Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ja mały ona wysoka

Polecane posty

Gość gość

W nawiązaniu do tematu https://f.kafeteria.pl/temat/f1/ja-wysoka-on-malutki-p_6899262/2 Chciałbym napisać swój, tylko problem jest odwrócony. Otóż podoba mi się dziewczyna z klasy, jest niesamowicie seksowna, wysportowana i również wysoka. I to bardzo, bo ma nawet więcej niż autorka tematu (jakieś 186-188 cm!). Problem polega na tym że sam mam jakieś 160 cm i jestem raczej chudzielcem. Parę razy rozmawialiśmy a dla żartu mnie nawet podniosła kilka razy :) było to mega fajne uczucie :) Jak zagadać do niej? Jak poznać czy się jej podobam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...dla żartu mnie nawet podniosła kilka razy usmiech.gif było to mega fajne uczucie usmiech.gif ... - :) Normalnie z nią gadaj, nikogo nie udawaj, tylko bądź sobą. Jeśli cię polubi takiego jakim jesteś, to sam to wyczujesz i poznasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
traktuje cie jak przyjaciela. zapomnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieżyczliwość, pesymizm i "nieomylność". Tak bo ty wiesz jak go traktuje i co z tego moze wyniknąć. Zapomnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co w tym zabawnego że mnie podnosiła? ;) Normalnie? Będzie ciężko bo jak ja widzę to normalnie nogi z waty mam. Czemu jak przyjaciela , skąd wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ...Co w tym zabawnego że mnie podnosiła? oczko.gif ... - nic zabawnego, przecież nie taka :D emotka tam jest, tylko taka :) uśmiech, dokładnie taki sam jak ty wstawiłeś na końcu swojego wpisu "to mega fajne uczucie :) "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaa :) To czemu to cytowales ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ....Aaaa usmiech.gif To czemu to cytowales ? smiech.gif ..... Wyrywam włosy z głowy :D Jedna rada, bierz wszystko z pierwszym lotem, a nie doszukuj się podtekstów i nie drąż. I to dobra rada, a nie złośliwa. Więc, skoro był twój cytat i :) tzn, że po przeczytaniu pojawił on się na mojej twarzy, bo to to fajnie że ona tak na ciebie działa. I tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no spoko, przez moment myślałem że się nabijasz czy coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie i wypieraj z głowy takie myślenie, że inni mogą się z ciebie nabijać. Nawet jeśli tacy są, a są w życiu każdego, to ich problem że są wredni. No i odeszliśmy trochę od tematu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie. Myślałem żeby ją gdzieś zaprosić bo na przerwie w szkole to sobie możemy co najwyżej pogadać. Tylko nie bardzo wiem gdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na spacer, do kina, do kawiarni, na kręgle, na bilard itd itd. możliwości jest sporo, tylko pytanie co ją interesuje. Zapodaj jej cos tak, żebyś miał pewność że trafisz w jej gusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem to ona głównie sport. Uprawia lekkoatletykę, siatkówkę. U niej z kinem czy kawiarnią to ciężko raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×