Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka różnica

Jedyna różnica między Polską a zachodem jest taka

Polecane posty

Gość taka różnica

że na zachodzie zrobią cię w hooja z uśmiechem na ryju a w Polsce bez uśmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gnijcie w uk przegrywy i pedały. W PL mamy wszystko co dusza zapragnie. Zona wlasnie kupila sobie piekne futro z norek na zime. W uka nie macie takich rarytasow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absurd cenowy
w PL wszystko jest droższe niż na zachodzie, funty, euro czy dolary są w PL warte mniej niż tam skąd pochodzą, taka jest prawda, byłem, widziałem, i nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL to dopiero absurd, jakby nie kasa od emigrantów to byłoby jak w kongo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL nie potzrebuje juz twojej zafajdanej kasy z anglii. Wplywy z uszczelnienia VAT sa znacznie wieksze cwelu. Boli cie ze mieszkasz wsrod lewackiego zachodniego s****wa a nie u siebie hahah:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupila sobie piekne futro z norek na zime xxx Przepisales ten tekst z jakiegos romansidla dla kucharek z roku 1920? Kto w dzisiejszych czasahc nosi futro? Okrutne, ciezkie, tandetne. Ech, ale walnales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol to pedał i patologia, idź zalej morde z kumplami na ognisku i przestań píerdolić propagande debilu bo nikt tego nie słucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Futra z trupów noszą ludzie bezmyślni i niezbyt inteligentni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zona bingola jest niezła laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Futra z trupów noszą ludzie bezmyślni i niezbyt inteligentni x a ty jesz trupy na talerzu w polskie swieta wiec nie rob idiooty z siebie bezmyslny i niezbyt inteligentny frajerku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyszlo przyglupowi za granica i nagle polske pokochal tepak :D uciekl z niej kiedys i teraz ujada na forum o ktorym prawdziwy patriota nie wie ze istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Futro z norek - myslal ze zaszpanuje bogactwem hihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja zona ma futro z norek i do tego mamy w salonie na podlodze z niedzwiedzia i jest bardzo cieple i mile dla stop. A Ty przegrywie zgrzytaj z zazdrosci ze cie nie stac :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pl zero zamachow terrorystycznych a w UE co miesiac. Jeszcze jakies pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam pytanie. Po co ty zakładasz podobne tematy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL wszystko jest takie tanie a zarobki bardzo się poprawiły. Niektórzy to już nawet po 3.000 PLN zarabiają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3000zł to ja mialam kilka lat temu. Dzis zarabiam 6 tys, kto sie pnie w gore ten ma 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz 6000gr debilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3000zł niech będzie, a ile litr paliwa i zatankowanie RAZ do pełna, ile wynajem mieszkania minimum 70m2 w średnim mieście? Ile wszystkie miesięczne użyteczności, woda, gaz, prąd itp.,? ile najtańsze nowe auto..... czyli ile spłata miesięczna za nie i na ile LAT? ile ubezpieczenie na nie? ile para nowych sportowych butów? na jedzenie zostaje coś? i na inne pierdoły? czekam na wyliczenie jeśli ktoś się chce pofatygować aby udowodnić że w Polsce tak "tanio". Wyliczenia albo ZAMKNĄĆ MORDE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha nowe auto oczekuje, nowobogacki sie znalazł :D i moze jeszcze wille z basenem i jaccuzi ? w uk nie ma tak, tam 99% nie stac na wlasny dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roznica jest taka cwelu (nie chodzi o pieniadze) - UK dalo mi wiecej szczescia w jeden dzien niz PL w 20 lat. PL to tylko uchlewanie ryja i obrabianie sobie doop nawzajem... Doskonale wiem o tym bo niestety kiedys tez taki bylem a moje ukochane UK zmienilo wszystko o 180 stopni. J***c nedzne uchlane pedalskie ryje z PLu. Dziekuje Ci UK i NA!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa , z popychadła stales sie wołem roboczym dla angoli takie to szczescie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie opisuj swojej wegetacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 07:49 nie jem miesa od 6 lat, zadnego ryb tez nie; z produktow odzwierzecych jem tylko jajka i czasem sery. I od tego czasu nie choruje, czuje sie swietnie, jestem znacznie aktywniejsza fizycznie i wytrzymalsza. jedzac mieso nie bylam w stanie przebiec 15 km - a jak go nie jem, to spokojnie biegam polmaratony i to nie tempem slimaka, ale 20 km w 2 godziny 17 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jestes cieniaską, mięsko daje siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odpowiedziałeś na wczoraj . Dlatego jeszcze raz. Po co ty zakładasz podobne tematy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 07:53 mięsko to mówią dzieci. mówisz też bułeczki, jabłuszko, ciasteczko? tak? to idź się lecz. a co do cieniaski - to dawaj, przebiegnij półmaraton - i to w deszczu lub w gorącu. powodzenia i napisz, jak poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On przebiegnie do sklepu ale tylko po alko jak mu sie skonczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj ojeja ty musisz dzieci nie lubisz impotentko:D idz głaskaj sobie kota swinio:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ma racje ze nie lubi, bachory to same problemy. Wezmy np tego bingola co podstawowki nie skonczyl. Gdybym miala takiego posranego bachora to chyba bym sie pociela :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×