Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutny123r

Problem z dziewczyną

Polecane posty

Gość Smutny123r

Witam, mam problem z dziewczyną. Byłem z nią niedawno na wakacjach i ona jak zwykle chodziła w szpilkach i w krótkich spodenkach. Wkurzało mnie, że wszyscy faceci ją podrywali i gwizdali za nią. Spotkaliśmy nawet tunezyjską kadre piłkarską w 5 gwiazdkowym hotelu i oni również zarywali do niej. Najgorsze jest to ze wymirnili sie fb i boje sie, ze dziewczyna zerwie ze mna dla jednej z tych malp! Co mam robic? Zamknac ja w domu i kontrolowac czy dac jej wolnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"tunezyjska kadra piłkarska", serio? chyba coś ci się przyśniło koleszko, ty masz chociaż jakąś dziewczynę czy wszystko zmyśliłes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszalałeś ? chcesz ją zamknąć w klatce ? Będzie chciała to i tak odejdzie , nic na to nie poradzisz a na się nie zatrzymasz !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dziewczynie cieknie z pipy jak z rynny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutny123r
Nie zmyslilem sobie tylko opisuje jak bylo. Prosze o powazne porady bo jestem zniesmaczony calą tą sytuacją i serio nie wiem co mam robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznaj sie ze za slabo ja zaspokajales i puscily jej zwieracze w cipce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyśniła Ci się taka laska .. nie uwierzyłbym Ci nawet jakbyś napisał ,ze jeden piłkarz .. piłkarze zarywają di najlepszych modelek nie biorą of byle jakiej fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z postem wyżej. Słaba zarzutka. Piłkarze mają jakieś modelki, aspirujące piosenkarki za dziewczyny, a nie zwyczajne dziołchy chociażby były super śliczne. Oni zwyczajnie są z "wyższej ligi". I tak jak jakaś tam aktorka czy inna celebrytka nie zainteresuje się atrakcyjnym, ale zwyczajnym chłopakiem tak samo piłkarze celują wyżej, bo mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutny123r
Moja dziewczyna jest modelką, startowala w wyborach miss. Niedowiarką moge wkleic fote albo wyslac na priv jak obejmuje sie z pilkarzami z kadry. I zrzuty ekranu z fb jak wysylaja do niej wiadomosci. Nikt mi nie udzielil konkretnej odp co w takirj sytuacji robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z ciebie d**ek udostępniać wizerunek swojej dziewczyny bez jej wiedzy obcym ludziom? Nie dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ze zapozowali z nia do zdjecia, nie oznacza, ze do niej zarywali :D :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutny123r
Aha czyli wychodzi na to, ze jestem dupkiem. Widaje mi sie, iz nie tylko z nimi pozowala do zdjec... Imprezowalismy z dwoma pilkarzami i gadala z nimi po angielsku. Moj poziom jezykow obcych jest slaby dlatego nie wiem o czym gadali, ale smiali sie z czegosbi widac, ze dobrze sie bawili. Moja dziewczyna krecila przy nich pupą i zachowywala sie jakby miala swędziawke w kroczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poproś ją aby się tak wyzywająco nie ubierała i tyle. Niczego więcej jej nie możesz zabronić bo wyjdziesz na człowieka zaborczego. Jak cię będzie naprawdę kochać to się dostosuje, pokaże ci że jej na tobie zależy. Ale prawda jest taka że to kwestia czasu i panna pójdzie w tany niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutny123r
Skad wiesz, ze pojdzie w tany? Wyzywający ubior jest jakas manifestacją, ze chce skoczyc na innego bolca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że tak, wie ze mężczyznom podobają się piękne i zgrabne i do tego ponętnie ubrane kobiety. Ona tylko czeka na takiego dobrze ustawionego i z kasą, wtedy cię oleje. Wiesz takie to patrzą tylko na to żeby sobie dobrze byt zabezpieczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha no to weź ubierz ją w habit, albo worek pokutny żeby nie prowokowała, albo wiesz co? od razu z nią zerwij i problem z głowy! Jak nie będzie twoja dziewczyną to nie będziesz się bał, że cie zdradzi - takie to proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i po co ci seksowna dziewczyna-modelka tylko przez nią problemy masz i spać po nocy nie możesz bo się boisz, że ci ją ktoś ukradnie, lepiej ją zmień na inny, brzydszy model to się będziesz pewniej czuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutny123r
Ale ja ją kocham i jestem estetą wiec na brzydsza ciezko mi bedzie ja zamienic. Myslicie, ze jak jej zhakuje fb i bd mial jej haslo to jest wieksza szansa, ze zwiazek przetrwa? Przynajmniej bede wiedzial na czym stoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli będziesz taki zaborczy i nieufny to sam doprowadzisz do tegp że odejdzie. Nie boisz się że ona tu wejdzie i trafi na ten temat? x 12:19 Niekoniecznie, moja znajoma, kosmetyczka, była z piłkarzem z kadry narodowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuu ro dziewczymś pew nie niezła sztunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej ja zostaw...czy ona w ogole sie tym przejmuje , że takim zachowaniem Cie rani? jeżeli to zostaw ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci co piszą zebyś zostawił taka d**eczke to Ci zazdroszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Autorze, zakochales sie w pieknej dziewczynie wiec nie mozesz jej robic jazd tylko dlatego że ma powodzenie u mezczyzn. Masz chyba kompleksy przy niej. Radze ci, badz z niej dumny, komplementuj jak nikt inny na swiecie. A nie myslales aby sie oswiadczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutny123r
Widze, ze opinie są podzielne.Zostawiac jej nie chce bo mnie nie zdradzila. A o oswiadczynach musze pomyslec. Byc moze jak sformalizujrmy zwiazek to nie bedzie myslala o innych gosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym na twoim miejscu bardziej ją kontrolowal!! Kobiety musza wiedziec gdzie jest ich miejsce!! Tymbardziej ze twoja ma jakies ciągotki to innych. Z babami trzeba krotko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrednie wcześniej ci napisałam, żebyś ją na brzydszą zamienił. Chociaż nadal uważam, że ten wątek to bait, jednak przeczytałam twoje wypowiedzi jeszcze raz i tak bez złośliwości powiem, że wygląda trochę jakbyś czuł się niepewnie przy takiej piękności i wymyślasz sobie, że nie jesteś dość dobry. A takie myślenie jest bez sensu, bo skoro jesteście razem i ona cię kocha to znaczy, że według niej jesteś na jej poziomie. Jak się ma atrakcyjnego partnera to się powinno pękać z dumy, a nie usychać ze zgryzoty i zazdrości. Wiec głowa do góry i gwiżdż tym wszystkim frajerom, którzy się oglądają za TWOJĄ kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutny123r
Kazałem usunąć dziewczynie piłkarza ze znajomych na fb i zrobila to. Ale czasami w klotni mowi ze go znowu zaprosi a ostatnio podczas seksu mowila ze moze zaprosiy pilkarza do trojkata i sam juz nie wiem czy ona to gada na jaja czy faktycznie ma jakies plany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi sie ze ni zaspakajasz swojej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×