Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewictwo czyli wada?

Polecane posty

Gość gość
ja swój pierwszy raz z mężczyzną przeżyłam mając 21 lat i to takim, w którym bardzo się zakochałam i z którym chciałam być na zawsze (chociaż potem okazało się, że nie wyszło) i rozumiem, że dziewictwo straciła wtedy. Ale błonę przerwałam sobie sama wkładając celowo do pochwy dildo mając 19 lat uważając, że lepiej będzie jak ból, przerwanie i ew. krwawienie będzie bez udziału partnera i dlatego świadomie to zrobiłam. Pomijam to, że od wielu już lat się masturbowałam i chciałam zobaczyć jak to będzie to oprócz pobudzania łechtaczki także pobudzanie pochwy. Ból był nawet dość duży, trochę krwawiło ale po tygodniu był spokój. Gdy był pierwszy raz z partnerem nie było już problemu tylko przyjemność. A on ani następni nie pytali w ogóle o to, czy byłam dziewicą czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci się boją dziewic, szczególnie jak ich chcą tylko do łózka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego radzę - tak jak ja przebijajcie sobie błonę same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy tu nie o kawalek skory chodzi tylko o bycie pierwszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:44 Ja zrobiłam tak samo :P Zawsze wychodziłam z założenia że to bardzo niesprawiedliwe jest że kobieta posiada błone, która może zdradzić że to jej pierwszy raz. A facet nie ma takiego "simlocka" :P Po drugie, właśnie dlaczego ten pierwszy raz ma boleć, wolałam go zapamiętać jako przyjemność a nie ból czy dyskomfort :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet po zachowaniu rowniez moze poznac czy jestes w tym nowa czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po zachowaniu to się może najwyżej pomylić :P Każda kobieta będzie się inaczej zachowywać w łóżku, każda będzie lubiła inne rzeczy, każda będzie inaczej reagować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie kazda bedzie wiedziala co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewica w wieku 24 lat? Odpuściłbym, to znaczy że seks nie bardzo ją kręci i jest kłodą w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie będzie wiedziała co robić, to znaczy że ten z którym uprawia seks jej nie pociąga :P Udawania to rzeczywiście trzeba się nauczyć :P Są kobiety które z natury są bardziej aktywne w łóżku, a są takie które są bierne niezależnie od ilości o***tych stosunków. Tak samo z facetami zresztą, czasem *****cz który pół miasta zaliczył potrafi jedynie włożyć i po minucie się spuścić, a prawiczek który kocha swoją kobietę da jej dużo więcej przyjemności. Poza tym, niezależnie ilu się miało partnerów, z nowym partnerem i tak na początku trzeba się "dograc" poznać swoje ciała i co się lubi , więc pierwsze stosunki z nowym partnerem też mogą być początkowo niezbyt udane, często tak się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady, doświadczenie też dużo daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy jest inny, więc doświadczenie z jednym nie przekłada się na doświadczenie z innym. Faceci też często tak myślą, że to co lubiła poprzednia partnerka, będzie też pasować kolejnej. I zamiast się skupić na reakcjach nowej partnerki powtarzają schemat z poprzedniego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×