Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego jesteście same ?

Polecane posty

Gość drimmen
Jestem sama, bo nie potrafię stworzyć związku. Faceci, którzy się mną interesują, nie są dla mnie interesujący w najmniejszym nawet stopniu. Ci, których bym chciała, nie są zainteresowani. Nigdy w życiu nie zakochałam się z wzajemnością. Ba, nawet się nie zauroczyłam. Byłam w życiu w jednym związku, nieudanym jak diabli, ale przynajmniej się dowiedziałam, że mam problem z seksem - nie jestem w stanie się przełamać i iść do łóżka z facetem. Nauczyłam się żyć bez drugiej osoby i teraz nawet nie szukam nikogo, bo nie jestem w stanie sobie wyobrazić życia we dwoje. Nie umiem mieszkać z kimś, nawet jak przyjeżdża moja siostra na kilka dni albo przyjaciółka zostaje na tydzień, to mam ochotę je wywalić po pierwszej nocy, bo irytuje mnie obecność drugiej osoby w mieszkaniu. Widocznie nie był mi pisany związek, ale nie rozpaczam jakoś szczególnie z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BO MAM W DUPCE KLOCKA I JESTEM SAMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Selekcja naturalna. Złe geny giną. Nie martwcie sie, tak musi być i tak jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.21 - Nigdy nie było obustronnej wzajemności. Albo ja byłam zainteresowana, albo oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię czytać takie pierdoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drimmen
Nie wiem czy ja mam takie złe geny. Jestem zdrowa, raczej atrakcyjna (nie mam żadnych defektów wyglądu, nadwagi, krzywych nóg, za długich rąk, odstających uszu czy tam czegoś innego), IQ powyżej przeciętnej. Myślę sobie, że geny nie najgorsze i szkoda zmarnować. Oddam pewnie komórki, żeby ktoś skorzystał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem sama, bo faceci maja nierealne wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BO MAM W DUPCE KLOCKA I JESTEM SAMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Do 20:33, a wiesz że jest calkiem sporo takich osob? Ktore czuja sie najlepiej w swoim towarzystwie. Ja p.o. troszke tez. Samotnosci nie jest dla mnie jakims duzym bolem, ale te libido....ehhh faceci sa tacy seksowni co niektorzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś przeciez masz seks zwiazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drimmen
Carycka dziś - owszem, są seksowni, ale cóż z tego, skoro ja z tym seksem mam problem. Stara już jestem, a dziewictwa dalej nie straciłam :/ Nie umiem się przełamać. Pewnie gdybym to zrobiła jak miałam 16 lat, to moje życie wyglądałoby zupełnie inaczej. No, ale cóż. Faceci są fajni, ale mnie pozostaje tylko oglądanie i ewentualnie wyobrażanie sobie, co by było, gdyby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety mają nierealne wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś x a skąd masz takie wiadomości i przekonania ?. Znasz wszystkich. x Nie znam wszystkich tak samo jak faceci nie znaja wszystkich kobiet a wszystkim kobietom przypisuja jakies cechy i smialo bez skrepowania oceniaja kobiete zanim ja poznaja. Spotykam sie natomiast z negatywnym nastawienie mezczyzn do kobiet, z obrazaniem kobiet non stop, wyzywaniem, obrzucaniem blotem, ze zdradami, z brakiem szacunku - mowie tu nie tylko o forum, ale w kazdym innym miejscu tacy faceci sa i takie kobiety sa, ktore narzekaja na facetow i sa ranione i oszukiwane przez facetow. Malo znam szczesliwych kobiet, natomiast nieszczesliwych przez mezczyzn znam bardzo duzo. Takie a nie inne przekonania maja swoje podloze i nie powstaja po zlym doswiadaczeniu z jednym facetem ale odnosza sie do duzej grupy mezczyzn. Skoro mezczyzne o danych cechach nie idzie spotkac przez 30 iles lat to takich nie ma. Nie zakladajmy ze zle szukamy czy zlych wybieramy. Facetow sie nie szuka bedac na wyspie bezludnej a spotyka i poznaje co dzien, faceci sa wszedzie, pracujemy z nimi, mieszkamy, sa wsrod nas, wiec nie mow mi ze zle szukam czy zlych wybieram skoro wystarczy ze wyjde rano z domu i w tramwaju obcy facet nie znajac mnie jest dla mnie niemily to swiadczy o tym ze tacy sa po prostu faceci. Ide do sklepu a tam obcy facet obraza obca kobiete nie znajac jej. Naprawde niewiele trzeba zeby poznac wielu facetow i zobaczyc jacy sa w stosunku do kobiet. Ile teraz facetow jest gentlemenami? To nie kwestia ze takich nie wybieramy wystarczy ze chodze po miescie to zaden nie przepusci mnie w drzwiach do sklepu, do tramwaju, autobusu. Chamstwo facetow spotyka sie na co dzien, nie trzeba byc z zwiazku z nimi