Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandrusska1

Great Lengths. Perfumy do włosów?

Polecane posty

Gość Sandrusska1

Kochane forumowiczki. Ostatnio przeglądałam strony z profesjonalnymi kosmetykami do włosów i wyskoczyły mi właśnie perfumy do włosów od Great Lengths. Czy któraś z Was ich używała? Zastanawiam się nad ich kupnem. Skład wygląda bardzo fajnie, czytałam też na ich blogu i wydają się bardzo profesjonalne. Sam salon jest na najwyższym poziomie - przedłużałam kiedyś u nich włosy i przyznam, że nigdy nikt się tak profesjonalnie nie zajął moimi włosami jak oni. Naprawdę sami specjaliści. A jak z perfumami do włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RajanaEr
Ja stosowałam perfumy. Na początku jakieś inne, a ostatnio dostałam od siostry w prezencie od Great Lengths perfumy do włosów i jestem zachwycona. Kiedyś słyszałam o salonie i o profesjonalnym przedłużaniu włosów u nich i przyznam, że po użytkowaniu tych perfum jestem przekonana, że są oni profesjonalni i z pewnością, jeśli będę chciała przedłużać włosy to u nich. Specjaliści zarówno w pracy w salonie, jak i w produktach. Sprawdź sobie też ich szampony i odżywki - genialne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna788
Też je mam, zapach przepiękny <3 Nie sądziłam, że perfumy do włosów mogą być takie genialne! Używałam też kosmetyków z serii Ultimate dla blondów - również fajne do zastosowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylarka00
Jak o tym usłyszałam to jakoś specjalnie nie wierzyłam, że ma to sens, ale się skusiłam. Kupiłam perfumy od Great Lengths i powiem Wam, że nie oddam nikomu. Uwielbiam markę od dawna, nie raz prtzedłużałam w profesjonalnym salonie GL włosy i byłam zachwycona profesjonalizmem, a teraz te perfumy. Dla mnie mistrzostwo! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłalalumpur
Ja ma te perfumy, siostra mi kupiła na urodziny, właśnie z Great Lengths i jestem mega zadowolona. Całkiem inna jakośc zapachu na włosach, niż przy odżywkach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie je kupic ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×