Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój były kolega

Polecane posty

Gość gość
no to napisz do niego tak po kolezensku, ot co slychac i czy nie poszedl by na piwo czy kawe pogadac. juz dawno powinnas to zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze najpierw pomyśleć co napisać i wtedy napisze, ale wiem że im dłużej czekam tym gorzej Jeszcze jest taka sprawa że boje się że namieszam mu w życiu czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja Ci życzę powodzenia autorko oby się Wam może udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokonat
Co ty mu dziecko namieszasz w życiu.? Jednym smsem w stylu "co słychać" od dawnej znajomej?? Napisz do niego pod byle pretekstem - każdy powód jest dobry, już wy kobiety doskonale umiecie takie sprawy rozgrywać :-D Tylko zastanów sie dobrze czego od niego potrzebujesz bo jeżeli chcesz tylko na nowo złapać kontakt - bo każdy cie olał, brakuje ci teraz atencji, jego komplementów i tego jak pięknie cie adorował - to daj chłopakowi święty spokój... Narobisz znowu gościowi kupy do głowy i bedzie potem z tego wychodził przez najbliższe miesiące/lata Natomiast jeżeli masz w planie coś poważniejszego - dłuższa relacja, związek itp to pisz - korona ci z głowy nie spadnie jak odezwiesz sie pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie chodzi mi w ogóle o to że brakuje mi jego komplementów, uwagi itp. tylko brakuje mi GO samego - jego bliskości, uśmiechu, tego jak ba mnie patrzy (co bardzo zresztą lubiłam), jego poczucia humoru i tym podobnych rzeczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odezwij się innej możliwości nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jedz do niego wiesz gdzie mieszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×