Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrozbella

Co tam

Polecane posty

Gość gość kotarba
zakochałem się w tobie Wróziu:O Możesz mnie teraz wy śmiacć:O:O poddaje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie na litość nie weźmiesz. Nie mam uczuć. Nie rusza mnie to w ogóle. Jedyne co to mogę pomoc Ci się odkochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość kotarba dziś przecież to były żarty.. jakie wygrac? A co to zawody olimpijskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kotarba
Chce zdechąc:O:O:O Jepło mnie na maksa i chleje wódę teraz:O:O Kocham cię rozumiesz to ?? Jestem góównem zerem i chce zdechnąc !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja p*****le co Wam chłopaki się stało z tym pięknym umysłem!na wygląd k***a patrzcie a nie na mój umysł, wtedy już nie będzie takich zgrzytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kotarba
Była olimpiada, ale przegrałem bo w pewnym momecie zakochałem sie w tobie, jepło mnie dziś z nienacka przepraszam cię za wszystko Powżnie che zdechąć i nie istnieć...:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość kotarba dziś kotarba najpierw weź wytrzezwiej to pogadamy. Ja też się upijam czasami, ale nie że aż tak.. nie wyznaje miłości byle komu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to daj nam swoja fote!:o i jak jestes tak brzydka jak twierdzisz to od razu sie odkochamy:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kotarba
Mam gdzieś twój wygląd bo zakochałem się w Tobie a nie w wyglądzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kotarba
Nie wiem ile bo chlam dwa dni z twojego powodu...:O:O Możesz mnie wysmiać, ale zakochałem się w Tobie:O:O Jestem na serio żałosnym debilem:O:O Samemu mi sie chce śmiac z siebie:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kotarba
dziś dwa piwa i pół litra wódki i zaraz idę do nocnego, bo chce zapomniec o Tobie nigdzie nie jade :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta? To dziwne, jakoś za idealnie piszesz, zero błędów ;) coś mi tu nie pasuje , za bardzo przemyślane zdania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kotarba
Ja stary lis zakochalem się przez internet, czy to krva nie żałosne ?? Nie mógł chóój amorek spudłować ??:O:O Poważnie chce zdechąć jak śmiec:O:O jestem stolcem:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kotarba
dlaczego nie drwisz mi prosto w twarz kochana Wróziu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetna taktyka kotarba, nikt nie uwierzy psycholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość kotarba dziś dobra nie p*****l tylko się ogarnij. Nigdzie nie idziesz do żadnego nocnego debilu, tylko zostajesz w domu, zrób se k***a herbatę albo kawe, co tam chcesz, włącz se filma, zrelaksuj się i idź spać, jutro napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotarba juz w ten sposob prowokowal swoje poprzednie "kafeteryjne dziewczyny" by wyznaly mu milosc. Wrozko on liczy na to ze powiesz: "grzesiu ja tez sie w tobie zakochalam, dajmy sobie szanse" a wtedy cie wysmieje i bedzie tyral dzien w dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kotarba
dobra jutro rano napiszę do ciebie, ale i tak jestem debilem:O:O Chciałbym zasnąć z tobą pod kołdrą, tylko zasnąc i żebyś mnie palneła w łepetyne za to , ze jestem downem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a za dzień dwa wypłyną wasze prywatne rozmowy i zdjęcia, wiem co piszę przez to samo przechodziłam :) uważaj dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kotarba
mam kape id zarzaz spac, ale przynajmniej znasz prawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrozka jest naiwna, zrozumie dopiero jak sie na nim przejedzie, a przejedzie sie na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale walnąć go w łeb zawsze możesz, skoro prosi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz na email to pogadamy Grzesiu a i zdjęcie proszę od razu mi wyslac, oczywiście twarzy inaczej możesz spadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kotarba
Wróziu, ale daj mi nogę pod kołdra miedzy moje nogi jak bedę spał ok ? wtedy będzie mi lepiej się spało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary capie każdy Cie tu zna i wie jaki jesteś. Chcesz się zmienić i pokazać mi jaki jesteś naprawdę, napisz do mnie na email i wyślij zdjęcie twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×