Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Dobry stomatolog Katowice

Polecane posty

Gość morelle

Korzystam z ortodonty www.ortodonta-katowice.eu który ma genialne podejście do dzieci. Stało się również niemożliwe: moja córka w końcu przestała się bać dentystów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Do dentysty to ja do Bielsko Białej do doktora Kubicy jeżdżę. Przyjmuje w Dental Clinic. Bardzo wysoki standard usług proponują. Pan doktor umie sobie poradzić z najgorszymi przypadkami. Mają na miejscu rentgen jak jest prześwietlenie potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixi

Ja od jakiegos czasu lecze zęby w Sosnowcu na Mościckiego - Stomatologia Wesoły. Mam problemy z dziąsłami, jakies stany zapalne aż zeby zaczeły mi się ruszac i boleć, fachowo podeszli do sprawy i jest coraz lepiej, wiec z tego gabinetu jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdytaF

Stomatologia Ligota w Katowicach na ul. Gdańskiej 10 - bardzo godna polecenia wg mnie , moje potrzeby spełnili, jak chodzi o chirurga - dr Norbert jest niesamowicie szybki i skuteczny w usuwaniu  do tego - dziala bezbólowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubinka

Astra Dent na Rożdzienskiego 88a w Katowicach , jesli jeszcze nikt nie pisał o nich, bo wiem ze w Katowicach jeden z lepszych i bardziej znanych gabinetów. Ja tam robiłam parę rzeczy konkretnie estetycznych ale usuwałam też tam zatrzymana ósemkę - więc znam zespół, świetnie ze sobą współpracują, jest pelna możliwość zdiagnozowania bo i rtg i tomograf - więc z kazdym problemem z zębami mozna się tam zgłosić bo bardzo profesjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bardzo dobrym gabinetem stomatologicznym w Katowicach jest www.boadent.katowice.pl Jeżeli zależy wam na kontakcie ze  specjalistami, którzy znają się na swojej pracy to się z do nich wybierzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice

Bardzo się zawiodłam na dwóch stomatologach w mojej okolicy w Katowicach, dojeżdżam teraz do Tych, do Dental Care. Z całego serca polecam – zawsze profesjonalnie, frontem do pacjenta i leczenie przebiega bez zarzutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalela

Jak korzystam z opieki stomatologicznej w Lux Med ale nie wiem czy u Ciebie też jest jakiś gabinet. Sprawdź sobie na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najlepszy z najlepszych ! :) 

https://www.borczyk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcoPolon

Ja zdecydowałem się na DentalCare w Tychach, z dojazdem nie wyszło źle, a ząbki zrobione i to jeszcze w bardzo kulturalnej cenie 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Koło Katowic w Tychach jest DentalCare, nowoczesna klinika, która posiada szereg usług najwyższej jakości. Ma wykształcony i sympatyczny personel, który z mojego doświadczenia mogę szczerze polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulta

Dental Care w Tychach, ulica Barona 30 Świetna klinika dentystyczna, lepszej w okolicy nie znalazłem, ceny też dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej
Dnia 28.07.2019 o 19:10, Gość Pulta napisał:

Dental Care w Tychach, ulica Barona 30 Świetna klinika dentystyczna, lepszej w okolicy nie znalazłem, ceny też dobre.

Jestem pod wrażeniem, jaki dobry dojazd tam jest z Katowic. Droga przyjemna, niezbyt uciążliwa, a klinika warta tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirka
Dnia 28.07.2019 o 19:10, Gość Pulta napisał:

Dental Care w Tychach, ulica Barona 30 Świetna klinika dentystyczna, lepszej w okolicy nie znalazłem, ceny też dobre.

klinika w moim rodzinnym miescie 😄 byłam ostatnio dopytac się o leczenie mojego zgryzu, dowiedziałam się o takiej metodzie niewidocznym aparatem invisalign, chyba się zdecyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Polecam bardzo panią Tatianę Jamróz-Szłapę w Jaworznie,  jest profesjonalna i dokładna w każdym calu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkadiusz

W Katowicach szukałem wiele miesięcy dobrego stomatologa, a okazywało się nawet że w mojej okolicy chłop nie potrafi dobrze korzenia wyrwać, bo został mi fragment. Kolega ze studiów polecił mi Dental Care w Tychach i mimo że jest kawałek to tam podjechałem i zrobili mi kilka rzeczy na raz w 35 minut, łącznie z usunięciem zarośniętego fragmentu korzenia. Będę tam miał wstawiany implant i będę płacił w ratach. Bardzo wygodne usługi i fajne warunki współpracy a obsługa to najwyższy standard :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efo

Ja nie do Tychów ale do Sosnowca jeżdże ( wiem, paszport ale da sie kupić haha) ale bez śmiechu - polecono mis dentystow w Stomatologii Wesoły na ul. Mościckiego i powiem wam rewelacja. Pełen profesjonalizm, miałam sporo do zrobienia ale i jakosć i skutecznosć i atmosfera- wspaniałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dimo

