Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taki jakiś ludek

Z kobietą nie jest możliwa przyjaźń

Polecane posty

Gość układ platoniczny
ja wierze ale nie moge znaleźć kobiety tylko na przyjaźń, bo większość chce związek, seks, a potem alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak.nie jest znajomy mi proponuje seks analny a jak zostaniemy przyjaciółmi to pewnie na seks oralny - generalnie mnie udręcza gdyż ja nie uprawiam seksu wogóle ale jest miły i staranny ;-) zawsze po sobie myje podłogę mopem na kiju mimo że selfie sticka drogiego którym strąca agrest z krzaka. tak więc nie ma przyjażni miedzy osobami różnymi i odmiennymi obyma płciami ;-) bywa pomocy bo uczynny jest z natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pleciesz głupoty bo jesteś potrzebujący seksu z obcymi a ja jestem normalna i nie zdradzam a przyjaciół mam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam przyjaciela kilka lat. Najpierw normalne spotkania - kawa,pizza,wyjazdy w ciekawe miejsca. Potem wylądowaliśmy w łóżku i naprawdę odżyłam jak za dawnych lat gdy miałam 20+. Został moim kochankiem ale musieliśmy się rozstać. Przystojny facet i dobry w łóżku bo miałam niesamowite orgazmy ale zbyt duża różnica poglądów spowodowała rozstanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję przygarnąć/kupić sobie suczkę. Będzie przyjaciółką wierną i oddaną dozgonnie. Po co się z babami handryczyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam przyjaciela kilka lat. Najpierw normalne spotkania - kawa,pizza,wyjazdy w ciekawe miejsca. Potem wylądowaliśmy w łóżku i naprawdę odżyłam jak za dawnych lat gdy miałam 20+. Został moim kochankiem ale musieliśmy się rozstać. Przystojny facet i dobry w łóżku bo miałam niesamowite orgazmy ale zbyt duża różnica poglądów spowodowała rozstanie. xxx Próbowałaś walczyć o ten związek? W jakim byliście wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle, ze przyjazn kobiety z kobieta jest niemozliwa. Predzej czy pozniej jedna z nich albo obie sypiaja z mezem tej drugiej. Wielokrotnie potrwierdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety często są bez morałów, przykre czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×