Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ja wysoka on malutki

Polecane posty

Gość gość

Czesc wszystkim. W mojej klasie jest pewien chłopak który strasznie mi się podoba, jest zabawny inteligentny i w ogóle przystojny :) ale ma jedną wadę, jest mega niski (jakieś 158-160 cm). Mi to nie przeszkadza a nawet to trochę urocze jaki jest malutki :) Z drugiej strony ja jestem dość wysoką dziewczyna (184 cm mierzę :) ) a w dodatku pochodzę z usportowionej rodziny, więc od dziecka uprawiałam siatkę, kosz, bieganie, ostatnio nawet siłownia.wiec generalnie umięśniona ze mnie laska :)) Pytanie, czy będzie głupie jak spróbuję go zagadać? Nie chcę żeby czuł się jakoś mną onieśmielony, jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty nie jestes "dosc wysoka" tylko bardzo wysoka i pewnie jeszcze urosniesz. moim zdaniem smiesznie bedziecie wygladali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już chyba nie urosnę :) No wiem że głupio, ale co poradzić jak mi się on tak podoba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee to jeszcze mozecie urosnac, szczegolnie on, bo faceci rosna do pozniejszego wieku. u mnie w klasie byl taki maly wlasnie 17 latek i w wakacje urosl 30cm, jak wiec szansa jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee, 30? Chyba przesadzasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio, nie przesadzam.wszyscy byli w szoku jak wrocil po wakacjach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 lat mam 93 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zabawne było jak kiedyś na imprezie klasowej w klubie z nim tańczyłam. No i pod koniec piosenki partner powinien lekko podnieść partnerkę, a on biedny próbował i nie dawał rady :D To niewiele myśląc podniosłam go i pocałowałam w policzek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawde on ci sie podoba czy jaja sobie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinnas miec faceta który ma co najmniej 8/9 twojego wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę :) Jest mega inteligentny i przezabawny. Tylko ta jego postura mało męska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koles miesci sie w normie zgodnie z rozkładem standardowym. to mały odchył od normy ty masz wiekszy niz on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można powiedziec ze masz zabawna mało kobiecą posture. także tu jakby doszukiwałbym sie jakichs wad bardziej u ciebie niz u niego. szczególnie ze faktyczniemoże jescze urosnąc. ja w wieku 16 lat miałem chyba 172 cm teraz mam 182 chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego zabawnie to ujełas. tak jakbys powiedziała ze twoi sasiedzi trzy pietra niżej mieszkaja w piwnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podpytj go ile jego rodzice maja wzrostu. jak sa wysocy to na pewno urosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego jakiś wad u mnie się doszukiwać? Ja się źle z moim i jego wzrostem nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam ich, raczej podobnie jak on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on od sredniegomeskiego wzrostu 175 cm odbiega o 15 cm w dół ty od sredniego kobiecego 165cm odbiegasz 19 cm w górę. na przyszłośc nie polecałbym ci podnoszenia krasnoludków bob ędziesz miała problemy z kręgosłupem. te normy skads sie biora i zapewniam cie ze nie wymyslaja ich w brukseli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doszukujesz sie bo piszesz "on jest malutki(...)ja jestem dosc wysoka" fakty wskazują na to, że on jest po prostu niski a ty jestes gigantyczna. jeżeli nie jest to nazywanie eswojej wady zaleta to nie wiem co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie masz z tym problemu to po co ten temat? startuj do niego:D a ty mu sie podobasz? masz pewnosc, ze chcialby z toba sie spotykac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee tam, nie był aż tak ciężki. Czyli że jestem za wysoka? Moja mama jest wyższa ode mnie o 2 cm i co o niej powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz ci mówie o co chodzi. piłas za duzo krowiego mleka. krowy pija krowie mleko dlatego wygladaja jak krowy. mleko krowie nie jest odpowiednie dla dzieci. dlatego zapewne jestes wyższa od swojego ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co moge o niej powiedziec skoro jej nie znam? na pewno ciezko byłoby ja zapiac od tyłu chyba ze ma krótkie nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o, facet ci wali prosto w oczy, ze jestes gigantyczna, ja bylam bardziej delikatna:D no, ale sorry on ma racje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o, to juz wiem dlaczego ja nie uroslam:D nienawidze mleka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Moj ojciec ma 190. Nie wiem czy mu się podpbam. Od tamtego tańca raczej nie rozmawialiśmy. Ale czasem widzę że na mnie zerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że niby ma rację że jestem gigantyczna? Bo odbiegam od jakiejś normy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×