Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elfik309

Czy jest to możliwe?

Polecane posty

Witam, Zmagam sie z bardzo trudną sytuacją a mianowice, dokładnie 4 miesiące temu odbyłam stosunek z moim partnerem, nie zabezpieczaliśmy się, on doszedł we mnie. Okres dostałam kilka dni po stosunku, następnie miesiąc później również, komplikacje zaczęły się kiedy miałam dostać kolejny okres, nie miałam go przez 3 miesiące, a później znowu go dostałam. Kolejny okres powinnam dostać za 2 tygodnie, ale zauważyłam u siebie ostatnio że jest mi nie dobrze, boli mnie brzuch, jestem senna, chce mi się chodzić często do toalety. Oczywiście robiłam test ciążowy i wyszedł negatywnie. Czy powinnam się bać że jestem w ciąży czy jest to mylna 'diagnoza'? Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosujesz tampony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób test z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta jasne, nagle się okaże że zaraz rodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś była w ciąży już czulabys ruchy dziecka. Także nie wkrecaj sobie. Może masz więcej stresów stąd takie objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób test z krwi, jak nie będziesz w ciąży to zastanów się nad jakaś nowoczesną antykoncepcja, która jest ultralekka jak np vines ? Nie warto tak szaleć ze stresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz być spokojna. Miałaś dwa okresy po stosunku, więc nie panikuj. Jeśli tak obawiasz się ciąży to współżyjcie tylko w dni niepłodne. jeśli masz problem z ich wyznaczeniem to kup sobie mikroskop owulacyjny np Afrodytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×