Jakoś tak dziwnie zawsze było, że w Tychach najlepsi stomatolodzy byli. W Katowicach nie znajdzie się tak dobrego salonu jak Dental Care w Tychach. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że warto podjechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lea Lechowsky

Skuteczny salon w Tychach, doprawdy, byłem tam pół roku temu na poważnym leczeniu kanałowym, a tak to żadnych innych niż kontrolnych wizyt nie miałem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankowska
Dnia 6.09.2019 o 04:28, Gość Dimo napisał:

Jakoś tak dziwnie zawsze było, że w Tychach najlepsi stomatolodzy byli. W Katowicach nie znajdzie się tak dobrego salonu jak Dental Care w Tychach. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że warto podjechać

ja właśnie z Katowic do nich dojezdzam, niedługo z córką jedziemy tam na pierwszy przegląd ząbków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terera

tyle piszecie o Dental Care że chyba się tam przejade 🙂 mam nadzieje ze pomogą moim ząbkom, mam do nich ok 50km, zobaczymy jak bedzie i dam znać 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwidon

Do dentysty jeździmy na Gdańską w Katowicach do Stomatologia Ligota, nowoczesna klinika, wielu specjalistów w jednym miejscu , polecam. Nawet jak na pierwszą wizytę dla dziecka http://stomatologia-ligota.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka
Dnia 21.09.2019 o 18:37, Gość terera napisał:

tyle piszecie o Dental Care że chyba się tam przejade 🙂 mam nadzieje ze pomogą moim ząbkom, mam do nich ok 50km, zobaczymy jak bedzie i dam znać 😄 

mieszkalam blisko tej kliniki, chodziłam bo są mega delikatni i maja profesjonalny sprzet, teraz wyprowadziłam sie do Krakowa i w kwestii dentysty nic sie nie zmienilo- nadal do nich dojedzam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polatucha
Dnia 6.09.2019 o 04:28, Gość Dimo napisał:

Jakoś tak dziwnie zawsze było, że w Tychach najlepsi stomatolodzy byli. W Katowicach nie znajdzie się tak dobrego salonu jak Dental Care w Tychach. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że warto podjechać

Najlepsze Dentyski, dr. Pniok i Żak naprawdę pracowite jak pszczółki. Świetna klinika sama w sobie, u nas w Tychach ma świetną renomę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsosnowcajestem

Pierwsze słysze , ja bym sie do Tychów akurat nie wybrała, kazde miasto ma dobrych stomatologów , nie ufam opiniom jak ktos twierdzi że ktos jest "najlepszy"  kazdy ma inny gust i kazemu co innego odpowiada i inny dentysta, poza tym zeby twierdzić że ktos jest "naj" to trzeba tych wszystkich innych poznać a nie sądze , ze to możliwe szczrgólnie jak chodzi o stomatologów. Ja powiem szczerze i prawdziwie, bo bazuje na swoim doświadczeniu  - nie wiem jak Ci w Tychach czy Katowicach - lecze się od kilu lat w Sosnowcu w Stomatologii Wesoły i jestem w stanie im zaufać i ich polecać i przyjaciołom i każdemu. Bo i podejscie mnie zadowala i cieszy i sposób leczeniia i znieczulenie i fachowe podejscie, że nie boli, że sie nie stresuję i że ząb, ktry wyleczę nie sprawia problemów. To dla mnei wazne i za to polecam Stomatologie Wesoły z Sosnowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska
Dnia 3.11.2019 o 19:26, Gość Polatucha napisał:

Najlepsze Dentyski, dr. Pniok i Żak naprawdę pracowite jak pszczółki. Świetna klinika sama w sobie, u nas w Tychach ma świetną renomę.

Oj tak! Dr Pniok bardzo miła i profesjonalna;) świetnie wyleczyła mi ząbki 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fili

Ja jestem z Tychów, a mieszkam w Kato. Dlatego tam jeżdżę jak wracam do domu i wtedy tez chodze tam do dentysty. uwazam ze dentalcare jest bardzo ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta
Dnia 8.12.2019 o 16:43, Gość fili napisał:

Ja jestem z Tychów, a mieszkam w Kato. Dlatego tam jeżdżę jak wracam do domu i wtedy tez chodze tam do dentysty. uwazam ze dentalcare jest bardzo ok. 

to może ja sie z synkiem przejade z Katowic, on się bardzo boi dentysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk
Dnia 3.11.2019 o 19:26, Gość Polatucha napisał:

Najlepsze Dentyski, dr. Pniok i Żak naprawdę pracowite jak pszczółki. Świetna klinika sama w sobie, u nas w Tychach ma świetną renomę.

a ortodonta? kogo polecacie? slyszalem o invisalign i chce spróbować, musze się na 1 wizyte umówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi
Dnia 29.03.2019 o 10:38, Gość gość napisał:

Do dentysty to ja do Bielsko Białej do doktora Kubicy jeżdżę. Przyjmuje w Dental Clinic. Bardzo wysoki standard usług proponują. Pan doktor umie sobie poradzić z najgorszymi przypadkami. Mają na miejscu rentgen jak jest prześwietlenie potrzebne.

Dental znam ze słyszenia. ponoć profeska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×