Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jaxxowa

Truskawkowy Le Petit Marseillais

Polecane posty

Hej! Czy ktoś z Was próbował już żel truskawkowy z Le Petit Marseillais? Ja zawsze uwielbiałam edycję waniliową ale od niedawna ma poważnego rywala. Nigdy, żaden kosmetyk nie oczarował mnie zapachem jak ten właśnie żel. Gdy go wącham, aż chce się go zjeść :) To miłe, że wspomnienia i wszystkie zapachy lata można zamknąć w małym, plastikowym pudełeczku. Ja gdy zamykam oczy, widzę truskawki polane śmietanką... Kocham lato. Na pewno często będę do niego wracać. Polecam dziewczyny :) #ambasadorkalpm #truskawkowylpm #lpmprzedluzalato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzmi bardzo obiecująco... <3 Chętnie wypróbuję, bo kocham truskawki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam żel Truskawka Le Petit Marseillais za całokształt <3 Zakochałam się w jego zapachu (jeden z moich ulubionych), wielkim plusem jest też to, że zapach utrzymuje się dość długo na skórze po wyjściu z kąpieli. Sam żel posiada aksamitną, dosyć gęstą konsystencję, dobrze się pieni. I co najważniejsze, nie podrażnia i nie wysusza skóry. Jest ona nawilżona i odświeżona. Spodobała mi się także szata graficzna oraz samo opakowanie żelu. Jesienią pogoda nas nie rozpieszcza, jednak wiem, że po ciężkim dniu zrelaksuję się podczas kąpieli dzięki tej wspaniałej Truskawce, a soczysty zapach przywoła wspomnienia słonecznego lata i chociaż na chwilę troski odejdą w cień. Zdecydowanie polecam ten żel, warto mu się przyjrzeć bliżej :) Szczególnie, gdy ktoś uwielbia lato i truskawki :) #truskawkowylpm #ambasadorkalpm #lpmprzedluzalato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×