Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam żony

Polecane posty

Gość gość

Jestem 35 letnim mężczyzną i chciałbym w końcu założyć rodzinę, mam dobrą pracę, mieszkanie, jestem atrakcyjny nie mam problemów z poznaniem kobiety. Schody zaczynają się jeśli ujawnię moje preferencje sexualne, związek femdom/ cuckold. Nie szukam dziewicy, raczej rozrywkowej z przeszłością, ninfomanki. Poza moimi upodobaniami normalna rodzina, dziec****es, zakupy... Są tu dominujące Panie 25 - 40 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie nie musi być dominującą, choć wskazane. Ważne by była nienasycona i chciała sexu z wieloma partnerami oprócz mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mile widziany bisexualizm i otwarcie na nowe doznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie provo ani żart, jedni lubią pończoszki inni na misjonarza a ja uwielbiam jak moja kobieta pieprzy się z innymi. Taki fetysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cała Polska, dojadę by cię poznać, tylko musi nie być przeciwwskazań byś w przyszłości się przeprowadziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak myślałem zero chetnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby pełno zdesperowanych 30 ale niestety bardzo pruderyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej.Gdzie potencjalna kandydatka musialaby sie przeprowadzIc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniec tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem masz bo szukasz tego w miejscach nie przeznaczonych do szukania tego typu relacji, wątpie czy jakaś Pani się tutaj zgłosi do związku femdom. Jak chcesz szukasz związku femdom to szukaj go na portalu, np https://gohard.pl możesz za darmo dodać dożywotnie ogłoszenie w kategorii bdsm, prędzej tam znajdziesz jakąś dominującą Panią niż na kafeterii, pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w zielonej okolicy koło Mikołowa. Co do portali BDSM pełno jest anonsów w 99% chodzi o sponsora. A ja chcę by to była moja kobieta którą darze uczuciem, szukam partnerki o takich predyspozycjach, ale życie nie polega tylko na sexie miłość szacunek przywiązanie, normalny związek dwojga ludzi tylko łóżko w wersji hardcore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi o dziewczynę która jak jest singielka nie stroni od przygodnego sexu, jednak chciała by związku. Raz już poznałem kobietę która nie potrafiła stworzyć związku bo mimo że kochała zawsze zdradzała. Niestety tylko w sexie się zgadywalismy w reszcie się bardzo różniliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do jakiego wieku szukasz partnerki? Moze nie potrafilabym byc dominujaca do konca dominujaca.Rozumiem,ze bylaby to zdrada kontrolowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że około 40 też może być, to zależy od wyglądu, ja mam 35 a mało kto daje mi 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam.42,daja mi mniej.Nie wygladam na swoj wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz jakieś doświadczenia w tym temacie? Lubię być uległy ale potrafię też być dominujący, np zorganizować ci gang bang i rządzić. Najbardziej chodzi o zdradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam w tym doswiadczenia,ale czasem bywam dominujaca.Jak to mialoby wygladac w lozku hardcore?Bylbys obecny,przygladalbys sie jak Twoja kocha sie z innym.Na mnie dziala to bardzo podniecajaco jak pomysle o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różne, to zależy od Twojej fantazji, możemy szukać faceta w necie do 3 kąta i brać Cię na dwa baty, jak będziemy w klubie znikniesz mi na pół godziny wrócisz pocalujesz namiętnie i poczuje smak spermy w twoich ustach, wracam z pracy wchodzę a tam zabawiasz się z dwoma facetami, wiążesz mnie do krzesła i każesz patrzeć i tylko patrzeć nie mogę nawet się onanizować i tak przez całą noc, lub zapinasz m smycz i każesz patrzeć z odległości 10 cm jak inny w ciebie wchodzi a na koniec muszę cię wylizać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście poza tymi zabawami jest zwariowany szalony namiętny nasz sex. Jeśli nie jesteś zazdrosna możliwe też spotkania swing z parami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie jesteś doswiadczona to skąd wiesz że podołasz? Umiesz oddzielić sex od miłości? Ilu przygodnych partnerów miałaś w tym miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie ma tu chętnej pani to niech będzie mężczyzna. Facet faceta prędzej zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam jeden dlugi romans,a w tym.miesiacu nie mialam seksu.Mnie musi sie podobac facet by pojsc z nim do lozka.Byles tylko w jednym takim zwiazku z kobieta?Skad u Ciebie wziely sie te upodobania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem w związku kilku letnim i przeszliśmy eksperymentalnie wszystkie chyba rodzaje sexu, stąd wiem co mnie kręci i czego brakuje. Było kilka takich dwu trzy miesięcznych prób ale nic z tego nie wyszło. Kobiety nie chciały miłości tylko raczej u mnie pomieszkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli w ciągu miesiąca nie spodobał Ci się żaden mężczyzna to jak chcesz szukać spontanicznie do zabawy? To ja mam się Tobie spodobać, w takim związku inni mężczyźni traktowani są raczej jak wibratory które mają na celu umilić nam nasze zabawy, gdy jest ok z wyglądu to nie ogarnięty wieśniak itd. Gdy będziesz szukać ideału do sexu to raz na dwa lata może się zdarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I uciekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej.nie ucieklam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz przyjaciół do wspólnej masturbacji ? Masz dość marszczenia drągala ? Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×