Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość subtelnieee

Samotni, jak spędzacie wolny czas?

Polecane posty

Gość subtelnieee
Za wariata?dlaczego?co zrobiłeś?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podszedłem i powiedziałem cześć, a ta osoba zaczęła ze mnie się śmiać więc odszedłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko a ty gdzies już byłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzi można poznac na wiele sposobów ale pierwszym podstawowym błędem jaki popełniają osoby samotne, to przypadkowe zagadywanie osób, (niektórzy uznają to za stalking). W mojej ocenie to błędne działanie, najlepiej stopniowo udać się do jakiejś grupki ludzi - nie wiem koło zaintresowan, wspólnota, jakiś kurs, - gdzies gdzie cię ludzie przyjmą, a nie odrzucą. Tak jest łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak własnie stopniowo będziesz poznawał ludzi, przełamywała się aby wyjść z samotnosci, napewno ważne będzie wsparcie. Zagadywanie do przypadkowych osób - nawet w internecie (portale randkowe , czy facebook) to błąd, ponieważ oczekujesz maksymalnego wysiłku , chcesz wypaść dobrze (oczywiście w grupie tez to jest ważne ale tam możesz to zrobić stopniowo,) wszystko robisz w nerwach, (wiem po sobie), stajesz na wysokości zadania i ... spalasz się, a osoby widząc twoje desperackie zachowanie, niczym chwytanie się ostatniej deski, uciekają od ciebie. Konfrontacja z ludźmi tak - ale w grupie gdzie zostaniesz przyjęty życzliwie. I nabiera się własnie dystansu do siebie i do ludzi, sam tego się nie nauczysz. Tylko przebywanie w grupie, wspolne dyskusję, głębsze poznawanie się, - to może uwolnić od złudnego poczucia samotności, przestancie się katować , wyjdzie do ludzi, do grup, do społeczności, trzeba się włączac do pewnych struktur, czasem przekraczać bariery własnego lęku, a jeżeli zaistnieje akceptacja - będziesz wolny! Teraz masz poczucie , że ludzie to egoisci, że każdemu się nic nie chcę zrobić, wyjść z tobą, czy każdy to ogół ludzi?! Nie jest wiele ludzi którzy napewno Cię zaakceptują, tylko takich ludzi trzeba szukać w grupach a nie w pojedynczych jednostkach gdzie tak naprawdę skazani jestesmy na porażkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy można być patologicznym śmieciem, nie wychodzić z domu, brak kolegów, koleżanek, dziewczyny , itp?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nazywaj tak siebie , wyjdź do społeczności tak ja mówię nie katujcie siebie, szukajcie wsparcia w grupach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnieee
gość wczoraj autorko a ty gdzies już byłas? Wychodzę sama w takie miejsca jak teatr,kino,jakiś koncert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem singlem i dobrze mi z tym jak na razie bo mam 25 lat dopiero...Moi znajomi to pobierają się, wychodzą za mąż i maja już dzieci....jak na razie to nie dla mnie. Może ktoś będzie kręcił nosem ale ja na prawdę wolę jeszcze skorzystać z uroków życia. Ostatnio kupiłam sobie super łyżwy ze sklepu http://sklep.rowmot.eu/lyzwy,sk,167#p i teraz mam zajęcie na zimę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×