Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

SIERPNIÓWKI 2018

Polecane posty

Gość gość
Abc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meeg co u Ciebie? Skoro brąz to może infekcja? (Ja specjalistka Ci to mówię- znam już chyba wszystkie kolory świata na majtach) :D który masz tydzień? Nie nastawiaj się nam tak pesymistycznie kobietko!!!! Nie raz słyszałam o krótkich szyjkach przez pół ciąży a poród po terminie! Nie ma tak szybko, jeszcze się pomęczysz ;) uśmiech przyklejamy i koniec! A co u reszty słoników? Nie gniewajcie się, że użyłam tego określenia. W tych upałach chyba każda z nas ma coś ze słonia :D u mnie zapowiada się burza albo deszcz... może będzie lepiej. Dziś miałam kryzysowy dzień, byłam na chwilę w biurze w odwiedziny, potem miałam jechać do siostry zająć się jej dwójką dzieci, ale skapitulowałam. Słabo mi było jakoś... podziwiam te z Was, ktore już mają dzieciaczki i to ogarniają w słoniowatym i gorącym okresie ;) Dziś.mi się śniło, że prowadzę zajęcia fitness, w klubie w którym pracowałam przed ciążą.:D miałam w tym śnie taki płaski brzuch ;D przy serii brzuszków się obudziłam z napiętym moim korbolem :D nie wiem czy chciałam brzuszki robić przez sen? :D echhh no nie żebym narzekała, ale za fitnessem tęsknię trochę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słomka jeszcze trochę i wrócisz do fitnessu :) Mi brakuje jazdy na rowerze i ogólnie sprawności. Przytyłam 6kg, ale dodać do tego to co miałam już przed ciążą i czuję się jak słoń. Ledwo się toczę, co trochę pochodzę to bolą mnie plecy, ciągnie brzuch, masakra. Pogoda niestety mi nie pomaga... W poniedziałek zaczynam 32tc czyli 8 miesiąc. Kiedy to zleciało. Nie umiem się już doczekać, syn też codziennie męczy kiedy w końcu będzie ta dzidzia. Tylko tatuś jakoś wciąż tego nie czuje i nie dowierza, że będziemy mieć maleństwo :) Uwierzy dopiero jak zobaczy hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madoro
A ja czuje sie w brew pozorom super. Z tym ze to schylanie... Dzis po poludniu bylam kupic sobie baleriny i kiedy chwycilam buta, zeby go przymierzyc to zastanawialam sie jak to zrobic zeby komicznie nie wygladac. :) Dzis okolo 10:30 mialam kontrole z ZUSu. :) Panie zadzwonily na domofon, otworzylam, podpisalam kartke i poszly. :) W poprzedniej ciazy mialam 2 razy. Teraz myslalam, ze o mnie zapomnieli, ale jednak. Pyknal akurat 30 tydzien i niespodzianka. W zasadzie juz dzis odwiedziny u mamusiek. Do poludnia swietuje ja, a po poludniu ruszymy z prezentami do mamy i tesciowej. Oby pogoda dopisala. Strasza burzami i deszczami juz tyle dni, a u mnie susza. Sloneczko, ale wiatr wieje przecudownie wiec schladzanie naturalne dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Abc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slomka88
Madoro jakie prezenty kupiliście? Co dostałas od dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modaro
Kwiaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madoro to wyzej to nie ja jakby co. Ja dzisiaj sie wybieram do mamy na cmentarz a potem jedziemy do mojego taty :) pogoda super, fajny dzien sie zapowiada. Ale najpierw musze troche posprzatac- jestem strasznym leniuchem i cos nie moge sie zmusic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slomka spoko. :) Ja sie dobrze przygladam kto co pisze, bo podszyw sie swietnie bawi. A ja kwiatow nie lubie i kwiaty nie lubia mnie. Cala rodzina o tym wie wiec czesto dostaje slodkosci albo wino. A ja dostalam tort z napisem dla mamy i laurke. :) tort z owocami, bita smietana posypany wiurkami z bialej czekolady. Teraz chce uspac mala, zeby odpoczela troszke. Obudzila sie pare min po 6, a przed nami dlugie popoludnie, ale w taki gorac sie nieda. Obie sie krecimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Was już mamusie i prawie mamusie ;) obyśmy przetrwały te upały, przetrwały porody i wychowały fajne dzieciaki. Ja dostałam całusa (cud!) i życzenia od syna. A tak to typowa sobota: gotowanie i sprzątanie :D robię właśnie sernik na zimno z truskawkami- zapraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomka88
mandarynkaa sernik na zimno! Pychotka! :) Mi dzisiaj tak drętwieją ręce, że powoli robi się to nieznośne... macie ten problem? Czytałam, że zdarza się to czasem wśród ciężarnych :/ oczywiście musiało trafić na mnie... zaczęło się niewinnie , że drętwiały w nocy, a teraz mam cały czas zdrętwiałe dłonie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meeg i co u Ciebie? Jak plamienia? Ja właśnie zaczęłam konkretniej znów plamić... też na brązowo i zastanawiam się czy coś z tym zrobić... ja jestem panikarą... i najchętniej pojechałabym do szpitala... ale jutro mam wizytę u swojego lekarza. Także jeśli się nic nie rozkręci to już chyba poczekam. Co u Was kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wasz temat umarł śmiercią naturalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny opowiadajcie co z tymi Waszymi plamieniami? Ja też dziś mam wizytę- idę do innej pani doktor, zobaczę czy w ogóle podejmie się przejścia prowadzenia mojej ciąży. Upały strasznie dają w kość. Ja już tyle