Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Cyz ciężko jest zarabiac 20 tysięcy rocznie w Londynie

Polecane posty

Gość gość
w uk nie musza kupowac lekow po 60 bo nie dozywają tego wieku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
banany i orzechy to jedno z najzdrowszych pokarmow na świecie, tępaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak malo ktos zarabia w uk? Moj maz zarabia 42k€ ja 27k€ i to jesZcze w fabryce pracuje! Matko uciekajcie z tego Londynu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
banany to są dla małp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 tys euro rocznie w fabryce/ ciekawe jakiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 21:16 no tak, nie masz argumentów, to piszesz bzdury, jak ZAWSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam sporo większe pieniądze w Polsce, ale kosztowało mnie to 13 lat nauki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W fabryce elektronicznej. Czemu tak to Cie dziwi? Mam umowe na stale nie przez agencje. Spokojna praca quality control

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i tak nie sa duze pieniadze dlatego w przyszlym roku zamierzam zmienic prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole w PL jesc suchy chleb niz kawior w anglii. Tam codziennie nieprawdopodobne obrabianie doopy przez angoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden sie cieszy ze ma na chleb inny ze go stac na fajne wakacje, samochod, restauracje. Wiadomo zalezy od czlowieka. Ale ja tam wole miec pieniadze zycie jest o niebo latwiejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
btw - co do cen - dziś kupiłam jajka 12 sztuk, mąkę gryczaną, mleko kozie, 3 pomidory, dużą kapustę, brokuł, 1 kg jabłek, 7 dużych bananów, 4 kiwi, chipsy duża paczka, orzechy laskowe 200g - i zapłaciłam za to kwotę jaką zarobię w niecałe dwie godziny .... usmiech.gif\ xx hm, podliczylam sobie to z ciekawosci i sie okazalo, ze tyle zaplaci Ukrainka sprzatajaca mieszkanie w Warszawie w niecale 2 godziny ( godz=20 zl) za takie same zakupy w Biedronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wczoraj 23:36 no OK, mozliwe - to teraz dalej. czy za 10 pln (wedlug trolla z kafe 10 pln = 10 f lub 10 e) kupisz naprawde dobre wino franucuskie, greckie bądź hiszpańskie? NIE. a za 10 gpb TAK. lub: ile wydasz zlotówek na 500g mielonej cielęciny, czekoladę Lindt excellence oraz świeży sok pomaranczowy (nie z koncentratu)? bo ja na te rzeczy w UK wydam 8-max 9 funtow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I na pewno z toba ci "angole" doopy obrabialy i stad to wiesz. :D polaczki w plu i w sumie za granica tez to dopiero doopska obrabiaja i malo tego wymyslaja o sobie rozne niestworzone historie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaja pewnie byle jakie bo kury trzymane w klatkach zamiast na wolnej trawie, mąka z GMO, mleko UHT najwiekszy syf do tego dobre jedynie dla kotów, pomidory pryskane niewiadomo czym w uk, kapusta z metalami ciezkimi od upraw przy drogach, banany malo wartosciowe juz lepsze sa polskie jablka, chipsy sam syf i polepszacze i akrylamid powodujacy raka, orzechy laskowe tłuste , wniosek z tego ze kupujesz badziewie hahahah :D i ciagle piepszysz o czekoladzie lindt jakbys innej nie znala bo pewnie w uk nie ma buahhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisze o czekoladzie lindt dlatego, bo w Polsce jest ona droga i uwazana za wręcz luksusową :P a tutaj mamy też wspaniałe czekolady przy ktorych lindt się chowa, np Hotel chocolat, Divine, G&B, ombar i wiele innych. i są droższe niż lindt :P stać by cie nie było. odpisz, ile zapalcisz w Pl za mieloną cielecinę i czekolade dobrej jakości?? bo nie odpisałeś - i wiesz dobrze dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i wiedzialam, że nie odpiszesz :D bo nie kupisz w UK cielęciny 500g za 15-20 minut