Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagubiona 123456789

JESTEM STARA ;(

Polecane posty

Gość Órwana  z  choinki
Nie przejmuj się, że się starzejesz. Ten przywilej nie wszystkim jest dany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona 123456789
To wy chyba ludzie jeszcze prowokacji nie widzieliście :D Nie wiem czy kafeterianki pamiętają jeszcze wątek o swędzącej macicy albo o "jaszczembiu" z 2005 :) Mój wątek jest jak najbardziej na poważnie bo nie wiem czy widać ale odpisuj***ardzo starannie i szczegółowo na każdy komentarz dlatego proszę się odczepić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona 123456789
Órwana z choinki niestety to prawda i nawet niektórym wiek 50+ nie jest dany tak o na tacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 46

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puk puk to ja
czy po 50tce masz większą "chcice" niż przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zagubiona 123456789 2017.11.25 jesteś zagubiona bo nie masz partnera tylko SYNA!!!! Twoja córka jest od niego starsza, to mógłby być jej facet a nie twój, jesteś zwykłą pedofilką, marnujesz tylko biedakowi życie, ale widocznie on ma jakieś kompleksy i znalazł sobie "mamuśke", bo to nigdy nie było i nigdy nie będzie partnerstwo. On za pare lat kopnie cie w du'pe jak troche zmądrzeje i dojdzie do wniosku że marnuje z tobą życie, a ty jesteś tylko egoistką która próbuje przeżyć drugą młodość bo zrąbałaś sobie poprzednią przez dawanie szpary i ciąże w wieku 18, twoj egoizm jest zdumiewający do tego stopnia że niszczysz komuś innemu nim życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest jej syn tylko partner i nie jest pedofilka bo pedofile to lubią dzieci do 13 lat debilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za samobujstwa jest odpowiedzialny demon lucyfer jest także od chorób psychicznych i fizycznych belzebub podziału niezgody dręczenia a za niemoralność seksualna i zdrady małżeńskiej szatan Asmodeusz i belzebub alimai kusi do perwersji seksualnej dan niszczy miłość rozbija małżeństwa dzieli rodziny niszczy Zdowie prace ściąga nędze bankructwo długi jest demonem zniszczenia i samozniszczenia z każdych z tych przywódców ma do pomocy legiony demonów Gdy ktoś jest poświęcony szatanowi potrzeba wielu lat by go uwolnić – przyznała s. Angela. Jako przykład takiego poświęcenia szatanowi s. Musolesi podała rytuał jaki sataniści odprawiają w czwartki. - W każdy czwartkowy wieczór sataniści szatanowi poświęcają młodzież, która w najbliższy weekend zginie w wypadkach drogowych. Ale tylko nieliczni o tym mówią. Należy tych wszystkich poświęcić Sercu Jezusa. Inną przyczyną cierpień są choroby. - Są zastępy złego, które powodują cierpienia fizyczne – dodała s. Musolesi. S. Angela przypomniała tu postać ojca Mattea La Grua, franciszkanina, który egzorcyzmował na okoliczność nowotworu, a ludzie zdrowieli. - Jan Paweł II beatyfikował karmelitę, który egzorcyzmował tych wszystkich, którzy do niego przychodzili. Wielu doznawało uzdrowienie także ze zwykłych chorób fizycznych - dodała. - Wynosząc na ołtarze tego karmelitę Jan Paweł II powiedział nam czyńcie jak on bo wiele chorób rodzi się z działania złego – podsumowała s. Angela Musolesi. Książka „Egzorcysta Watykanu” o. Gabriela Amortha i s. Angeli Musoles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie tzw. trzeci wiek czyli biologiczna starosc rozpoczyna sie po 60-65 roku zycia. Rodowicz powiedziala, ze wyzwaniem jest 70-tka. Ona rozpoczela nauke gry w tenisa i to jest cala tajemnica, walka o utrzymanie *****iwosci i uczenie sie. Polecam wam jej ostatnia plyte, fajne piosenki. Nigdy nie bylam jej fanka a teraz, kiedy zdolowala mnie smierc przyjaciolki w wieku 55 lat slucham jej i daje ukojenie z czolowym utworem Jeszcze nie czas...polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 42 i też wielkiego doła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
A tam. Liczy sie mlodziencza mentalnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Co ty glendish kobieto 50 lat to fajna dupa z ciebie chętnie się z tobą umówię bo przytulam i nie tylko i masz mnóstwo czasu do końca przed tobą druga młodość seks bez ograniczeń bez strachu Więc korzystaj z tego Może się odezwiesz GG 18 70 2993

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×