Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KUPIĆ PS4 PRO CZY POCZEKAĆ NA PS5 ?

Polecane posty

Gość gość

Ogólnie jestem pecetowcem ale chciałem teraz się przerzucić na granie na konsoli, a do użytku przeglądania neta kupie sobie tylko jakiegoś zwykłego laptopa, on już do gier nie będzie musiał być bo będę pykać na konsoli. Zastanawiam się tylko czy warto jeszcze kupować ps4 pro czy lepiej poczekać na ps5? Kiedy ps5 wyjdzie wiadomo już coś? bo jak ps5 wyjdzie to i gry przestaną robić na ps4 więc będzie dupa blada, trza będzie znów sprzedawać ps4 i kupować ps5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej nie bądź taka, po prostu boje się że kupie ps4 a za miesiąc wyjdzie ps5 i wszystko pójdzie się rypać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem wyjdzie za jakieś 4lata jak masz jeszcze w miarę dobrego pc to poczekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym poczekal obecna generacja to jakas pomyslka wszedzie polsrodki zamiast realnego 4k , 1080 upscalowane do wyzszych i takie tam jak 30 kl/s :o . moze pomysl nad xoboxem X , ten ma wszystko co potrzebne do szczęścia na dzien dzisiejszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
ps5 ma wyjsc w 2019 roku ,.., Więc musisz czekać około 1,5 roku,,.,. Wiec decyzja zalezy od ciebie ..,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
najbardziej prawdopodobna data wyjscia ps5 to 2019-2020 rok wiec najmniej 1,5 roku czekania .,., W najgorszym wypadku będzie to 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem tak szybko to nie puszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 lata czekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps3 została wydana w 2006 a ps4 2013 czyli różnica 7 lat ps 4 pro wydana została w 2016 różnic 3lat z tym że ps4 pro jest przedłużeniem ps4 i została wydana bo VR i rynek potrzebował lepszych parametrów ps 5 ma być nowej generacji według wyliczeń wynika że brakuje 4lata rynek jednak potrzebuje teraz a z drugiej że trzeba to skonstruować bo z powietrza się to nie bierze ale z jeszcze innej strony jak to by było tylko 2 lata to raczej szkoda wydawać ps4 pro więc moim zdaniem ps5 będzie za 4-5lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja konsole zamawiałem przez stronę www.hdmarket.pl ze względu na korzystniejsze ceny i wysyłkę prosto do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wymieniłem w piątek ps4 na ps4pro w mediaekspercie bo mają fajne warunki i zdecydowanie nie żałuję, a na ps5 pewnie jeszce troche poczekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaoszczędzić i kupić rozwojowego PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipo96
no właśnie ja też widziałem to promo na media expert , w sumie jak oddam im starą konsolę to cena tej nowej będzie mniejsza o cenę odkupu mojej starej i jeszcze bon na jakieś gierki się dostaje więc spoko w sumie pomysł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayya30
dzięki za info o tej promocji na media expert ;) mój syn od dawna marudzi o tą PS4 pro ale z racji ze ma starą konsolę nie chcieliśmy mu kupić a teraz to ma sens z tą zamianą, ale najbardziej chyba się cieszy z tego bonu i że gry sobie dobierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ps5 jeszcze trochę poczekamy, wiec lepiej wymienic na to pro jak jest mozliwosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksonk
nie oppyla sie czekac ps5 bo wychodzi dopiero w 2020, lepiej tak jak napidsal kolega wymienic w media expert i dwa lata radochy ;) a potem podmianka haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtekkk
ta promka w media expert to jest totalnie świetny deal. własnie o to chodzi ie ma sensu czekac na ps5 skoro nożliwe że wyjdzie dopiero w 2020.. . a tak mam nową konsolę i pada za bon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo dobrze wiedzieć, skoczę do media expert w takim raize

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej kupić ps4 i spidermana np. w media expercie bo szybka wysyłka i nasz polski sklep, i cieszyć się od razu super gierką, a nie czekać na coś co jeszcze nie jest pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma sensu czekac! Kupuj ta 4 i od razu RDR2. Tutaj masz link do oferty https://www.mediaexpert.pl/lista,red-dead-redemption-2?fbclid=IwAR04AF4JNKPgm4a2Rz6O0Z541yCVVtQ7sDeO9TPIAvPOChTpuzEoIdiyRmI. Gierka na prawdę sztos. Będzie pani zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma sensu czekac! Kupuj ta 4 i od razu RDR2. Tutaj masz link do oferty https://www.mediaexpert.pl/lista,red-dead-redemption-2?fbclid=IwAR04AF4JNKPgm4a2Rz6O0Z541yCVVtQ7sDeO9TPIAvPOChTpuzEoIdiyRmI. Gierka na prawdę sztos. Będzie pani zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to samo, zainwestowałem w ten zestaw z Red Dead Redemption 2 w ME, to moja pierwsza konsola i już nie mogę się oderwać. Teraz trochę strach że zaczynając od takiej gry to potem nic innego mnie nie zadowoli haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, no redzik klasa. Sam dopiero co z mediaexperta wrocilem ze swoja plytka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kruci, no jak tak chwalicir, to chyba i ja sie kopne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiwaliva
kupuj mu dead redemption to bedziesz miala swiety spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×