swojej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miało być - nie kupisz w Polsce, bo w Uk to ja kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL kupilam piekny dom bez grzyba i z piekna dzialka a w uk nigdy takiego nie kupisz. Kupic se mozesz domopodobna rudere i ciagle wilgoc masz:D brawooooo hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jeszcze ile te doom-podobne stu letnie rudery w uk kosztuja:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ukowska technologia budownictwa jest z 18 wieku. Dziady nie umieja korzystac z nowoczezsnych technologii. Nawet polska bankowosc elektroniczna jest 10x lepsza niz angielska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co przejmowac sie tymi angielskimi tepakami. Typowy angol jesli ma dom na kredyt to nie splaci go w ciagu zycia bo to kredyt na 100lat. De/bile dali sie sprzedac bankom ktore specjalnie nie buduja mieszkan socjalnych aby nie obnizyc cen bo banksterskie de/bile zyja z tego ze kredyty sa na wysokie sumy:D Olac angielskich de/bili i zyc w Polsce gdzie domow i mieszkan pod dostatkiem i tanio. Tylko w PL jest demokracja w uk wszystkie medialne go/wna naleza do neoliberalow i jak cos powiesz nie tak jak oni chca to okreslaja cie nazista albo ksenofob buahahhahahahah. S/rac na tych uków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, tak w Polsce tanio. Zwlaszcza swietnie na tym wyszli ci co wzieli kredyt we frankach. Ech, co za debil, zeby choc to co wypisujesz mialo jakies znamiona prawdopodobienstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz cwelu powyzej kredyt we frankach jest teraz znowu tanszy niz w zlotowkach i 4x tanszy niz twoj na domopodobna rudere w uk. Ludzie splaca go za max 10lat przed czasem bo Polacy sie bogaca a ty bedziesz splacal swoj ukowski do konca us/ranego zycia i gnił tam z ciapatymi. A do nas juz ciagna biali z Europy bo maja dosc lewackich rzadów hahahah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do nowoczesnej bankowości w Polsce - czy wobec tego w Polsce praciwnicy banków mają takie przywileje, jak w UK? bo ja pracuję w banku. moja koleżanka też - w innym, no ale obie w finansach. I nasze przywileje to min. 4 lub 5% wolnego od podatku dodatku do pensji; karty zniżkowe w wielu sklepach, chociażby House of Fraser, Debenhams, Marks & Spencer czy Boots; i inne ale to już nie wymienię bo nie uwierzysz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te 4% lub 5% to są procenty od naszego dochodu, jak wolny od podatku dodatek. czyli np jak ktoś ma dochod miesięczny 2500 funtow to dodatku tax free ma 100 funtow/mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tja, jasne, kredyt w PL splacony w 10 lat -- ciekawe dlaczego ludzie go splacaja 20 i jeszcze jest bol d. Widocznie tak wola, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ojeja wyszło szydlo z worka ze jestes śmierdząca socjalistka bo pieprzysz ciagle o przywilejach jakie masz, wnuiosek z tego ze jestes pieprzona materialistka i forsa cie interesuje. Idz sie nachapach smierdzielko forsą bo we łbie juz pusto. Bys utopiła drugiego za dodatkowego funta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karty zniżkowe w wielu sklepach, chociażby House of Fraser, Debenhams, Marks & Spencer czy Boots; i inne ale to już nie wymienię bo nie uwierzysz. x Och karty znizkowe....straszne....do tego w jakichs nowobogackich gownach gdzie towar pochodzi z chin gdzie dzieci szyja ubrania za 1 dolara dziennie a potem wielkie biznesmeny sprzedaja ten sam towar w londynie za 100funtów mowiac ze to krzyk mody :D nie pomyslalas o tym zaczadzona zachodem debilko? :D czy jestes zbyt tępa zeby to pojac skad te sklepy maja towar? :D idz zaszpanuj tym gó/wnem u swoich ciapatych znajomych bo w PL mamy lepsze sklepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś pokaz mi debilku jaka dzialke z domem kupisz a 100tys funtow w uk? No slucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×