Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dać sobie spokój z szukaniem?

Polecane posty

Uwielbiam wieś i też czuję się samotnie. Napisz do mnie dgbz1@wp.pl coś więcej - ile masz lat, skąd podchodzisz jakie masz wymagania. Czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i used
Dnia 6.05.2019 o 14:53, Bolek napisał:

No i nic się w waszym życiu nie zmieni jak same się nie zmienicie. Co najwyżej znajdziecie takiego samego muła jak wy i będzie nieszczęśliwi wegetować we dwoje. Kiedyś jak szukałem poznałem mnóstwo takich kobiet które czekają aż ktoś wyciągnie je z letargu i ożywi, a kto ma ochotę zajmować się żywym trupem? Niby wiadomo że randka i że się "szuka" , ale to nie tak że spotykam się z kimś i mam za zadanie zabiegać o jej względy bo w zamyśle ma powstać para. Moja zoną została kobieta uśmiecha, energiczna, żyjąca pełnią życia, najpierw zostaliśmy przyjaciółmi i uwielbialiśmy spędzać czas razem, swoje towarzystwo, dopiero potem pojawiła się miłość. Dwoje ludzi powinno się nakręcać i pobudzać do działania a nie jedno holowac drugie przez życie.

O fajnie, też bym chciała zacząć od przyjaźni. Aby tylko nie zostać koleżanką na wieki :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona
Dnia 5.05.2019 o 20:38, damian89 napisał:

Uwielbiam wieś i też czuję się samotnie. Napisz do mnie dgbz1@wp.pl coś więcej - ile masz lat, skąd podchodzisz jakie masz wymagania. Czekam

Chce ostrzec inne dziewczyny przed tym damian89 tutaj wam bedzie slodzil i nie tylko ale jak sie odezwiecie na maila to jest wulgarny i proponuje seks za pieniadze no chyba ze was to kreci to mozecie do niego pisac.

Ma on klika nickow i poluje glownie na chetne na sex na erotycznym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Po pierwsze księżniczko - obniż wymagania... Facet po zawodówce pracujący za granicą też może być wartościowym partnerem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chrupka
Dnia 14.05.2019 o 13:48, Gość gość napisał:

Po pierwsze księżniczko - obniż wymagania... Facet po zawodówce pracujący za granicą też może być wartościowym partnerem.

 

A dlaczego zaraz księżniczka, parobku? A czemu to praca za granicą czyni wartościowym, a praca w Polsce to już nie?

No i owszem, zdarzają się związki faceta po zawodówce z kobietą z wykształceniem wyższym, ale bardzo rzadko. Ja też chciałabym żeby mój facet był oczytany, bo sama dużo czytam, uwielbiam rozmawiać o dobrych książkach i dbam o słownictwo. Myślę, że facet po zawodówce może co najwyżej zwyzywać mnie od księżniczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej

kobieto

facet po zawodowce potrafi czytac, wyobraz sobie!!

I nic nie stoi na przeszkodzie aby czytal wartosciowe i dobre ksiazki.

az zal ciebie, bo jestes bardzo ograniczona

zostaniesz sama do smieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chrupka
2 godziny temu, Gość hej napisał:

kobieto

facet po zawodowce potrafi czytac, wyobraz sobie!!

I nic nie stoi na przeszkodzie aby czytal wartosciowe i dobre ksiazki.

az zal ciebie, bo jestes bardzo ograniczona

zostaniesz sama do smieci

Na każdym temacie jesteś taki agresywny? To mi cię żal!

To, że "potrafi czytać i nic nie stoi żeby czytał", nie zmienia faktu, że statystyczny Polak po zawodówce nie czyta literatury pięknej !!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chrupka

*nic nie stoi na przeszkodzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocytana

wow , heheheh

zostaniesz sama do smierci, hehehe

nawet po zawodowce nie tknie cie kijem, hehehehe

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chrupka

Raczej ciebie, wystarczy przeczytać moje i twoje posty i porównać. Za agresją, nawet na forum, zawsze stoją kompleksy i lęki. Polecam psychiatrę, i to na poważnie, a nie złośliwie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chrupka

Albo przestań tyle pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×