Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy faceci lubia chude kobiety?

Polecane posty

Gość gość

Hej mam pytanie do facetów głównie, chociaz jesli kobitki rozmawiacie ze swoimi kochanymi to tez chetnie poslucham Czy wy faceci lubicie bardzo szczuple dziewczyny? Czy lubicie zaokraglone ramiona i biodra? Wiekszy biust i pupe? Wiem ze ile ludzi tyle gustow,ale zazwyczaj jest schemat ktory wybiega ponad norme i podoba sie najbardziej. A wiec? Czy seks z chuda jest lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy lubicie zaokraglone ramiona i biodra? Wiekszy biust i pupe? x Zdecydowanie, lubię dupiaste-biodrzaste kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
grubasy udajac facetow napisza ze wola grubsze a chude ze wola chudsze wiec temat bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jako facet powiem że zdevydoeanie szczupłe. Oczywiście znajdzie się garstka co to wolą puszyste ale z doświadczenia wiem że to mały odsetek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta musi być miła w dotyku nie za chuda ani otyła. Lubię jak kobiety dbają o sylwetkę. Sam z chęcią chodze na siłownie i uprawiam różne sporty:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
generalnie z tego co czytałam na forach facetów ( a czasem tam wchodzę z ciekawości :p) to wielu lubi drobne. Co nie oznacza wychudzonych bo drobna i szczupła też może mieć piersi czy bioderka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale szczuple z 82 cm w biuscie, czy szczuple z 88 cm w biuscie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę te bardziej zaokrąglone, przecież nie będę r\c\h\a\ł kościotrupa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale są też kobiety drobne, ale nie anorekstyczne jak np. Azjatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:54 Ja jako facet powiem że zdevydoeanie szczupłe. Oczywiście znajdzie się garstka co to wolą puszyste ale z doświadczenia wiem że to mały odsetek. x To ja cieszę się, że jestem tym małym, ale dumnym odsetkiem. Wolę być jednostką, niż masą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:06 Sory ale dla mnie Azjatki wyglądają jak dziewczynki przed/w okresie dojrzewania. Nic pociągającego. Zadziwia mnie ten fenomen męskiej obsesji względem Azjatek. Mnie nigdy nie pociągały Azjatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem facetem ( ani Azjatką :P) ale może pociąga ich to ,ze one są takie drobniutkie więc oni sami się czuja przy nich bardziej męsko w seksie i nie tylko, tak mi się wydaje, ze o to moze chodzic i dlatego tylu facetom sie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zresztą zauważ, że dziewczyny w okresie dojrzewania bardzo młode też wielu podniecają, takie już nie dzieci ,ale np. 17-latki, 18-latki... A ,że Azjatki są drobne i z reguly wygladaja mlodo to tez sie moze podobac wielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka pisze o chudych a nie drobnych Azjatkach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:24- wiem, dlatego czytaj ze zrozumieniem. Napisałem tu o drobnych żeby rozróżnić , że pomiędzy wielką babą, a anorektyczką jest jeszcze drobna dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mnie np. osobiście nie kręcą ani chude, ani przy kości. Ani nawet średniej budowy ciała. Drobne kobietki z lekkimi kształtami to jest to. A Azjatki to mój ideał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ty też czytaj ze zrozumieniem, głównym wątkiem są chude lub grube a ty tu z Azjatkami wylatujesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mi się takie podobają :P Poza tym kto powiedział, ze dyskusja nie może siegać szerzej niż pytanie? No właśnie , nikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez lubie azjatki sa mmmm... lizalbym do bialej kosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chudych nie lubię, wolę szczupłe przykładowo rozmiar 36, a nie 34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gora 36 dol 38 moze byc kotku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być, myszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian

Wolę kobiety grubsze, o mocniejszej budowie bo takie przeważnie  posiadają w miarę kobiece proporcje, tylek i piersi. U chudych  i szczupłych kobiet jest to rzadziej spotykane. Chudym co gorsza wydaje się że z automatu są dla wszystkich atrakcyjne więc i tak nie miałbym szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Adrian napisał:

Wolę kobiety grubsze, o mocniejszej budowie bo takie przeważnie  posiadają w miarę kobiece proporcje, tylek i piersi. U chudych  i szczupłych kobiet jest to rzadziej spotykane. Chudym co gorsza wydaje się że z automatu są dla wszystkich atrakcyjne więc i tak nie miałbym szans.

Po pierwsze jesteś w ogromnym błędzie ponieważ szczupłe panie miewają zazwyczaj dużo bardziej tzw. kobiece kształty niż te mniej szczupłe, z całą pewnością mają wyraźniej zaznaczoną talię, której u tzw. "puszystych" nie sposób znaleźć. Po drugie postrzegasz atrakcyjność kobiet poprzez pryzmat swojej nieatrakcyjności? Osobliwe.

Zazwyczaj pary dobierają się na zasadzie przeciwieństw, przynajmniej taką zależność obserwuję zarówno wśród naszych znajomych jak i ludzi spotykanych na codzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

 Szczupłe, chude? Brrrrr położyć się na takiej, to jak na kościach ze sklepu mięsnego 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesz

Liczy się tylko obwód pasa, jeżeli zawiera się  między 60-70 cm to jest super, biust i tyłek to mniej ważna sprawa, może być większy, mniejszy bez różnicy.  Laska z bebechem jest obrzydliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Temat chyba załozyła kobieta przy kości. Jest coś pomiędzy chudą panią, a o okrągłych kształtach, czyli szczupła, zdrowa sylwetka, często może być zaokrąglona. To jest tak- chuda -= rozmiar 32, 34, szczupła= rozmiar 36, normalna= 38, 40, przy kości powyżej 40. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×