Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Komu i za ile robicie prezenty na Święta 2017?

Polecane posty

Gość gość
No to dość duże budżety sobie wyznaczacie na święta. U nas w rodzinie staramy się nie robić sobie aż takich kosztownych prezentów. Liczy się pamięć oraz fakt,ze coś się daje. Zwykle są to albo jakieś drobne kosmetyki, albo jakie czekoladki. Dla dzieci oczywiście zabawki ( konsultujemy się z rodzicami co ich dzieci chciałyby dostać). Sporo fajnych personalizowanych prezentów mają aktualnie megakoszulki: https://www.megakoszulki.pl/swiateczne-prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, wydać ponad 1000/2000 tys. na prezenty? Trzeba być naprawdę je*niętym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję dla rodziców, mamie suszarkę a tacie zestaw do golenia gillette. Mezowi zegarek wychodzi najdrozej w sumie no i synowi szukam jakiejś fajnej zabawki. Znalazlam sklep https://zabawkowyadres.pl/ i jestem milo zaskoczona cenami ! mysle ze upoluje cos co w sklepie stacjonarnym wypada duzo duzo drozej bo jak patrzylam to takie roznice w cenie ze szok i przy okazji moze dla mnie cos zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:18 jeśli kogoś stać, to dlaczego nie? moi rodzice - po ok. 300 zł siostra - 100 zł szwagier - 50 zł siostrzeniec - 100 zł narzeczony - 500 zł babcia - 150 zł rodzice narzeczonego - jeszcze nie wiem, ale pewnie sporo (narzeczony bardzo dobrze zarabia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem tylko z mężem i przychodzi do nas moja siostra. Dla męża mam prezent za 300 zł., a dla siostry za 100 zł. Na droższe mnie nie stać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż ok. 200. Córka ok. 250. Rodzice po 150 na osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn 200zl - zabawki interaktywne,ksiazeczka Mama-90zl portfel+drobne kosmetyki Tesciowie-112zl opiekacz Maz 100zl bokserki,koszulka,kosmetyk Siostra-60zl koszulka,drobne kosmetyki 3×chrzesniak-300zl zabawki 4xpaczki mikolajowe ze slodyczami -150zl Drobne kosmetyki dla reszty rodziny -50zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka 100 zł ( komplet farb akrylowych i płótna) Mąż 15 zł - kubeczek z napisem Podobnie jest w przypadku siostry i brata, zamówilam dla nich koszulki :) A niech wiedzą,że siora się postarała i zaprojektowała coś od siebie. Nie robimy sobie bardzo drogich prezentów ponieważ nie ma to wiekszego sensu. Lepiej jest kupić coś tańszego, liczy się pamięć. Jeśli już totalnie nie macie pomysłu na podarunek to zajrzyjcie sobie do kreatora prezentów: https://www.megakoszulki.pl/swiateczne-prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Mężowi ok. 400zl 2. Synowi ok. 300zl 3. Chrzesnicom 2 x ok. 200zl 4. Mamie ok. 100zl 5. Tacie ok. 100zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika_1980
U mnie na jedna osobę wypada około 200 zł. Znalazłam super nowoczesne pufy i fotele w sklepie internetowym i wszystko zamawiam online. Duża wygoda ;) Zobaczcie jakie fajne worki sako znalazłam dla córek: http://pufy.pl/worki-sako/153-pufa-sako-modern.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani909
Ja tak na kazdego przeznacze po 50 złotych, tylko na chłopaka i siostre mam zamiar przeznaczyc po około czterysta złotych - na zegarki od jordana kerra - moze jak kupie dwa to dostane znizke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natanka999
My robimy tylko prezent dla córki, a że w tym roku na prawdę zasłużyła, to kupujemy jej to co chce, a wymarzyła sobie lokówkę curl secret z babyliss. Niech się cieszy, może podzieli się ze mną czasami. ;) A z mężem ustaliliśmy, że nie potrzebujemy okazji do robienia sobie prezentów, wolimy drobne przyjemności, niż wielkie niespodzianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorisWolk
Hej, ja mam dużą rodzinę więc mega dużo kasy pójdzie. Dla córki książka o Aniele Stróżu i samej Ali (dodaję zdjęcia do książki na bajkopisarze.pl) - to jest ok. stówki Dla mamy zegar z nutkami od osemkowa.pl - 60 zł Dla taty sweter - jeszcze nie kupiłam ale pewnie ze 120 zł Dla męża na razie mam tylko breloczek ... hahaha dobra ze mnie żona, wiem :D Dla brata krowie dzwonki (to taki instrument, Młody gra na perkusji) Dla bratanicy ręcznie robionego (dzierganego) jednorożca zamówionego u koleżanki. Nie mam jeszcze pomysłu na prezent dla dwóćh braci i bratowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No rzeczywiście, mnie też nie stać na takie szaleństwa... Ale dobrze, że niektórym żyje się lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku zamierzam zwiększyć budżet na prezent dla mamy. Zawsze jej się podobały zegarki Perfect - srebrne z roślinnymi motywami. Kolekcję takich zegarków w atrakcyjnych cenach znalazłem tu: https://srebropol.pl/perfect/ - może moglibyście mi pomóc wybrać któryś z tych zegarków dla mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrecja889
Dziecku można kupić jakiś drobny upominek oraz wideo od Mikołaja. Myślę, że właśnie ono stanie się atrakcją wieczoru! Nasze dziecko poczuło się w zeszłym roku bardzo wyróżnione. Tutaj https://www.listymikolaja.pl/ je zamawialiśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie najważniejsze są osoby, z którymi się spędza święta oraz panująca atmosfera. A co do prezentów to z tradycją się chyba nie wygra i ja także kupuję prezenty. Tradycyjnie perfumy z zapachowiec.pl dla każdego jego ulubione, a do tego dodatki w postaci książki, szala itd. Zależy co kto potrzebuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku trochę zaszalałem, bo kupiłem żonie telefon, który znalazła sobie w sklepie Mobalu. Wydatek 700zł, ale radość żony bezcenna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie po pakietach z Prezent Marzeń. Kwestia jedynie taka, ile chcecie wydać, ale w budżecie kilkuset złotych można znaleźć coś naprawdę wyjątkowego. Ba, nawet w budżecie kilka razy mniejszym coś znajdziecie, zatem to kwestia waszych oczekiwań ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowcunEla
Ja dla mojej mamy i siebie wybrałam prezent na długie lata czyli urządzenie do odmładzania :D urządzenie to usunęło mi zmarszczki, zliftingowało skórę.. bajka, w którą nie wierzyłam ale przekonałam się na własnej skórze :) amelialine.pl tu kupiłam polceam bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulineczkaasddsdsa

