Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

SIERPNIÓWKI 2018

Polecane posty

Cześć dziewczyny, przyjmiecie do swojego grona jeszcze jedną sierpniówkę? Czytam Was od dłuższego czasu, jednak nie mogłam się zdecydować na napisanie kilku słów. Ja: 34 lata, pierwsza ciąża, termin 16.08, dziś 14t4d Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
84Ilona fajnie, że jednak zdecydowałas się napisać :) Ja i Agnieszka tez mamy termin na 16.08 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy pradu nie mialyscie wszystkie w tym samym czasie? hehe :D rany jeszcze 2 godz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura a na kiedy masz termin porodu? :) Jakoś sama końcowka sierpnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja na szarym koncu - 29.08. jak to napisalam mojej mamie to odp ze ma nadzieje ze w innym dniu urodze bo to rocznica slubu moich rodzicow (a sa po rozwodzie) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze :) Moja koleżanka ma fajnie bo urodziła w swoje urodziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura ja tez mam na 29 sierpnia albo na 28 ;p także będziemy słoniami najdłużej latem :D Gratki dla syna, to pewnie tej wiosny/ lata siku już tez będzie wołał :) Hej Ilona :) fajnie, że dołączasz :) Dziewczyny mam rozkminę. W piątek przydarzyło mi się to plamienie, o którym Wam opowiadałam. Gin powiedział, że po weekendzie powinno być już ok. A że przepisał mi globulki dopochwowe i jak wylatywały, to miały dziwne zabarwienie. Postanowiłam sprawdzić jak będzie bez globulki - no i nadal mam dziwne te upławy. Takie beżowo-pomarańczowe. I nie wiem czy dzwonić do tego gina, że nie ustąpiły? Nie chcę mu niepotrzebnie truć d**y, a z drugiej strony no nie jest prawidłowo. Czy przesadzam? Laura, będzie dobrze! Tyle nas trzyma kciuki, że nie ma wyjścia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ilona. Jesteś mój rocznik, tylko u mnie 2 ciąża, syn w tym roku będzie miał 8 lat :) Ja mam termin na ostatni lipiec więc może nie będę tak długo słoniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słomka ja bym zadzwoniła do lekarza. Laura ja miałam termin z synem na 1.10 co było rocznica ślubu moich rodziców (a mama nie żyje już 19 lat). Chciałam, żeby wyszło w terminie a tu nic z tego bo wyszło 4.10. Juz mógł poczekać do 10, wtedy miałby super datę urodzenia 10.10.10 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madoro
10.10. ale 13 to moja data slubu. Moje dzieciatko ma urodzic sie 10.08 o tak kazde usg pokazuje mi 9, 10 albo 11. :) Bylam w szpitalu. Niepowsciagliwe wymioty pokonaly mnie absolutnie, silny bol brzucha. Juz myslalam ze podziele los Lindgreen. :( o ktorej z reszta cieplo czesto mysle i zastanawiam sie jak sobie poradzila z tym wszystkim. A teraz czekam na wizyte u swojego ginekologa. Haha smieszy mnie wizja tych na maksa rozczlapanych laczkow. Witam nowa kolezanke. Nie ma sie co zastanawiac. Ja na tym forum z tymi babeczkami czuje sie bardzo, bardzo swobodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Kolejna z terminem na 16:):). Ja dziewczyny idę o zakład że urodę 3:p. Mam już dzieci z 23 i 13 to teraz kolej na 3:). Mam tylko cichą nadzieję że to będzie sierpień a nie wrzesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a duuupa nic nie wiem :P tylko tyle ze ma 72mm i wg tego termin wypada na 25.08 a z OM 24.08. ale grunt ze dostalam zdjecie choc tez kiepskiej jakosci. lekarz sie spoznil pol godz a drugie pol godz biegal po szpitalu i szukal kluczy od gabinetu usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aach i płci nie zdradził? A to piernik! U mnie się uspokoiło, nie plamię, dziś praktycznie nic (troszkę rano), także nie będę póki co dzwonić do gina. Madoro - masakra!!! Te wymioty miałaś od wirusa czy takie ciążowe? Co Ci powiedzieli w szpitalu? Dziewczyny nadal macie takie nagłe kłucia jak np za szybko wstaniecie czy coś? Wczoraj aż się zwinęłam w kulkę z bólu i to zawsze w tym samym miejscu odczuwam (niedaleko lewego jajnika). Już chciałabym 28 lutego, żebym mogła iść na kontrolę do lekarza... Byłam dzisiaj na szalonych zakupach na moim osiedlu (nigdy nie mam czasu chodzić do tych małych sklepików - zawsze markety). Powiem wam, że tak jakoś fajnie jest na tym moim osiedlu i wszystko takie świeże, że też wcześniej nie zagospodarowałam czasu, żeby iść do normalnego rzeźnika albo warzywniaka - naprawdę wszystko lepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madoro
