Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dziewczyny same na mnie lecą

Polecane posty

Gość gość

Mam 17 lat i od 2 lat mam fajną dziewczynę. Jestem mega przystojny (co można wywnioskować czytając temat) ale mam też z tego powodu trochę problem a trochę duży + bo niemal wszystkie atrakcyjne laski się do mnie kleją w szkole albo na dyskotekach jak jestem sam bo moja dziewczyna chodzi do innej szkoły. Zazwyczaj im ulegam i konczy się to jakimiś namiętnymi pocałunkami gdzieś w kącie ale dajej się nie posuwam przez wzgąd na moją dziewczyne którą kocham ale jest coraz trudniej bo te inne laski wiedza że mam słabość na punkcie dziewczyn i to wykorzystują. A najgorzej jest jak ide gdzies z dziewczyną i inne laski się we mnie gapią ciągle a ja się wtedy czuj***ardzo niezręcznie. Co wy byście zrobili na moim miejscu? Byli wierni czy sobie czasem pozwolili na jakąś zabawe z inną? Jak już pisałem wala do mnie drzwiami i oknami bo mównią że się im podobam a w dodatku mam sporo kasy więc to też je przyciąga. Nwm co robic. Boje się ze moja dziewczyna się o tym dowie ze całuje się z innymi laskami jak np. jakas z nich mnie spotka jak będę z dziewczyna gdzies i będzie do mnie o tym gadać. Co robić? Sorki że tak duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×