przytyłam, że ledwo się ruszam, a jak patrzę na zdjęcia to płakać mi się chce :( Drętwienia nie mam tak uporczywego, ale ręce strasznie mi puchną :( macie jakieś sposoby na puchnięcie? Soli nie używam, wody piję 1,5-2l.. już nie mam siły, czuję, że zaraz wybuchną mi te paluchy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słomka nie plamie bo więcej odpoczywam ale mam takie lekko rdzawe uplawy tylko że od kilku dni mam skorcze disc nieprzyjemne i długo trzymają ale nie panikuje bo tylko się nakręca niepotrzebnie....30 .05 mam wizytę i zobaczymy.Ale już nie panikuje bo się wykończe. Będę mama myślę,że nic z tym puchnieciem nie zrobimy,też jestem jak banka i czekam aż pekne i tłumaczę sobie że urodz e i zrzuce ....stopy mam jak hipopotam,ciężko buty kupić i nawet szerokie po chwili da ciasne.Takie uroki ciąży w lecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedemama a co się stało, źe zmieniasz lekarza? Ja dzisiaj idę do mojego i jak mi noe zrobi posiewu to tez się nad tym zastanowię. Ja rozumiem, że stany zapalne w ciąży są częste, ale u mnie doszło do tego, że plamię nawet podczas brania leków... efekt jest taki, że chodze zestresowana no co mi sie kolor zmieni to sie zastanawiam jaki ma to zwiazek z krwią i czy nie powinnam jechać do szpitala....także nie za fajnie. Opowiedz dlaczego zmieniasz lekarza :) Meeg a skurcze masz bolesne? Czy tylko sie napinasz? Bezbolesne chyba mogą sie pojawiac... Co u reszty dziewczyn? Madera jak u Ciebie? Co po kontroli szyjki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem wytrzymała na ból i to czasem mnie gubi...bo boli ale troszkę a inne boli to bardziej więc szczerze to do określenia ciezko:) Ma pewno nie są bezbolesne ale dla mnie względne ale uciążliwe.Nie nakrecam sie ale zamierzam się spakować powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Kurczę, Słomka współczuje Ci tych plamien. Spokoju nie masz biedna tylko ciagle stres:-( Mnie brzuch tez ostatnio bolał, było to takie rwanie, zwłaszcza jak pozycje zmieniam np. podczas spania w nocy. Rano z kolei obudził mnie taki skurcz łydki,ze musiałam skakać aby ja rozruszać! Pierwszy poważny zakup dla dziecka już za mną. Dotarł już wozek.Zadowolona jestem, bo udało mi się kupić za dobra cenę wszystko razem tzn gondole,spacerówkę, fotelik+baza. Laura, co tam u Ciebie?bylas już na usg w związku z ta biała plamka na serduszku?ja jak byłam w czwartek i lekarz robił usg to po plamce nie było ani śladu, a miesiąc wcześniej była bardzo widoczna, wiec to chyba prawda co piszą, ze koło 30 tyg znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madera88
Dziewczyny, ja od 11 dni leze w szpitalu na patologii ciąży :( Zagrożenie przedwczesnym porodem. Cały czas mam skurcze, a szyjka się skraca. Byłam pod kroplowka raz przez 48 h i drugi raz 24 h. Nic nie pomaga na te skurcze. Zadne kroplowki ani leki. Leżę plackiem. Pierwszy tydzień był tragiczny. Wylalam tyle łez, w nocy spać nie mogłam tak się bałam. Skurcze sa bezbolesne cały czas -twardnienie brzucha co parę minut. Przez te skurcze nie ma opcji, żeby założyli mi pessar. Pozostaje tylko leżeć i czekać na to co dalej... lekarz mówi, że mogę tak pociagnac 2 miesiące, a mogę 2 dni... Wyprawka w lesie. Mamy tylko wozek i troche ubranek, ale nawet nie jestem w stanie o tym myśleć. Juz się czuje lepiej psychicznie, ale miałam taki zjazd, że szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiaWillson to gratuluję zakupu :) my jutro jedziemy też odebrać wózek ;) Meeg który jesteś tydzień? Pewnie lepiej być przygotowanym niż nie być, ale wierzę, że nic takiego się nie przytrafi i jeszcze będziesz marudzić, żeby się już rozpakować ;) Ale dziś duszno u nas! Leżę i sapię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaa
Hej :) dajecie radę w te upały? Słomka nie mam takich problemów z drętwieniem. Ja bym już oszalała na Twoim miejscu z tymi plamieniami :(. Ciekawe co Ci dzisiaj powie gin. Madera Laura żyjecie? Jestem po 3 genetycznym: wszystkie przepływy, ilość wód ok, maluch wazy 1265 gram (jestem 27 tyg 2dni). Oczywiście siedzi tyłkiem dalej..I o zgrozo: 10 kg do przodu...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaWillson
Madera88-mam nadzieje, ze wszystko będzie w porządku i dzidziuś nie będzie się za bardzo spieszył na świat. Wcześniej miałaś jakieś problemy, czy tak nagle się zaczęło?ktory wogole jesteś tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomka88
Jejku Madera Kochana trzymaj się!!! Najważniejsze, że w porę trafiłaś do szpitala!!! Bądź dzielna, u Ciebie to już koło 30 tc chyba co? To jeszcze tylko trochę wytrzymaj! Do szpitala wysłał Cię lekarz czy coś się zaczęło dziać? W sensie przez te skurcze sama pojechałaś na IP? Ja to nie wiem czy mi ten brzuch twardnieje, dlatego pytam, nie wiem czy bym to rozpoznała... czy to przez tą szyjkę się tam znalazłaś czy jak? Wyprawką się nie przejmuj, wszystko ogarniesz z mężem przez internet, na szczęście to nie problem. Odwiedzam Cię mentalnie w szpitalu i częstuję Cię ciastkiem, które Ci mentalnie przyniosłam ;) takie jakie lubisz najbardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×