Macie już pomysły na prezenty? Na www.MeikaPearls.pl jest darmowa wysyłka przez cały Grudzień ❤️

Nie wiesz jak dobrać biżuterię? Wskakuj na bloga:

https://meikapearls.pl/blog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku stwierdziliśmy że po małym upominku bo cienko z kasą. Prezenty dla chłopaka, jego rodziców i jego 12 letniej siostry.

Kocham święta, oczywiście jak jest miła atmosfera bo wiadomo że czasami ktoś tą atmosfere może zniszczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30stka

U nas w rodzinie jest podział. U Męża robi się wszystkim, z którymi się spotykamy w święta - teściowa, kuzynka oraz jej mąż i ich dziecko oraz kuzynka (samotna). To bliska rodzina mimo może niezbyt bliskiego pokrewieństwa. Z mojej strony losujemy sobie jedną osobę spośród mojej mamy, naszej dwójki, bratowej i brata oraz mojej siostry. Wtedy każdy kupuje prezent jednej osobie. No i sobie nawzajem z Mężem robimy prezenty. Dodatkowo jest bratanek (9lat) i każdy kto chce może mu coś kupić - wiadomo, dziecko zawsze coś dostanie:)

Granice cenowe są różne (w granicach 100zł na osobę ale bywa, ze jest więcej lub nieco mniej). Ale kasy nieco idzie. Dodatkowo np. łączymy nieco prezenty. Mojemu mężowi kupuje przejażdżkę autem wyścigowym, 2 albo 3 okrążenia - miał niedawno urodziny więc łaczę to. Wylosowałam moją mamę i chce jakieś przenośne radyjko, jej mąż dostanie szczoteczke elektryczną (taką podstawową) bo mój mąż go wylosował. Bratankowi nie wiem co kupie. Z rodziny męża to teściowa dostanie stołki/taborety bo chciała, łączymy to z jej imieninami w styczniu. Jedna kuzynka dostanie piżamy, druga świeczkę zapachową (co roku dostaje, taka tradycja i jej to odpowiada) i coś tam jeszcze bo też ma imieniny (ale nie pamiętam co kupiliśmy, chyba koszulkę), kuzynki mąż - koszulki dwie bo jeszcze z imieninami połączone (od zawsze dostaje koszulki i mówi, że nie musi sam kupować), córka kuzynki bluzkę. Ogólnie zawsze wszyscy się wszystkich pytają co kto chce. Prezenty nawet jak co roku te same (koszulki czy świeczka) to są konsultowane. Wolimy jak każdy dostanie to, co tam sobie wymyślił/upatrzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGULAK

NAszym prezentem bedzie zqabieg invitro 2000 USD w grudniu to mezowi nie kupuje juz nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość airetefak

Ja kupowałam ostatnio dziecku na lot w tunelu aerodynamicznym SpeedFly pod wrocławiem ❤️ Mężowi golarkę bo ta jego to już ledwo zipie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie robię prezentów, bo nie mam kasy. Kupię tylko coś dla chrześniaka, żeby nie było głupio jak jego rodzice dadzą coś mojej córce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol.

Młodszemu kupiłam globus 209 zł więc starszemu muszę przesłać na konto też 200, mężowi chce kupić spodnie to też z 200 i mojej mamie jakieś pierdółki stojące na komode bo ona uwielbia do tego dobra kawa może coś słodkiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×