zeby poznac ich nature. Bluzgi, wulgaryzmy spotyka sie wszedzie, tacy faceci sa i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety tez nie szanują mężczyzn szczególnie tych którzy nie są przystojni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BO MAM W DUPCE KLOCKA I JESTEM SAMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bycie z facetem się nie opłaca kobiecie. Faceci maja wyimaginowane wymagania. Wymagaja modelek w seksownych markowych ciuchach. Wymagaja dzi wek w lozku, z doswiadczeniem seksualnym by nie byla kłoda tylko znała perfekcyjnie wszystkie fikołki i wygibasy, by robila loda i godzila sie na anal. Wymagają od kobiet dobrego wyksztalecenia i dobrze płatnej pracy. Wymagaja by miała wiele pasji i zainteresowań. Wymagają by byla oczytana i miala wszechstronna wiedze w wielu dziedzinach, Wymagaja ze bedzie master chefem w kuchni. Wymagaja idelanej sylwetki i pieknej urody choc sami czesto sa paskudami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kobiety tez nie szanują mężczyzn szczególnie tych którzy nie są przystojni x bo szukasz modelek i pieknych kobiet zamiast w swojej lidze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego jesteście same ? - bo faceci klamia, oszukuja - wykorzystuja kobiety - sa niewierni - maja nierealne wymagania - wciaz narzekaja na kobiety a sami idealni nie sa - tylko oczekuja nic nie daja od siebie - nie szanuja kobiet - nie kochaja kobiet - bo bez faceta kobiety sa szczesliwsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały szary chłopak
Na wstępie zaznaczę, że jestem facetem. Dlaczego kobiety są same? Jest tyle powodów co kobiet na świecie a może i więcej ;) Ale po wielu rozmowach z kobietami, przeczytaniu masy tematów na temat psychologii mogę mniej więcej wytoczyć kilka głównych powodów. Pierwszym najczęściej spotykanym jest to, że po prostu w przeszłości dostały po tyłku w przeszłości. Trafiły na nieodpowiedniego faceta. Drugi to nie potrafią zaufać. Trzeci mają konpleksy, które wyprawiają je w nieśmiałość/depresje/zanizona samoocenę. Czwarty nie mają czasu na randki itp. Piąty to widzą co się dzieje u koleżanek i wokół. Sześć pasuje im być samej. Seks gdy chcą to dostaną a i mogą czasami z tego inne profity otrzymać. Tak kobiety lubią seks i jeśli facet jest w miarę ogarnięty to mogą pójść na seksukład. Jest tego mnóstwo. Może zostanę zlinczowany ale podkreślam raz jeszcze, że są to MOJE spostrzeżenia jak i również przykłady, z którymi zmagały się kobiety. Oczywiście nie wszystkie kobiety takie są i moim zdaniem można o tym rozmawiać długimi godzinami a i tak nie uzyska się jednej wspólnej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BO MAM W DUPCE KLOCKA I JESTEM SAMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet piszący o tym dlaczego kobiety są same? pożal sie boże, co ty możesz o tym wiedzieć? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drimmen dziś v Mówisz że fajni a żadnego nie masz i nie możesz się przełamać. Coś mi się wydaje ze zwyczajnie boisz sie zwiazku?!, i rozumiem bo sam tak mam ale moja historia to juz inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak was to boli, ze jestesmy same i was nie chcemy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez ludzie w pracy pytaja czemu nadal nikogo nie mam i probuja mi na sile wciaz kogos znalezc, jakby byl to jakis przymus "miec faceta". Ludzi to boli czy co ze radze sobie sama tak jak inne singielki i faceta nie potrzebuja do niczego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drimmen
gość dziś - nie boję się, tak jak pisałam wyżej, nie trafiam na facetów, którzy byliby interesujący i zainteresowani. A wiązać się na siłę? Dziękuję, raz spróbowałam i więcej tego nie zrobię. Jest całe mnóstwo fajnych facetów na świecie, znam wielu, ale nawet fajny facet nie zawsze pasuje do danej kobiety. Ja jeszcze nie spotkałam takiego, który pasowałby do mnie. Znając życie już takiego nie spotkam, bo z relacji damsko - męskich wycofałam się lata temu i nie spotykam się już z mężczyznami na gruncie romantycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej dziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BO MAM W DUPCE KLOCKA I JESTEM SAMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś raczej dziwi x co cie dziwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebujecie facetow chociaz by do seks ukladow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postanowilam nie miec nigdy meza :) a wy kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×