Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alex192

Żona mnie zdradziła

Polecane posty

Gość Alex192

mam 26 lat i ze swoją (od 2 lat) żoną tworzyliśmy jako taki związek. Pracowałem w firmie i dzięki tej pracy znajdywałem trochę przestrzeni dla siebie, czułem się czegoś wart, kierownik często mnie chwalił - poznałem też kilka fajnych osób, w tym współpracownicę. Czasem po pracy szliśmy na kawę albo piwo - moja żona nie wiedziała nic. Zwykle mówiłem jej że idę ze znajomym. Po 3 "prywatnych" spotkaniach z tą znajomą, przeszliśmy na grunt naszych związków... Przy tym wychyliliśmy kilka kufli piwa. Obraz mi się zamglił, a ona wydała się równą kobietą - po wyjściu z pubu pocałowałem ją. Spotykaliśmy się później w podobnym klimacie, aż moja żona nie złapała za mój telefon - akurat od K. przyszedł sms, żaliła się, że kiepsko się dzisiaj czuje i życzyła mi powodzenia w pracy bez niej. + "całusy" z dopiskiem. Moja żona obruszyła się, ale nic więcej nie zrobiła. Drugiego dnia, gdy wróciłem, ona przeprowadziła poważną rozmowę z K. przez swój telefon (jej nr telefonu zapamiętała). K. wszystko jej powiedziała - szczegóły z naszych spotkań itd. i że na dobrą sprawę jej współczuje. Moja żona ciężko to przeżyła, ja ją olewałem przez ten czas, bo przecież sama wiedziała, że nasz związek nigdy nie był idealny. 3 miesiące później moja żona mnie zdradziła, poszła do łóżka z facetem, którego sam nie wiem, gdzie poznała. I teraz nie wiem czy nasz związek ma przyszłość. Jak pomyślę, że byle facet ją obłapywał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, no to koleś miej jaja i powiedz żeby się je**** ty to trochę s******l też byłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×