki,że córka sie skarży.Nie rozumie że ktoś nie chce sie z nią w danym momencie bawić.Dzieci sie od córki izolują i może dojść do takiej sytuacji ze corki nikt nie będzie lubiał.Co ja mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubil* nie lubiał :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat nie dotyczy błędów ortograficznych czy innych.Jak mam rozwiązać ten problem. Jak zadzowniłam do męża i opowiedzialam mu o tym to jest w wielkim szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Netykiety sie nie czyta? Mam z****** obowiazek pisac poprawnie. Jestes matką i nie wiesz co zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poradzi ktos? jak rozwiazać problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, bo nie umiesz pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie jak błąd zrobiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz cie poprawili. nadal nie widzisz? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne jest to,że córka akurat żle się poczuła,jak było zebranie w szkole!To już jest sygnał,że coś przewiniła.Porozmawiaj z córką i z osobiście z wychowawczynią.Wspólnie na pewno znajdziecie rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi wam o lubiał.Nawet nie zwróciłam uwagi. a powinno byc lubił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde córka zle sie czuje.Dziś sama wróciła ze szkoły i od progu było widac ze jest jakas nie wyrazna.Zmierzyłam temperature i miała 38 stopni.Dałam ibuma i pod kocem leży.Oby nic poważniejszego z tego nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szkołę nie licz. Szkoła to miejsce pracy nauczycieli, nic więcej. Jeśli będziesz natarczywa, pani pedagog skieruje twoją córkę do poradni psychologicznej i w końcu wmówią twojej córce jakąś chorobę psychiczną. Córka musi być dla otoczenia atrakcyjna. Musi zrozumieć, że jej środowisko, to jej koledzy i koleżanki, a nie pani ze świetlicy, czy nauczycielka. Musi czymś koleżankom imponować. Zapisz córkę np. na naukę jazdy konnej, tam znajdzie koleżanki, które są zafascynowane końmi, będą miały wspólne tematy do rozmów. Córka będzie mogła opowiadać o tym, że udało jej się zagalopować, albo ze spadła i ma siniaka na plecach. Stanie się atrakcyjna, bo umie coś więcej, potrafi dawać sobie radę z koniem. To tylko przykład, jak można temat rozwiązać, chyba najlepszy, w końcu jazdy konne nie są aż tak drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
córka jeżdzi na konie z koleżanka.raz w tyg. w weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dałam Ibum*, nie ibuma. Borze szumiący..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BoŻe szumiacy- przyganial kociol garnkowi hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszsytkie tu takie uczone.skupcie sie na temacie a nie na błedach. i jak zwykle nikt nic nie doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a no fakt byka zrobiła.Probuja pozbyc się corki ze swietlicy.Bo ma konflikt z innymi dziecmi.A najlepsze jest to ze ciagle sie kloci z kolezanka z klasy ola.Jej mama jest nauczycielka w szkole.I jak to mozliwe ze moja corka jest nie dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś BoŻe szumiacy- przyganial kociol garnkowi hehe. x Bór to jest las. i kto tu z siebie debila robi? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a no fakt byka zrobiła.Probuja pozbyc się corki ze swietlicy.Bo ma konflikt z innymi dziecmi.A najlepsze jest to ze ciagle sie kloci z kolezanka z klasy ola.Jej mama jest nauczycielka w szkole.I jak to mozliwe ze moja corka jest nie dobra. x Niedobra* nosz k***a :o. porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto na to zwraca uwage? ile dziennie listów piszesz ręcznie?teraz wszsytko robi sie na kompie i jest autokorekta.Po za tym pracuje w branży że codziennie pisma pisze i nie moge robić błedow.A gdyby tak było dawno by mnie z pracy zwolnili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że masz autokorekte to znaczy, że masz być debilem? Tutaj też błędy podkreśla i masz je w d***e. Także daruj sobie te bajki o pracy. Po prostu jestes wtornym analfabetą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie zadnych bledow tutaj na kafe nie podkresla.i sama jestes analfabetą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mojej klasie tez była nielubiana dziewczynka. Dotykała inne dziewczynki w miejscach intymnych niby dla żartu i nikt nie chciał się z nią bawić i przyjaźnić. Ale nic nie wyszło na wierzch nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
analfabeta 1. dorosła osoba nieumiejąca czytać i pisać; 2. przenośnie: osoba niemająca zupełnie wiedzy w danej dziedzinie; ignorant x Sorry, ale to nie ja wale byki, że nawet ta twoja nielubiana dziewucha, by takich nie robiła. chyba, ze odziedziczyła ułomność po matce. No bo po co sie uczyc skoro jest autokorekta, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poziom na kafe jest dosłownie 0. nie ma nikogo kto mogły normalnie odniesc sie do tematu i odpowiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój poziom poprawnej pisowni spadł ponizej 0, wiec sie nie dziw, ze dostajesz odpowiedzi na swoim poziomie. Niestety az tak nisko jak ty upasc nie potrafie, ale chociaz docen starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pszecierz ot tego som pedagodzy w szkole. Musisz wytumaczyc curce, ze nie morze zmuszac innych do bawienia sie z niom, bo tylko sobie problemow narobi. I weź jom do psychologa, bo dzieci kutre nie widzom nic złego w zmuszaniu innych cześto cierpiom na zespol Asperegera. Dla nich to takie zachowanie jest normalne, a innych kturzy nie chcom słuchać uważajom za dziwnych. Poczytaj o tym, bo to sie ujawnia na rużnych etapach zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wy naprawde nie umiecie sie skupic na temacie. a nie na błedach.Ja naprawde potrzebuje porady co mam zrobic? Rozmawiałam z córka i nic takiego sie nie dzieje.Zaczynaja sie już zaczepki kto ma więcej kasy.Koleżanka wyzwała corke od biedaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kretynko z 20.33. ja takich błedów nie robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×