Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój mąż mną rzadzi

Polecane posty

Gość gość

O wszystkim decyduje, jak "jestem grzeczna" to dostaje nagrody ale jak chce coś zrobić po swojemu to od razu jakieś kary wymyśla. Dzisiaj mógł być fajny dzień ale znowu musiał coś powiedzieć. Stwierdził że tak dobrze mu wczoraj zrobiłam że nie muszę dzisiaj robić obiadu i zaprasza nas na obiad do restauracji. Niby chce dla mnie dobrze, ale nie raz czuje się jak jakas utrzymanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze, że tobą rządzi! Tak powinno być, nawet w biblii jest napisane, żeby żony były posłuszne swoim mężom. Większość żon nie jest posłuszna i ma swojego męża za g****o i śmiecia, nie szanują ich i dlatego te małżeństwa się rozpadają. Weźmy takich muzułmanów. U nich rządzi mąż w rodzinie i co? NIE MA ROZWODÓW! Nie ma samotnych matek, bo oni wiedzą, że jeśli dali by kobiecie wolność wyboru to po 10 latach kultura by zniknęła i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, niech rzadzi nie mowie ze nie. Rzadzi dobrze wiec moge to przyjac. Ale czemu musi to zaznaczac na kazdym kroku. Czy nie mogl zaprosic na ten obiad od tak sobie a nie w "nagrode" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jednak nie pisz bo ty pewnie debilem jesteś i nie masz żony b o kto takiego krokodyla ża.loosnego chce , ja nie po moim trupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marja777777 sama się k***a zamknij i jazda do kuchni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:07 zawsze "coś" jest w nagrodę, albo z interesu - nie ma nic za darmo. Relacja to wymiana, czy to dóbr, czy emocji czy potrzeb itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostajesz nagrody, masz seks, nie.musisz gotowac. I czemu ty narzekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bibia jeszcze muwi maz ma słuzyc zone i zona ma służyć mężowi bo stanowią jedność u mnie w rodzinie jest odwrotnie to matka nami rzadzi mną i ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćvb
Nasze usługi realizujemy szybko, kompleksowo, zgodnie z technologią i sztuką budowlaną materiałów. Cechuje Nas indywidualne podejście do Klienta. Zapraszamy do współpracy http://roslandomdesign.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie wydaje ze faceci cos maja w swoim genotypie ze musza rzadzic swoim stadem. Co wiecej, jak tak patrzę po znajomych parach to zazwyczaj tak jest, że jak facet jest władczy to zazwyczaj jest też ogarnięty zawodowo i życiowo. I tak jak pisze autorka, jak rządzi dobrze to niech rzadzi, a to że ci przeszkadza że o tym mówi to wystarczy mu tylko delikatnie to wytłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagrodę to może dostać piesek jak poda łapę na komendę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:16 czyli ty jedzowata stara panno. Nikt cie nie będzie chciał z takim aroganckim, agresywnym choleryczny charakterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×