Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy osobiście przejmowałybyście się taką sytuacją ?

Polecane posty

Gość gość

Chodzi o to, że mam 17 letniego syna, generalnie nie sprawia on jakiś poważniejszych problemów i nigdy ich nie sprawiał, chodzi bardziej o sprawy związane z dziewczynami, bo wiecie, że to jest mniej więcej taki wiek. Chodzi o to, że ja ostatnio przez okno widziałam, że się przytula do jednej dziewczyny na pożegnanie, nawet się pocałowali, żeby tego było mało, to zrobił to ze swoją najbliższą sąsiadką, czyli z osobą, którą zna od dziecka, dziewczyna oczywiście w tym samym wieku. Ja osobiście nie wiem co mam o tym myśleć, czy wy zrobiłybyście coś w takiej sytuacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic bym nie zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się porobiło buu już po chłopie normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIc bym nie zrobila. To chyba dobrze, ze sie przytula z dziewczyna ktora zna dlugo a nie z jakas lala nowopoznana. Zostaw syna w spokoju jak bedzie chcial porady to sam po nia przyjdzie. Mozesz jedynie porozmawiac z nim o antykoncepcji. Akceptuj jego milosne wybory bo to jego zycie. Jak zaczniesz drazyc co i jak moze sie w sobie zamknac. Ehh pamietam ten wiek doskonolale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:33 Ja nie mam nic przeciwko tej dziewczynie, bo wiem, że jest porządna, ale tutaj chodzi, że on jest jeszcze na takie rzeczy za młody, czy ty byś się cieszyła, gdyby to twój syn w wieku 17 lat lizał się już z dziewczyną ? Bo zapewniam cię, że to nie był taki zwykły przyjacielski pocałunek, za długo trwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jeju, a ty nie całowałaś się z chłopakiem? 17 lat to akurat już taki wiek na pierwsze pocałunki, gdyby miał 13 to jeszcze bym rozumiała Twoje zdziwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ale 17 lat to już nie dziecko. No co zrobisz zabronisz mu? jak to dorosly chłop prawie. Pogadaj z nim o antykoncepcji. Nie nabijam się. To najlepsze co możesz zrobic teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopak ma 17 lat i jest za młodu na całowanie? Chyba kpisz sobie, on nawet na seks nie jest za mlody. W tym wieku to jest normalne. Jedynie co możesz zrobić to odbyć szczerą rozmowę o antykoncepcji i tu twoja rola się kończy mamusiu przewrażliwiona. Jeśli chłopak nie sprawia problemów, nie zawala nauki to daj mu mieć swoje życie. Bo jak zaczniesz prawić dyrdymaly o tym że jest za młodu na to i na to. Stracisz dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wieku nie, po za tym mój chłopak nie był moim najbliższym sąsiadem i nie mieszkał za siatką, jak w tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciesz się że sie nie przytulał z kolegą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zna metody antykoncepcji, przecież o tym bez przerwy sie mówi w szkole, po za tym chyba nie sądzisz, że on już to robi ? To zaszło by całkiem za daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 lat i seks ? Tak było to normalne, jak ludzie żyli 40 lat i wcześnie zakładali rodzinę, ale teraz to już nie są te czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 lat to.najwyższy czas na te sprawy. Serio.wolisz by miał 35.i pisał na kafeterii tematy jak.to.jest być z kobietą bo ja.nigdy nic ?!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:59 Tak wolałabym taką sytuację, niż żebym za 9 miesięcy miała zostać babcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś gdyby wszystkie nastolatki uprawiające seks zachodziły w ciąże to w tym momencie byłoby nas tyle co Chinczyków....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pozatym to temat to raczej prowo, nie wierzę że istnieją takie mamusie co to są w szoku ze się 17-latek całuje z dziewczyną, no chyba że jesteś jakąś starą moherową babcią a nie matką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ten wiek, że rodzice się dziwią, że dzieci już "to" robią, a dzieci, że rodzice jeszcze... Porozmawiaj o antykoncepcji, załóż, że uprawiają seks, albo wkrótce będą. Żadne umoralnianie nic nie da. Prezerwatywy mu kup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:04 Gdyby żadna nie zachodziła, nie byłoby problemu z niechcianymi nastoletnimi ciążami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 Lat i za młody na przytulanie z dziewczyną? gdzie ty się uchowałaś? że taka zacofana jesteś? ja w wieku 17 lat miałam swój pierwszy raz :) P.S ciesz się że przytulał i całował dziewczynę a nie chłopaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:07 Ale ja nie miałabym nic przeciwko zwykłemu przyjacielskiemu pocałunkowi tzw. zwykłe cmoknięcie, problem w tym, że oni się całowali znacznie dłużej 21:07 Może od razu dać mu pod choinkę te prezerwatywy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:08 Przytulenie na pożegnanie ok, ale to był francuski pocałunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś 17 lat i pierwszy raz no to masz się czym chwalić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciesz się że jest szczęśliwy i ma dziewczynę, wolałabyś aby całymi dniami siedział w domu, nigdzie nie wychodził i z nikim nie rozmawiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod choinke prezerwatywy. Babo opamiętaj się. Mam 60 lat i dziwię ci się że założyłaś taki temat. A ty kiedy pierwszy raz się pocałowalaś - po ślubie? Biedny chlopiec z fiżnietą matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:12 no pewnie ty masz 30 i nadal cię nikt nie tknął :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:15 To była ironia, przykre, że nie wyczułaś, dla mnie absurdem jest robienie tego w takim wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś tak bo każda nietknięta przed 18 taka zostaje do śmierci... to nie średniowiecze. pierwszy raz całowałam się w wieku 18, a pierwszy seks 23. W wieku 17 człowiek jest bardzo niedojrzały emocjonalnie, pocałunki czy przytulanie tak, ale seks nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:20 Jako autorka myślę mniej więcej tak samo, ale sama widzisz jakie tu są odpowiedzi, dla większości tutaj seks w wieku 17 lat to coś zupełnie normalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko wydaje mi się że siedzą tu głownie małolaty, gdzie gra w słoneczko była codzienną grą po szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, ile mialaś lat jak pierwszy raz się pocałowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×