Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

odchudzanie

Polecane posty

Gość gość

witam ten wpis tylko i wy łącznie dla dziewczyn które chcą zmienić swoja sylwetkę a zatem znalazłam w internecie tabletki odchudzające Silvets Premium naprawdę działa dzięki tym tabletkom mogę teraz cieszyć szczupłą sylwetką polecam link: http://nplink.net/y3IURTkc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to teraz spisz testament i wybierz trumnę co za durnota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimo wszystko dodatkowo polecam trening i dietetyka, którego wszyscy zainteresowani znajdą choćby tutaj: www.igortreneronline.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój sposób na odchudzanie jest bardzo prosty .Dieta ****** jako dodatkowe wsparcie tabletki Foreverslim.U mnie takie połączenie przynosło bardzo dobry efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi się wydawało że nie dam rady schudnąc bo już próbowałam tyle razy i nic z tego nie było.Ale dobrze że podjęłam decyzję o zakupie Slimunox nie mogłam podjąć lepszej decyzji.Dzięki Slimunox skutecznie udało mi się schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnielaMikulska
Jak którejś z was się nie spodoba podana strona (a sądzę, że trochę was będzie) - to zapraszam was na tego bloga: http://tluszcz-stop.pl > Serwis Tłuszcz Stop >Skuteczne metody walki z tłuszczem - wejdź na stronę Tyle wiedzy, co wyniosłam stamtąd... to kurcze nawet na zajęciach dietetyki się nie dowiedział. Dajcie znać, co was najbardziej zaskoczyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość999999999
A ja się wysrałam i shudłam 10kg - takie debilne wpisy i fira powinni blokować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do teraz jestem zdziwiona że właśnie dzięki tabletką Slimunox schudłam chociaż od kuracji minął już ponad rok.Dobrze się stało że dałam się na nie namówić bo do dzisiaj nosiłabym rozmiar 48.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Slimunox mam takie samo zdanie.Gdyby nie te tabletki to pewnie do dnia dzisiejszego męczyłabym się z nadwaga.A tak szybko skutecznie a co najważniesze bezpiecznie pozbyłam się 12 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plany treningowe oraz dietetyczne : www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonalna pomoc w osiągnięciu wymarzonej formy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzać się można na wiele sposobów.Jedne są mniej inne bardziej skuteczne.Dla mnie najskuteczniejsze okazało się zastosowanie Foreverslim.Niechciane kilogramy zniknęły bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przyapdku skutecznośc przeszła moje oczekiwania. Kupując Foreverslim liczyłam na 8-9 kg spadku wagi, co było może nie do końca spełnieniem marzeń, ale i tak dużym postępem, a tu niespodzianka. 15 kg mniej w 3 miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealnym preparatem wspomagającym odchudzanie są tabletki Slimunox.Zbilansowana dieta odrobina ruchu plus te tabletki i nawet nie wiem kiedy schudłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
długo szukałam skutecznego spalacza tłuszczu i w końcu trafiłam na fitt spray progres, jest na prawdę bardzo dobry. Już od pierwszego użycia czuć zmianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tych osób, co wspominają o Slimunoxie to na https://dobretabletki.pl/slimunox/ pięknie opisali neefektywne działanie tego suplementu. Są lepsze środki na odchudzanie a Slimunox to porażka w najczystszej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego tyle czasu zwlekałam z zakupem Foreverslim.W końcu efekty widziałam u mojej przyjaciółki.Ale w końcu się zdecydowałam i z tygodnia na tydzień podziwiam efekty.Na prawdę duża w tym zasługa Foreverslim.Moim celem jest jeszcze 12 kg uda mi sie jestem tego pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a przepraszam dobre tabletki to jakieś zaufane źródło? według mnie nie i na pewno nie sugerowałabym się tam zawartymi treściami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Foreverslim to już gdzieś czytałem, że słabo działa, a nawet wcale. Może zamiast tych tabletek pokuś się o diety odchudzające, po co marnować kasę, diety to spoko sprawa, uczysz się przy okazji gotować i nie wywalasz na jakieś suple. Tu masz więcej info o dietach tych popularnych https://dietasos.pl/ i są dostępne za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnym rozwiązaniem tabletek jest płynna forma przyspieszacza spalania tkanki tłuszczowej ja przed siłką używam to https://fittspray.com, daje kopa i więcej ze mnie wychodzi, nie ważę się ale centymetry gubię w o wiele szybszym tempie niż przed stosowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie kilka lat diet nie dało nic, nawet głodówki, mam wrażenie, że bardziej niszczyłam sobie zdrowie, niż pomagałam. Chudłam za to na czymś, po czym kompletnie bym się tego nie spodziewała Slimunox Kuracja trwała 3 miesiące, powrót do starych ciuchów to było dla mnie coś pięknego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jedynym i skutecznym srodkiem jest Foreverslim.A przez parę lat przetestowałam na sobie dość sporo innych.Dopiero na Foreverslimie zauważyłam zmiany od początku stosowania.Tempo odchudzania znacznie większe co poskutkowało spadkiem wagi o 16 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi w końcu udało się schudnąć co prawda trwało to ponad trzy miesiące ale zdążyłam i dałam radę przed urlopem.Wspomagałam się również tabletkami Slimunox.Dużo daję branie tych tabletek nie miałam napadów głodu nie miałam zlego nastroju.Dla mnie ok więc mogę jak najbardziej polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fitt spray to był bardzo dobry wybór, dla mnie najlepszy wśród suplementów, stosowałam wiele tabletek z mizernym skutkiem. Teraz jest zupełnie inaczej po miesiącu stosowania schudłam 6 kg mam sporą nadwagę także będę kontynuować kurację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka356

ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA

Kilka miesięcy temu wykupiłam dietę i trening na stronie Fabryki Siły. Serdecznie mogę polecić   Posiłki różnorodne i zbilansowane.

Dieta jest również układana pod osoby cierpiące na cukrzycę czy problemy z tarczycą, dobierana pod twój typ metabolizmu, a co najważniejsze bezpieczna w porównaniu do super diet 1000 kcal

Uważam, że warto spróbować. Jeżeli chcesz zachęcam do skorzystania z linka a dostaniesz nawet 3 miesiące gratis do zakupu planu!   

www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alija 41

Ja schudłam 6kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lokoa

Szczupła sylwetka w 70% zależy od odżywiania, a w 30 % od aktywności fizycznej. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×