Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Aleksandra D

Gdzie BOTOX Poznań

Polecane posty

Gość Aleksandra D

Haloo kochane powiedzcie mi gdzie najlepiej w poznaniu wykonać botox zależy mi na usunięciu zmarszczki na czole która niedługo zrobi mi w nim dziure! Plis pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Klinikę Promienistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bravura Beauty Bar na Kamiennogorskiej 5.Lekarz nie kosmetyczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura Milka
Cudowny botox w cudownej Prodermie, która czyni cuda. Własnie zrobiłam sobie modelowanie ust botoxem. Naprawdę wyglądają naturalnie, tylko są teraz pełniejsze, ale bez przesady nie mam sztucznych wydętych. Zrobiłam u dr M. Dembińskiej , która najpierw fachowo wyjaśnia, potem dobiera odpowiedni zabieg i wykonuje profesjonalnie, rzetelnie i zaangazowaniem. Umówiłam się na inne zabiegi. Polecam 5+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula0000
Zdecydowanie polecam Klinikę Proderma i pania dr Magdę :) Świetne miejsce, lekarze z doświadczeniem godnym podziwu. Niedawno zrobiłam botoks, efekt super naturalny - widać precyzję i profesjonalizm. Jeśli chodzi o wybór takich usług, to ta klinika jest godna zaufania i polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma0
Postanowiłam skorzystać z pomocy specjalistów w ProDermie w Poznaniu. Postawiłam na fachowość i profesjonalizm. Zarekomendowano mi lekarzy w ProDermie jako godnych zaufania i bardzo dbających o zadowolenie z usług pacjentów. Poddałam się zabiegowi z użyciem botoksu by zlikwidować zmarszczki i zadbać o jędrność skóry i wygląd. Jestem super zadowolona. Efekty widoczne i samopoczucie o wiele lepsze. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również zdecydowanie polecam klinikę promienistą - mają super specjalistów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka199

Mediart clinic? Na Kochanowskiego 🙂 ja tam usuwałam zmarszczki kwasem hialuronowym (mam 35 lat), a moja mama wlasnie botoksem (ma 57 lat). W obu przypadkach efekt super, bezboleśnie, twarz od razu wygląda ciut młodziej i jest taka napieta, gladziutka 🙂 nie wiem ile masz lat, czasem lepiej zacząć od kwasu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika75

Ja chodzę do dra Rosińskiego w Aestetic Clinic, to jest na ul. Heweliusza. Pan doktor to jest świetny specjalista, przede wszystkim potrafi doradzić pacjentce i dobrać najlepszy zabieg. To jest bardzo ważne, kiedyś jak byłam na konsultacji u innej pani doktor, to była gotowa mi zrobić wszystkie zabiegi jakie tylko potrafiła... A nie tędy droga. Mnie zależy na tym aby nie wyglądać sztucznie i nie stać się karykaturą samej siebie, więc cenię sobie podejście doktora no i jego kompetencje. Doświadczenie w tej dziedzinie jest szczególnie ważne, w końcu oddajemy w jego ręce swoją twarz i swój wygląd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilusia39

Również mogę polecić dra Rosińskiego 🙂 Robiłam u niego dwukrotnie botox, a także powiększanie ust. Bardzo miły a przede wszystkim profesjonalny lekarz. Zabiegi wykonane bardzo dokładnie z dużą troską o estetykę 🙂 W gabinecie panuje bardzo miła atmosfera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super czytać tak dobre opinie, zresztą na innych portalach też są bardzo przychylne recenzje - ja właśnie planuję zabieg botoxu u dra Rosińskiego w Aestetic Clinic 🙂 Możecie powiedzieć, czy / jak długo na twarzy utrzymuje się jakieś zaczerwienienie lub ślad po zabiegu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do przedmówczyń - dr Rosiński i Aestetic Clinic. Osobiście długo szukałam odpowiedniego gabinetu, bo zależy mi na estetycznych efektach, nieprzerysowanych. Czyli tak zrobiony zabieg, że nikt się nie domyśli 😉 I dr tak właśnie potrafi robić poszczególne zabiegi. Polecam z całego serducha 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×