Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

20 tydzień ciązy a ja nie czuję ruchów dziecka

Polecane posty

Gość gość

Czasem coś tam delikatnie muśnie ale nie czuję wyraznych ruchów. Badanie miałamkilka dni temu i wszytsko jest w porządku ale martwie sie czemu nadal nic nie czuję:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz może łożyska na przedniej ścianie? Ja tak właśnie mam. Jestem teraz w połowie 19tc i nie jest to moja pierwsza ciąża, a ruchy takie delikatne czuje od 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak mam łozysko ale u mnie to juz 20 tydz i 4 dzien i nadal mało czuję, jakies delikatne czasem muniecie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poproś ojca, żeby postarał się wyczuć, mój czuł z 4 tyg przede mną. Ja poczułam w 21 tyg, chill.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz wzrostu, ile wazylas przed ciaza i ile przytylas? To tez ma znaczenie. Jesli masz kilka kg wiecej to masz "izolacje" i mozesz czuc slabiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Między 18-20 tygodniem jest czas by poczuć dziecko w ogóle, na kopniaki przyjdzie pora. Jak masz łożysko na przedniej ścianie to będziesz mniej czuła. Jak lekarz mówi że wszystko ok to wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie jeśli to pierwsza ciąża to ruchy dziecka poczujesz troszkę później. Myślę że to kwestia paru dni. Może rzeczywiście łożysko inaczej jest ułożone i nie będziesz czuła tak mocno kopniaków. Pod koniec ciąży będziesz błagać żeby już mały kopniak się urodził. Ja czułam coś około 21 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w drugiej ciąży i to bliźniaczej mając łożyska na przedniej ścianie czułam w 20 tug delikatnie bardzo bardzo. Może u ciebie te to win a lozyska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam łożysko na przedniej ścianie i nigdy nie czułam tak mocnych kopniakow jak niektóre dziewczyny, a wszystko było ok. Ważne że w ogóle czujesz. Na następnym usg zapytaj o położenie łożyska (chyba że już masz gdzieś w opisie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie panikuj :) ja również mam łożysko na przedniej ściance. Pierwsze ruchy dziecka poczułam dopiero 4 dni temu (w 21 tc). To się zdarza, ja też się nartwilam. Teraz wieczorami czasem odczuwam je mocniej ale staram się być dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz pomodlić się i czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopiero ruchy czułam w 22/23 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×