Wyglada na to ze przez ciaze. To i tak 1 incydent, a w pierwszej ciazy od 7-23 tygodnia tak mialam. 9 razy wygladowalam w szpitalu. W 23 tc ostatni raz wychodzilam ze szpitala po kroplowkach. Co oczywiscie nie swiadczy o tym, ze wymioty przestaly mivtowarzyszyc. Zarzaly sie, ale moj organizm juz pozniej zaczal cokolwiek tolerowac. :) Wrocilam od lekarza. 15 pelnych tygodni, za 2 dni zacznie sie 16. Terminy dalej w terminie. Poza tym nic niewiem. Jakie witaminy przyjmujecie? Ja zakupilam Mama DHA, pomimo wskazan lekarza na inne. Nie lubie i nie jem ryb wiec potrzebuje ogromnej dawki witamin dha i to jest wlasnie ten specyfik. W 1 ciazy go odkrylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słomka i rzeźnik :D ja nadal czasami odczuwam takie klucia w brzuchu. Wlasnie kichnelam... i znowu skurczo klucie. A dzisiaj znowu mam płaski brzuch. Wczoraj Wam pisałam, że mi go wywalilo a dzisiaj znowu wrócił do poprzedniego stanu... tez tak macie? Kurcze u mnie naprawdę praktycznie nic nie widać. Co do terminów to ciekawe czy któraś z nas urodzi w terminie :P ze wszystkich bliskich mi osób żadna nie urodziła w terminie :) wszystkie przed :) Jeśli chodzi o jakieś witaminy czy cokolwiek no to ja biorę tylko Pregna Plus i kwas foliowy nadal biorę. W przyszłym tygodniu mam wizytę u lekarza to może coś mi przepisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Slomka a wspolzyjesz z mezem? moze to od seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie dziewczyny mialam pytac... czy tylko ja mam takie zboczenie ? nigdy nie ueprawiam seksu dzien przed wizyta u ginekologa czy usg dopochwowym ze strachu ze "cos" tam w srodku w zakamarku sie schowa i mimo kapieli sie wydostanie w trakcie badania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
to widze ze ledwo sie powstrzymujesz. moze czas isc do seksuologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kjkjkj
Ja niestety na razie nie mogę uprawiać seksu przez ten krwiak. Zobaczymy 12.03 co dalej:) ja biorę Prenatal Duo. Co do bólów brzucha to ja mam nadal. Madoro trzymaj się kochana !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez w dzień brzuch płaski,a wieczorem sterczy. Chciałabym już ruchy dzidzi czuć to jakoś bym się czuła spokojniejsza, a tak to się stresuje czy tam wszystko w porządku jest. Dobrze ze za tydzie wizyta u mojego gina... Co do seksu to ja jakoś awersje mam od początku ciazy, odganiam męża od siebie i mówię ze ma czekać do drugiego trymastru, który de facto już się zaczął, wiec już nie mam wymówek hehe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Laura ja na twoim miejscu bym sie wybrala do seksuologa. bo to nie wyglada dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też byłam nietykalna do jakiegoś 15tyg. Zero ochoty na cokolwiek. Teraz mi ochota wraca, a chłop taki zapracowany, że albo go nie ma albo zasypia ledwo wejdzie do łóżka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Podszyw weź się lecz na głowę. Te trzy wyżej to nie ja. Mnie też tak kłuję, ciągnie jak wstaję, czy chcę się szybciej przekręcić. Dziewczyny rwa kulszowa mnie dopadła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura jeśli ma być pobierana cytologia to nawet 2 dni wcześniej lepiej sobie darować ;). A w ciazy to chyba z dwie cytologie będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madoro
Slomka mocno krwawilas? Ja dzis zauwazylam brazowa wydzieline z pochwy i to 2 razy. Co prawda mam slabszy dzien i niechce mi sie nic jesc. Cos tam tylko dziubie zeby nie byc glodna. Mialam dzis wyzyte u lekarza i wszystko bylo ok, no ale co z tego jak w poludnie moze byc inaczej a wieczorem inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×