Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

25 letnia dziewica chyba to dziwne

Polecane posty

Gość gość

mam 25 lat i nigdy nie miałam chłopaka, nawet nie wiem jak to jest się całować... wstydzę się że nigdy nikogo nie miałam i czasami w pracy opowiadam o "moim chłopaku". powoli zastanawiam się czy w ogóle mnie jeszcze spotka miłość... przecież mi już jest bliżej do 30 niż 20 a w moim wieku chyba już mało który facet mnie będzie chciał bo wolą młodsze... kiedyś miałam założone konto na portalu randkowym ale ostatnio usunęłam, faceci jak tylko usłyszeli że nigdy nikogo nie miałam to sami przestali pisać, chyba uważali że kłamię... a ja naprawdę chciałabym mieć faceta, mieć się do kogo przytulić... w dodatku każdego poznanego faceta traktuję jak przyszłego męża, przymierzam sobie jego nazwisko, oglądam zdjęcia moich koleżanek które są już po ślubie z zazdrością że też bym tak chciała... fakt jestem typem domatora, nie lubię imprez, ale tez nie wiem gdzie poznać chłopaka, wymyśliłam że zapisze się na basen czy gokarty ale czy tam można kogoś poznać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
zrób loda księdzu, to pójdziesz do nieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest to dziwne ja mam 26lat bardziej dziwne jest to że taka desperatka jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapewniam Cię , że są faceci w tym ja którzy wolą starsze i z taką właśnie jestem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 24 lata i nawet faceta za dłoń nie trzymałam. Przegryw totalny.... Czasami mi smutno, bo życie ucieka mi przez palce. Boję się, że na zawsze będę sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciesz się ze jesteś dziewicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 31 lat, jestem prawikiem mimo ze spotykalem sie z wieloma kobietami to z zadna mi nie wyszlo, mysle ze to przez to ze mieszkam w malym miescie i tutaj kto za mlodu kogos nie znalazl to zostanie sam, moi koledzy maja podobnie (nie wiem czy sa prawikami ale nie maja zon) Mimo mojej "przypadlosci" nie jestem desperatem, moje libido nigdy nie bylo duze, jestem typem fizyka naukowca. Do autorki tematu; skad jestes i czy chcialabys pogadac ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To nic dziwnego,  to twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annna

Też mam tyle lat i miałam 3 facetów,  koleżanki podobnie.  Nie znam żadnych dziewic w tym wieku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, janusz_poI napisał:

Pewnie brzydka i to dlatego

Tak jakby kobieta musiała być ładna, aby ją facet przeleciał - otóż nie, nie musi. Musi być szczupła, ale nawet maszkaron, gdy chce to bez problemu znajdzie faceta, zwłaszcza jednorazowo.

Z moich obserwacji wynika, że to te ładne wybrzydzają wiedząc, iż mają powodzenie się nie śpieszą, bo chętny zawsze się znajdzie tzw. księżniczki szukające księcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość los to los

księżniczki zostają dziewicami po 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana

O temat dla mnie 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak, to dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jancio- wodnik

Nie czekaj dłużej z tym problemem,bo za lat kilka to i do zakonu będziesz za stara.Zostać starą panną i w dodatku cnotką to wstyd, grzech i utrapienie dla otoczenia , po prostu klątwa i wszystkie nieszczęścia w kupie . Nic nie może Cię spotkać gorszego ,gdy latka lecą i w krok nic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lool
19 godzin temu, Gość Jancio- wodnik napisał:

Nie czekaj dłużej z tym problemem,bo za lat kilka to i do zakonu będziesz za stara.Zostać starą panną i w dodatku cnotką to wstyd, grzech i utrapienie dla otoczenia , po prostu klątwa i wszystkie nieszczęścia w kupie . Nic nie może Cię spotkać gorszego ,gdy latka lecą i w krok nic .

Idiotka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE

TO NIE JEST DZIWNE!!!!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olas
6 godzin temu, Gość NIE napisał:

TO NIE JEST DZIWNE!!!!!!! 

Tak sobie wmawiaj 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greg 34

marzę o takiej jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie twój interes
2 godziny temu, Krzyśipiłka napisał:

wypierdalaj.

 

Dla autorki natomiast radzę portal chrześcijański, gdzie szukają dziew3ic.

 

 Nie gw3arantuję ci, że znajdziesz odpowiedniego tam faceta, ale już od takiego możesz wymagać. Jeżeli cię oszuka co do dziewictwa sw3ojego, to będziesz mogła go napierdalać za wszystko i lać po pysku. Możesz go wykorzystać jak psa!

 

A może będzie to dobry gość,, co do którego nie będziesz mieć zastrzeżeń w w3aznych spraw3ach jakim jest dziewictwo.

 

WIem, że nie pisałaś o tym jako priorytet, ale widać , że masz część tych wartości, i jeżeli masz inteligencję to dalej poradzisz sobie sama.

Dzieki za ten post,  uśmiałam się z rana 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tylko ruchasz uzna to za balast,  porządny facet chcący stałego związku ucieszy się,  że może być twoim pierwszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×