Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moj maż zranił mnie mowiac ,że podobaja mu sie ....

Polecane posty

Gość gość
Tylko ze jak pytam czy chcialby cos zmienic w naszych lozkowych sprawach to mowi ze nie ze jest idealnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak sie obrazasz o kazdy glupi tekst to sie nie dziw ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak beda sie czuly w takiej sytuacji te Madre kobiett ktore tak tu dopiejaja....a jak sie ktos na wlasnej skorze nie przejedzie to nigdy sie nie dowie jak takie slowa moga zranic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie posraj sie z tego zranienia ,po to masz dziob zeby otwierac i gadac ze starym ,a nie tylko lykasz jego sperme..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic No6
Osoba nade mną uczyła się delikatności wygładzając drewno siekierą, ale z grubsza ma rację :D Z nim o swoich potrzebach powinnaś rozmawiać, nie z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teppic - Probowalam byc delikatna ,ale do wrazliwej autorki nie dociera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też się podoba kulewski wygląd w łóżku i moja żona dla mnie stara się być atrakcyjna. Też był okres kiedy była matką Polką i pociągająca jak lalka dmuchana. Porozmawiałem z nią szczerze i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, trochę tj problem twojkej psyche która jest umordowana dniem codziennym ( dziecmi , domem i ta cala szarpanina) Mój maz jak dzieci były male tez pwoiedzial, ze jestem gruba i faktycznie bylam. Schudlam 20 kg. Pamietam pare dni potym jak to pwoiedzial to nie mogłam się pozbierać, cigle plakalam :( straszne to było. A jak mezowi powiedziałam dlaczego się smuce to pwoiedzial ze on nie pamueta tamtej rozmowy :D Wyluzuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic No6
@ Ok, zwracam honor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy mają rację. Też uważam, że Ty się smucisz a on już dawno nie wie o co kaman ;-) Dlatego jeśli jest Ci źle to marsz dod niego i to wszystko co nam tu opisujesz, powiedz jemu. 13:06 ,13:19 Cudowne komentarze, zakochałam się ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×