Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

niesmaczne obiady w szkole

Polecane posty

Gość Paula

A czy została podjęta jakaś rozmowa z dyrektorką w tej kwestii? U moich dzieciaków to od razu pomogło. Odbyla sie dyskusja na zebraniu, rada rodzicow zadecydowala i postawilismy na catering. Zdecydowalismy sie na "smakuś" i dzieci bardzo chwala 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula
Dnia 2.07.2019 o 12:39, Gość Paula napisał:

A czy została podjęta jakaś rozmowa z dyrektorką w tej kwestii? U moich dzieciaków to od razu pomogło. Odbyla sie dyskusja na zebraniu, rada rodzicow zadecydowala i postawilismy na catering. Zdecydowalismy sie na "smakuś" i dzieci bardzo chwala 🙂

o, ja tez zdecydowalam sie na wspolprace ze smakusiem i wszystko gra 🙂 co wiecej, choc sama nie jestem fanka takiej kuchni, to mnie tez jak najbardziej odpowiada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

U nas jest świetny katering Kanzeon. Jak wcześniej nasze dziecko nie chciało jeść tak teraz nie mamy problemu. Jedzenie jest smaczne i zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2020 o 14:14, Gość Majka napisał:

U nas jest świetny katering Kanzeon. Jak wcześniej nasze dziecko nie chciało jeść tak teraz nie mamy problemu. Jedzenie jest smaczne i zdrowe.

U nas też jest Kanzeon! Młoda zawsze wraca najedzona i zadowolona 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy te obiady są niesmaczne, czy dzieci po prostu nie lubią takiej kuchni.  Moi tez nigdy obiadów nie lubili więc pakuje im domowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×