Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kiedy kobieta nie ma

Polecane posty

Gość gość

Orgazmu od seksu,tylko od minety. Czy ktoś jeszcze tak ma? Czy wam to przeszkadza? Przyznam, że okresowo tęsknię za czymś takim,to jednak podnieca,kiedy kobieta szczytuje w trakcie stosunku. Ja tam lubię minetę, nie ma problemu,ale jednak czegoś brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123132
Nie umiesz kobiety dobrze wyruhać. Przegrałeś życie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12-30 Miałem seks z innymi kobietami, nie było problemu. Nawet godzina seksu nic nie da. Tylko mineta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mogę rozmawiać a raczej pisać z kobietą po 55 rokiem życia , może znajdziemy wspólny język do rozmów o ile są tutaj takie panie , gdyż w większości faceci podszywają się pod kobiety, lub szukają inaczej kochających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybielilem sobie anusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic dziwnego. Większość kobiet nie ma orgazmu pochwowego tylko łechtaczkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13-00 to nie autor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123132
Hejterze podszywie - 6 przykazań dla ciebie :) 1. Łyknij leki. 2. Wstrzymaj na chwilę oddech zanim coś napiszesz. 3. Wypij szklankę zimnej wody. 4. Zaczerpnij świeżego powietrza najlepiej w formie jakiegoś sportu. 5. Jeśli to wszystko nie pomoże, biegnij szybko do najbliższego szpitala i poproś o biały kaftan. 6. Jak jesteś podszywem, to biały kaftan nie pomoże, należy udać się do zamkniętego szpitala psychiatrycznego i podpisać oświadczenie o poddaniu się dobrowolnemu leczeniu na czas zależny od lekarzy, ale nie krótszy niż 10 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13-02 kiedyś miałem seks z koleżanką, Ona miała waginalne orgazmy, było mega. Czułem się mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś pipka a nie facet skoro nie potrafisz zaspokoić kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13-33 czytaj ze zrozumieniem. Ona jest zaspokojona, ale od minety.Twój wpis świadczy o małym doświadczeniu w tej kwestii. Nie wszystkie kobiety szczytuja od seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×