Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolantakol

Orbiterek do domowych ćwiczeń

Polecane posty

Gość Jolantakol

Chcę kupić orbiterek do ćwiczeń w domu, jakiś niedrogi, ale nadający się do wygodnych ćwiczeń i dość wytrzymały. Czy te orbiterki, które są za kilkaset zł w sklepach są ok czy to jakieś badziewie? Chcę kupić ten https://www.domenasportowa.pl/product-pol-83001-Orbitrek-magnetyczny-SG-511E-Sapphire-Thunder-II-czarno-czerwony.html , 150kg ma maxymalny udźwig więc zapas jest spory (ważę 80kg) , wygląda dobrze dosć. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkora
Dość dobry ten z linku, powinien się nadać. Dobry orbiterek do 1000zł spokojnie można dostać, nie musi kosztować kilku tysięcy jak ma być tylko do domowych ćwiczeń. Zresztą ten ma wszystkie potrzebne funkcje i bajery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejra26
Domenasportowa.pl ma często promocje na tego typu sprzęt, poszukaj jeszcze dobrze u nich. Ja swój orbiterek pierwszy kupiłam nawet za 500zł, ale potem uznałam, że potrzebuje czegoś lepszego. Teraz mam droższy, za około 1000zł i jest świetny. Ten, który podałaś też całkiem całkiem :) powinien się nadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tathagatagarbha
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweliav
Droga autorko wątku, ten orbiterek z domenasportowa.pl , który podlinkowałaś jest bardzo dobry, sama też posiadam magnetyczny orbiterek i świetnie się ćwiczy na takim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
saphire dobry? to jest tandeta piszczy niemiłosiernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknij na menshealth.pl , bo tam widziałam artykuły o tych urządzeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na mój kanał na yt https://youtu.be/qBiN5qOZYLk . Jest też filmik na małą mobilizacje ! Możesz dać suba żeby nic Cie nie ominęło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×