Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pogadajmy anonimowo ale szczerze....czy naprawde zmieniacie codziennie bielizne

Polecane posty

Gość gość

Mnie to smieszy. Uzywam dobrej kategorii kosmetyków, dobrze się odżywiam, więc nie śmierdzę. Dlatego nie widze nic złego w tym jeżeli skarpetki zmieniam co 2-3 dni. Majtki codziennie tylko wtedy gdy mam okres. Biustonosz mogę i miesiąc nosić, nie pocę się tak. Jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie jesteś brudaska. Możesz się obrazić ale taka prawda. Ps jestem kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majtki i skarpety zmieniam codziennie. Biustonosze co dwa trzy dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
majtki codziennie lub dwa razy dziennie, skarpetki codziennie, biustonosz codziennie. Autorko wybacz ale jestes brudasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biustonosz zmieniam co 2-3 tygodnie. Skarpetki co drugi dzień, majtki co 2-3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majtki i skapety nawet dwa razy dziennie. Stanik latem co 2 dzień teraz co 3-4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarpetki zmieniam b.rzadko bo mi się nie chce. Majtki codziennie,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majtki codziennie. Skarpety co 2-3 dni. Biustonosz rzadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majtki w okres letni codziennie skarpetki też a biustonosz co trzy dni. zimą majtki co drugi trzeci dzień. Dupa się nie poci a i tak chodzę w wkladkach które zmieniam jak trzeba myje te miejsca dwa razy dziennie. Skarpetki podobnie a biustonosz to tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majtki codziennie (nie wiem jak można inaczej). Skarpetki / rajstopy codziennie. Ale wytłumaczcie mi, po co codziennie prać stanik? I jak ten stanik wygląda po miesiącu od zakupu? Majtki się brudzą od wydzielin intymnych. Skarpetki się brudzą bo noga się poci w bucie. A stanik od czego? Gdzie Wy się pocicie? Na piersiach? Na plecach? Na żebrach? Przecież od potu pod pachami brudzą się koszulki czy bluzki i te faktycznie mozna nosić co najwyżej dwa dni ale stanik? Jak dla mnie osoby, które twierdzą, że zmieniają stanik codziennie kłamią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majtki codziennie,skarpetki zależy bo w pracy zdejmuje ,tylko przez droge mam ubrane. Stanika na pewno nie piore po jednym razie. Ale po ilu to ciezko stwierdzic,bo nosze kilka róznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja.mam dość spory biust i.po ci mi się rowek i pod cyckami. Wiesz jedni poca się mniej inni wiecej to trzeba też brać pod uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie się wydaje, że ten temat założył jakiś zboczony facet, fetyszysta brudnych majtek. Bo już widzę któryś z kolei taki temat. Po co normalnej osobie taka wiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majtki codziennie, skarpetki jesienią i zimą też bo się noga poci, chyba że takie domowe grube to noszę kilka dni bo w domu chodzę boso i się nie pocą a podłogi mam czyste. Stanik różnie bo zazwyczaj noszę różne, zależy co zakładam na wierzch, czy biała czy czarna bluzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarpetek codziennie nie zmieniam,ale uważam,że się powinno.W majtkach zawsze mam podpaskę taką do codziennego noszenia więc zmieniam tak raz w tygodniu a biustonosz różnie,ale też średnio co tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpaske do codziennego noszenia? To nie napisała kobieta... :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówiłam, że obleśny zboczeniec i fetyszysta. Podpaska do codziennego noszenia ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jaja sobie robisz!? Majtki i skarpetki co dwa dni? Tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpaska w gatkach i zmieniasz je co 7 dni? A na doopie tam gdzie rów nie śmierdzą? Aleś ty p******y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majtki raz , dwa razy dziennie . Stanik dwa razy w tygodniu , jesli sie spoce to natychmiast kapiel i zmiana bielizny . Podobnie podczas miesiaczki jak mam mozliwosc to kilka razy sie podmywam i kilka razy zmiana bielizny . Skarpetki podobnie . Już teraz wiem dlaczego u mnie pralka codzinnie pierze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanik co tydzień, skarpety codzienne, majtki codziennie lub dwa razy dziennie. Używam wkładek też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja codziennie wieczorem zdejmuje majtki i skarpetki do prania, bo śpię bez gatek :P po prostu w spodniach od piżamy i bez majtek. Kąpiel czasem codziennie, a czasem (głównie zimą i jesienią) co drugi dzień... Stanik noszę tydzień, nawet z 10dni zanim dam go do prania. Zawsze wtedy nadal pachnie. Jestem szczupła i zero pocenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty myslisz ze tylko grubi ludzie sie pocą ? albo tylko grubi ? pożoga i stanik 10 dni pachnie chyba skunksem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majtki codziennie, nie wyobrażam sobie chodzić w jednych majtkach dwa dni lub więcej. Skarpetki co 2-3 dni, biustonosz też co kilka dni. Swoje dzieci również uczę aby codziennie zmieniały bieliznę, syn i skarpetki codziennie bo nogi mu się pocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanik tak szybko nie smierdzi tak jak i spodnie, tylko dupa i nogi często, cycki nie. Stanika centralnie pod sama pachą nie mam więc nie smierdzi potem. Bluzki już zmieniam codziennie bo dotykają pach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tych skarpetkch zmienianych co 2-3 dni chodzicie do przyjaciół w odwiedziny i zdejmujecie buty ? i nie obrzydza was żeby je założyć ponownie kolejnego dnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majtki dwa razy dziennie, skarpety 3 razy dziennie, stanik co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie brzydzi, jak idę do koleżanki i spoca mi się stopy to wycieram jej w dywan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jak wazylam 44 kg i byłam jak suchar pociłam się dokładnie tak samo jak teraz ważąc 52kg czyli wszedzie. moje staniki sa do prania codziennie bo tak, pocą mi się plecy czy piersi- wystarczy żwawy spacer czy wyższa temperatura w domu a nawet odkurzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego zmieniacir majtki dwa razy dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×