Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

faceci to dno

Polecane posty

Gość gość

Faceci czynia wiele zla, maja podle charaktery, nie maja uczuc, rania kobiety i niszcza zycie kobietom. Nie rozumiem po co ich kobiety szukaja, po co chca miec facetow, jak oni nic dobrego nie wnosza do zycia kobiet. Bez nich jest spoko, z nimi to cierpienie i meka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biseksie męczyłeś się z facetami? Sam nie chciałes być aktywny przecież, wypinałes pupcię tylko, stąd te hemorojdy? A teraz masz chętną plamiastą, która kocha cie bardzo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż w odniesieniu do mojego życia faktycznie faceci to dno, zmasakrowali mi psychę równo. Uprzedzając, nie tylko bad boye, ale też tzw. grzeczni chłopcy potraktowali mnie okropnie i byli dla mnie podli. Też się dziwię kobietom, że tak im zależy na facetach, ale ja mam nieco skrzywioną perspektywę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo szukacie silnych i meskich bo stawiacie na zaradnosc itp. a takich jak ja omijacie z daleka nie dziwie sie w zasadzie sam siebie bym nie wybral nie mniej jednak nie narzekajcie ze wam faceci to zlo to jest efekt waszej zlej decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy faceci sa tacy sami, podle dranie , nie ma zadnych bad boyow i reszta swiata, facet to facet jedno wielkie dno nic nie warte, kazdy niszczy kobiete i nie szanuje jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pochlebiaj sobie głąbie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
zamiast się zalić pisz tym wszystkim, które zakładaja tematy typu nie mogę znależć faceta że są szczęsliwe bo te dna ich nie chca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiązać się z dnem raczej niewygodnym jest i niebezpiecznym:P muł, robaki, smród zgnilizny moralnej:P i wszystkich trupów, które na dno jego zciągnęły a raczej on ich uziemił, a może to transakcja wiązana?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
nie wiem nie wnikam w takie egzystencjalne rozważania ale widze że więcej tych co narzekają że dno ich nei chce niż tych które piszą że faceci to dno :D a moze to te ktorych nikt nie chce z frustracji teorie o dnei dorabiają kto wie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda potwora znajdzie swego amatora, jak nie tutejszego to przyjezdnego:P Zakompleksione i sfrustrowane babiszony, kto re drżą o swego chłopa, ktory zdradza je, mądre powiedzialyby -idź do diabła:P wielu mnie chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×